;

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 30/07/2018

V rámci prípravy na to, čo by mohlo byť konečnou jesennou ofenzívou, ktorá konečne zvrhne mafiánsku chazarskú kabalu, je vhodný čas na to, aby sme sa pozreli na celý obraz udalostí z nadhľadu, aby sme pochopili, prečo tu celé tie roky zúrila tajná bitka o planétu Zem.

Najlepším miestom na začiatok sú stále voľby v SŠA v roku 2000, ktoré bola štátnym prevratom proti americkej demokracii, ktorý začala nacistická štvrtá ríša na čele s Führerom Georgeom Bushom st. Boli to voľby medzi dvoma tajnými západnými vládnymi frakciami: frakcia 1 – nacisti, ktorí chceli vyzabíjať 90 % ľudstva s cieľom „zachrániť životné prostredie“; a frakcia 2 – frakcia Globálneho otepľovania, ktorá tvrdila, že by sa to mohlo dosiahnuť použitím „globálneho otepľovania“ ako zámienky na zavedenie uhlíkovej dane a svetovej vlády.

 

Vyhrali nacisti, za pomoci podvodov, vrážd a vyhrážok s cieľom donútiť americký establišment odovzdať moc. Nasledovali veľmi reálne pokusy vyvraždiť 90 % ľudstva. Nacistický režim Georgea Busha ml. začal šíriť biologické bojové látky ako SARS, upravenú vtáčiu chrípku, ebolu atď., s cieľom vyhladiť väčšinu ľudstva. V rovnakom čase vytvorili v 33 krajinách hladové krízy tak, že farmárom platili za pestovanie „biopaliva“ namiesto produkcie potravín. Niekoľkokrát sa tiež pokúsili vyvolať svetovú jadrovú vojnu s využitím Iránu, Sýrie, Severnej Kórey a ďalších konfliktných miest. Je dôležité zapamätať si to a opakovať čo najčastejšie: títo ľudia sa pokúsili zabiť vás aj vašu rodinu a stále sa o to pokúšajú.

Poďme na ázijské tajné spoločnosti. Dozvedeli sa o plánoch nacistov vyvraždiť 90 % ľudstva tak, že úspešne odpočúvali ich tajné stretnutia, najmä stretnutia v Bohemian Grove. Šírenie SARS – etnickej biologickej zbrane, ktorá bola navrhnutá tak, aby zasiahla len ázijských obyvateľov – v roku 2003 bol okamih, kedy vstúpili do boja.

To spôsobilo trhlinu medzi východoázijskými skupinami podsvetia, obchodujúcimi heroín a amfetamíny a ich bývalými nacistickými spojencami, obchodujúcimi zasa kokaín a marihuanu. Nacisti však predvídali túto trhlinu a v rokoch 2001-2002 presunuli svoje heroínové operácie z východnej Ázie do Afganistanu.

Nacisti, ako opísali vo svojej správe „Projekt nového amerického storočia“, sa tiež pokúšali upevniť svoju moc nad svetom tým, že sa zmocnili ropných polí v Iraku a Strednej Ázii. Vyhrážajú sa prerušením dodávok ropy, aby udržali Áziu pod kontrolou.

Ázijčania reagovali hrozbou zavraždenia popredných členov tajnej západnej vlády. Zamerali sa najmä na osoby, ktoré boli členom všetkých troch nasledujúcich skupín: Bilderberg (európski kabalisti), Rada pre zahraničné vzťahy (americkí kabalisti) a Trilaterálna komisia (japonskí kolaboranti a ich páni).

Ázijčania tiež hľadali západných spojencov proti nacistom. Zistili, že západná frakcia zúfalo bojovala, aby odhalila a odvrátila genocídne plány nacistov. To možno vidieť napríklad v epizóde seriálu „Simpsonovci“ [The Simpsons] z roku 1997, v ktorej bola zobrazená kniha s názvom Zvedavý George a vírus Ebola. „Zvedavý George“, samozrejme, odkazuje na Georgea Busha, st. (odkaz).

