Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 17.09.2018

Existuje velmi reálná šance, že vláda chazarské kabaly se zhroutí v příštích třech měsících a podle britských zpravodajských informací MI6 je třeba včas připravit alternativní struktury moci. Očekává se, že spouští bude zatýkání výše postavených kabalistů v USA v říjnu, říkají zdroje.

Pentagonské zdroje uvedly: „Kabala je hluchá a slepá po dobu více jak dvou týdnů, takže velké věci by se měly odehrát po potvrzení Bretta Kavanaugha do Nejvyššího soudu.“

„Potvrzení Kavanaugha je připraveno po Yom Kippur 20. září (v Judaismu Den pokání) a ve stejný den může americký prezident Donald Trump poslat texty na všechny mobilní telefony, aby oslovil ještě více lidí než přes Twitter.“ Dále zdroje říkají, že FEMA bude také testovat nouzové vysílání na všech televizorech, takže v kombinaci s textovými zprávami, umožní Trumpovi šířit zprávy v reálném čase a „vypustit bomby pravdy.“

[wp_ad_camp_2]

Přesná povaha těchto zpráv směřujících k americkému lidu prostřednictvím systému nouzového vysílání ještě není jasná. Minulý týden však zástupci švýcarských bankovních skřítků v Curychu, ruské FSB, MI6, japonské královské rodiny a Asijské tajné společnosti v minulém týdnu oslovili Společnost Bílého Draka (SBD). Skutečnost, že tyto zdroje, z nichž mnohé přerušily od 11. března 2011 kontakt (jaderný teroristický útok pomocí tsunami na Fukushimu), a najednou kontakt obnovily, je jasným znamením, že se stane něco hodně velkého.

Zdroje CIA, napojené na tajné základny v Antarktidě, říkají, že náhlý nárůst aktivity ve zpravodajské komunitě souvisel s náhlým uzavřením sedmi slunečních observatoří v minulém týdnu. Zdroje říkají:

„Sluneční observatoř v Sunspotu v Novém Mexiku pozoruje slunce od události v Roswell. Patří ke speciální skupině mimo síť, známá jako „pozorovatelé“ (The Watchers). Existuje několik těchto speciálních observatoří strategicky umístěných po celé planetě.

„Mají soubory plné fotografií a videozáznamů lodí Wingmaker procházejících sluncem, stejně jako velké lodě, které přijíždějí jako součást Galaktické federace v rámci programu Observe and Assist Humanity Mandate (Mandát pomoci lidem a pozorování).

„Kabalistický Deep State je přitlačen ke zdi. Tonoucí se stébla chytá. Ze strachu a v panice popadli všechno. Příkazy na umlčení byly vydány.

„Zatím neznáme konečnou hru. Může se to proti nim obrátit a být použito jako hlavní akt události Odhalení.“

Zdroj poslal následující tři fotografie z pozorování, které vedly k uzavření observatoří.

Zdroj MI6 řekl, že observatoře byly uzavřeny, protože chtěly provádět řízenější proces odhalení, aby nezpůsobily paniku nebo nedorozumění mezi populací na Zemi.

V každém případě to může souviset s obrovským nárůstem nedávného pozorování UFO kolem planety. Níže jsou uvedeny odkazy na dva příklady uváděné v tradičních médiích: odkaz, odkaz

Také došlo k nebývalému nárůstu aktivity tropických bouří, která může souviset s neobvyklou sluneční aktivitou. Minulý týden byla celá oblast tropů pokryta pásem bouří, z nichž sedm bylo dost velkých na to, aby dostaly jméno.

[wp_ad_camp_2]

Je velmi zajímavé, že se švýcarští bankéři v Curychu poprvé rozhodli poslat vyslance, aby se setkal se Společností Bílého Draka. Vincenzo Mazzara a Leo Zagami ze zednářské lóže P2 už dříve informovali tohoto autora o tom, že přijali příkazy od mimozemšťanů se sídlem ve Švýcarsku, v čele s entitou známou jako „Černé slunce“ (Schwarze Sonne = SS, pozn.př). Švýcarský zástupce potvrdil, že jejich vedení přijímalo příkazy od „Černého Slunce“ a že s nimi komunikuje prostřednictvím „záření gama.“

Čtenáři zvyklí na to, že tyto týdenní reporty komentují reálné problémy ve světě, pravděpodobně kroutí hlavou a přemýšlejí, jestli jsme postiženi. Odpověď je, že forenzní stopa vychází z primárních zdrojů, jako je David Rockefeller, Rothschildové, britská královská rodina, asijské tajné společnosti atd., a všichni poukázali na nějakou kontrolní síť na této planetě, která má sídlo ve Švýcarsku.

Možná tyto všechny vesmírné povídačky jsou jen kouřovou clonou, která má zakrýt malou kabalu starých mužů (několik zdrojů říká, že jsou to právě ti „Mudrci Siónu“) před zvědavými zraky zotročené populace, které tak dlouho vládli.

Když se vrátíme k otázkám Země tady a teď, můžeme konstatovat, že zástupci bankovních rodin v Curychu, MI6 (tj. britská královská rodina), Pentagon, CIA, asijské tajné společnosti a ruská FSB řekli SBD, že podporují uskutečnění multibilionové kampaně na ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí.

Aby to bylo možné, Kabala musí být zcela odpojena od moci. Takže se vraťme k nejnovějšímu vývoji na této frontě.

V USA, „odvolání šéfa televizní stanice CBS Les Moonvesa zřejmě vystrašilo sionisty, protože jeho prastrýc, David Ben-Gurion, byl prvním premiérem Izraele,“ píše Pentagon. Ben-Gurion byl podle nově odtajněných dokumentů právě tou osobou, která nařídila atentát na Johna Kennedyho, takže možná teď CBS o tom bude informovat zbývající část populace, která stále věří korporátním médiím.

Navíc, pokračují zdroje, „exekutivní příkaz prezidenta Trumpa o trestání zahraničních zásahů do voleb je zaměřen více na Izrael než na Rusko nebo Spojené království, protože Izrael zasahuje do voleb v USA.“ Pentagon je znepokojen izraelským premiérem Benjaminem Netanjahuem, že otevřeně podporoval Mitta Romneyho v roce 2012 a Hillary Clintonovou v roce 2016. Zásahy, jak říkají, se odehrávají prostřednictvím finančních příspěvků, např. od Haim Sabana pro Demokraty a od Sheldona Adelsona pro GOP (Republikáni). Navíc zdroje říkají, že „Hollywood / Wall Street / Silicon Valley jako 5. kolona podporuje také kamarádíčky v Kongresu, jmenovitě: senátoři Tom Cotton, Chuck Schumer a John McCain.“ (Pozn. př.: McCaina už ne, jelikož byl popraven.)

[wp_ad_camp_2]

Navíc „obchodní válka Trumpa s Čínou má i tu výhodu, že oslabí Wall Street, protože jakákoliv banka nebo bankéř, jako je Jamie Dimon, který lobuje za Čínu, může být stíhán jako neregistrovaným zahraniční agente, nebo i něco horší“, varují zdroje.

Lidé z MI6 se domnívají, že jejich nejhorším nepřítelem je Evropská unie a černá šlechta, která ji vlastní. Říká se, že německá kancléřka Angela Merkelová by měla být donucena odškodnit země jako je Polsko a Maďarsko za to, co „její pokrevní linie“ (Hitler a další) jim způsobila. (Pozn.př.: Na tomto místě znova opakuji, že Angela Merkelová je dcerou Adolfa Hitlera.)

V tomto kontextu je velmi zajímavé slyšet, že ruská FSB v nedávné době jednala s Maltézskými rytíři, kteří jsou v mnoha ohledech vojenskou rukou zednářské lóže P2, která ovládá EU. Předpokládáme, že hledají ochranu před blížícím se anglosaským úsilím o spravedlnost.

Další lidé, pro které FSB nedávno pracovala, jsou ze saudské královské rodiny. Zdroj FSB neřekl přesně, co dělali pro Saudy, jen naznačil, že je to bylo „intenzivní“ a zapojilo se do toho více než 100 agentů. Vzhledem k tomu, že ruská pravoslavná církev už předtím vyhlásila svatou válku proti radikálnímu islámu, může s tím souviset článek v deníku The Wall Street Journal, v němž se diskutuje o plánech na popravu starších Wahabistických duchovních.

Další pravděpodobně související událostí je skutečnost, že ruská pravoslavná církev má rozkol s ortodoxní církví v muslimy okupované Konstantinopoli, kvůli podpoře nacistického režimu na Ukrajině.

Uvědomme si, že Rusové jsou po staletí soupeři osmanských Turků a Němců. Nacisté byli zodpovědni za vytvoření Muslimského bratrstva a radikálního islámu jako způsobu podkopání anglofrancouzské nadvlády na Středním východě, jak uvedly zdroje MI6 a CIA.

V Japonsku se také děje něco, co by mohlo vést ke změně režimu. Ukázalo se, že japonská vláda pumpovala oxid uhličitý do země v blízkosti epicentra nedávného ničivého zemětřesení na ostrově Hokkaido.

[wp_ad_camp_2]

Jinými slovy, vláda chazarských otroků, která zastává nevědecký přístup chazarské mafie, tedy že – „oxid uhličitý způsobuje globální oteplování“ – vyvolala zemětřesení tím, že do země napumpovala 150 000 tun tohoto oxidu. Na japonském internetu kolem toho probíhá velká diskuze, ale korporátní média samozřejmě mlčí.

Takové hloupé kroky přispívají ke vzniku konsenzu mezi zástupci pravicového křídla, že Bank of Japan musí být znárodněna. To by odstranilo významný zdroj financování chazarské mafie, stejně tak by to znamenalo automatické ukončení otrockého režimu v Japonsku.

Vzhledem k tomu, že chazarská mafie ztrácí sílu po celém světě, je naléhavé, aby různé frakce opozičních stran bojující za osvobození planety, začaly vytvářet konkrétní plány na hladký přechod. SBD se domnívá, že takový přechod bude vyžadovat oznámení jubilejního roku (odpuštění všech dluhů), po němž následuje masivní kampaň na obnovu planety. Zatímco SBD podporuje vznik Komise pravdy a usmíření na jihoafrický způsob, zdá se, že mnozí zločinci Chazarské mafie jsou tak hrozní, že tribunály pro válečné zločiny jsou nutné a nevyhnutelné. Uvidíme, co přinese říjen.

Překlad tereza. Zdroj: 9

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.