Mali sme tu aj reportérku BBC, ktorá stála pred stále nepoškodenou budovou č. 7 Svetového obchodného centra a oznámila, že budova sa zrútila (video).

Ázijčania založili skupinu západných spojencov, ktorá sa stala známou ako Spoločnosť Bieleho draka (SBD) [White Dragon Society]. Táto skupina zahŕňa aj vysokopostavených ľudí v Pentagone, CIA, ruskej FSB, britskej kráľovskej rodine, slobodomurárov, členov vatikánskej lóže P2 atď.

 

Táto skupina sa v roku 2008 pokúsila vyvolať bankrot Spojených štátov skonštruovaným pádom banky Lehman Brother, s cieľom dosiahnuť bankrot amerického deep state – chazarskej mafie v Spojených štátoch. Američanom bolo vtedy povedané, že už nemôžu od zvyšku sveta nakupovať tovar na úver. Z tohto dôvodu sa obchodný deficit SŠA z viac ako 696 miliárd dolárov v roku 2008 zmenšil na 381 miliárd dolárov v roku 2009 po páde Lehman Brother (odkaz).

Pokus vyvolať úpadok amerického deep state by bol tiež úspešný, keby nebolo skutočnosti, že SŠA donútili štáty Stredného Východu, aby znížili cenu ropy, za ktorú ju predávali Spojeným štátom, a Číňanov vmanévrovali do podpory komunistického agenta Baracka Obamu a financovania jeho režimu. Až neskôr si [Číňania] uvedomili, že to je iba otrok Bushovcov/Clintonovcov/Rockefellerovcov.

Tiež, približne v rovnakom čase, v sérii epizód, ktoré nikdy neboli zverejnené, členovia SBD poslali rukou písané listy čínskemu politbyru, Vatikánu a britskej monarchii, v ktorých žiadali o pomoc pri zastavení genocídy. Výsledkom bolo odstránenie pápeža Maledikta (Benedikta XVI.) a abdikácie holandskej kráľovnej, španielskeho kráľa, belgického kráľa atď. Bol to začiatok očisty západných vlád.

Ďalším viditeľným znakom zmeny bolo rozhodnutie Spojeného kráľovstva, Francúzska, Nemecka, Talianska, Švajčiarska atď., pripojiť sa k AIIB [Ázijská banka pre investície do infraštruktúry] pod čínskym vedením. Výsledkom týchto listov bol aj Európou dominovaný Výbor 300, ktorý schválil vyplatenie viac ako 5 biliónov dolárov na čínsky plán infraštruktúry OBOR.

Ďalším viditeľným výsledkom bolo podpísanie Parížskej dohody zo strany 195 národných štátov v decembri 2015. Frakcia globálneho otepľovania si myslela, že to bolo úplné víťazstvo jej frakcie.

V tomto bode však gnostickí ilumináti a členovia rodiny Rothschildovcov vytvorili nezvyčajnú alianciu, aby zabezpečili zvolenie Donalda Trumpa za prezidenta Spojených štátov. 8. novembra 2016 bol americký minister zahraničných vecí John Kerry predvolaný na základňu na Antarktíde a bol informovaný, že Hillary Clintonová (Rockefellerová) nebude zvolená za prezidenta SŠA. Ďalej, počas volebnej noci došlo k bitkám medzi špeciálnymi silami na obrovskej podzemnej základni pod medzinárodným letiskom Denver, ktoré dovolili americkým vojenským podporovateľom Trumpa zobrať Hillary Clintonovej mechanizmy na zmanipulovanie volieb.

Bolo to prvýkrát od voľby prezidenta Ronalda Reagana v 80. rokoch minulého storočia, kedy prezidentský úrad Spojených štátov vykĺzol z rúk kriminálnej rodiny Clinton/Bush/Rockefeller.

Výsledkom bolo, že genocídna frakcia v americkom vojensko-priemyselnom komplexe bola nahradená skupinou Amerika na prvom mieste [America first]. Táto skupina teraz naplno bojuje proti frakcii globálneho otepľovania. Preto Trump oznámil, že Spojené štáty vystupujú z Parížskej dohody.

Pred zvolením Trumpa sa uskutočnili aj tajné rokovania medzi americkou armádou a Ruskom, podľa zdroja, ktorý bol zapojený do týchto rokovaní. Výsledkom bola tajná dohoda, na základe ktorej mali Rusi získať výrazne väčší vplyv na západnú Európu a Blízky východ západne od rieky Eufrat. Cieľom bolo v podstate ponúknuť Európu Rusku, výmenou za vojenskú alianciu medzi Ruskom a Spojenými štátmi proti Číne, podľa zdrojov zapojených do týchto rokovaní.

 

Rusi si plne uvedomujú, že majú rozhodujúci hlas a plánujú to využiť na vytvorenie spravodlivejšieho, viacpolárneho svetového systému, podľa zdrojov z ruskej FSB [Federálna bezpečnostná služba Ruskej federácie]. Naučili sa však na vlastnej koži aj to, že Američanom nemôžu dôverovať, pretože tí v minulosti vravievali partnerom to, čo chceli počuť a ​​neskôr ich zradili, dodávajú zdroje.

Na jeseň sa uskutoční viacero rokovaní týkajúcich sa ázijských tajných spoločností, Rusov a vojensko-priemyselného komplexu Spojených štátov. Cieľom bude donútiť chazarskú mafiu ku konečnej kapitulácii. Budú tiež rokovania o alternatíve k Parížskej dohode ako o spôsobe na reorganizáciu svetového finančného rozhodovacieho orgánu s cieľom zohľadniť súčasnú realitu.

Aby mohla reorganizácia uspieť, kľúčovou krajinou, ktorá teraz musí byť začlenená, je India. India má približne rovnakú populáciu ako Čína (1,34 miliardy oproti 1,41 miliardy), tá je však oveľa mladšia. Podľa Wikipédie, „Viac ako 50 % obyvateľov Indie je mladších ako 25 rokov. Naproti tomu, menej ako 25 % obyvateľov Číny je mladších ako 25 rokov.“ Kým obyvateľstvo Číny rýchlo starne a čoskoro sa začne zmenšovať, populácia Indie je mladá a rastúca.

Navyše, pod vedením premiéra Narendra Modiho má India teraz kompetentné hospodárske riadenie a zažíva rýchly hospodársky rast. Je zrejmé, že dôležitosť Indie stúpa a bude súperiť s dôležitosťou Číny a možno ju aj prekoná, ak budú pokračovať súčasné trendy.

 

Parížske dohody – ktoré sa mali týkať uhlíkových emisií, v skutočnosti riešia percentuálnu kontrolu finančného systému – poskytli 29,4 % hlasovacích práv Číne a iba 6,8 % Indii. Ak sa na to pozrieme, niet divu, že India sa cíti byť trochu naštvaná a nie je ochotná odovzdať dominantnú svetovú finančnú rolu Číne alebo sa podieľať na jej čínsko-centrickom projekte OBOR. Samozrejme, akákoľvek dohoda o novom svetovom hospodárskom rozdelení hlasovacích práv bude musieť byť pre Indiu priaznivejšia, ako sú možnosti Parížskej dohody.

Preto sa teraz uskutočňujú tajné rokovania s cieľom ponúknuť Indii svetovú rolu, ktorá viac odráža jej ekonomickú a demografickú realitu. Ak tieto rozhovory dopadnú dobre, možno nakoniec príde dlho očakávané vyhlásenie nového svetového finančného systému. Neradi uvádzame konkrétne dátumy, ak však jesenné rokovania budú mať dobrý priebeh, v rokoch 2019 alebo 2020 bude možné očakávať nejaký druh vyhlásenia.

Zdroj: 1 , 2

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.