Vyrobte si vlastní lék proti rakovině. Je skoro zdarma a prokazatelně funguje

[wp_ad_camp_1]

Dnes vám povím příběh, který mi asi před deseti lety dala přečíst jedna známá. Poučení z něho vyplývající se časem ukázalo být poměrně pravdivé.

Článek se také týká oblasti, které se na naší stránce až tak často nevěnujeme.

No a tady je ten příběh:

Jednou dávno seděli ve vlaku kupé babička, mladík a pár dalších lidí. Mladík se neustále chytal za líce. Jeho výraz tváře napovídal, že ho pořádně bolí zuby.

Jak čas plynul a mladík se zdál být na tom stále hůř a hůř, najednou se ozvala babička a následně mezi ní a mladíkem proběhl tento rozhovor:

Babička: „Mladý pan, zuby vás bolí z toho, že děláte všechno naopak.“ zašomrala si pod nos babička.

Mladík: „Naopak? Co dělám naopak?“

Babička: „No, ráno, když se osprchujete, tak si určitě nejprve ručníkem utřete obličej a až potom ruce.“

Mladík: „No, ano, tak to dělám. A co je na tom špatného?“

Babička: „Co je špatné? No přece to, že to děláte naopak. Pokud byste si vždy otřeli nejprve ruce a až potom obličej, zuby by vás teď nebolely…“

Konec příběhu.

Hmm???

Nyní si říkáte: „A to je všechno? Kde je to ponaučení?“

Ok, pokusím se nyní polo-vědecky vysvětlit, co tím babička myslela.

Pointa příběhu

Takže o co tady jde? No, jde tu o to, že pokud si po sprše nejprve otřete obličej, tak současně při tom, jak držíte v ruce ručník, si otřete i ruce. Ty si pak už zvlášť později neutíráte, neboť jsou již suché.

A právě zde je jádro problému. Ani netušíte, co tím vlastně způsobujete… Nyní se dostáváme tak k jádru článku.

Při utírání rukou se zde vychází z principu akupresurních bodů.

Ruka je po chodidlech druhé místo na těle s největším počtem takových bodů. Každý z nich je spojen s některým vnitřním orgánem v těle. A následně každý orgán je nervovými a energetickými drahami propojen s některým ze zubů.

Důkladným otíráním rukou si zároveň masírujete i celou paletu akupresurních bodů. Ty následně posilují vnitřní orgány. No a ty zpětně ovlivňují a utužují vaše zuby.

Stejný efekt byste dosáhli i ne doslovným otíráním rukou, ale pravidelnou denní masáží uvedených bodů na ruce. Dělat to ráno po sprše ve formě utírání rukou však má pár výhod.

První výhodou je to, že na to nezapomenete. Pokud si vytvoříte rutinu, že po každé sprše si důkladně utřete ruce do ručníku, stane se to u vás časem pravidelností.

Pokud byste se rozhodli dělat masírování rukou cílevědomě, určitě na to časem zapomenete.

Ráno po sprše vám tato procedura zabere jen jednu či dvě minuty. To nikomu nerozhodí časový rozvrh. Dokonce i já, což permanentně nikdy nestíhám, si na to bez problémů těch pár minut vždy najdu.

Další výhodou je například to, že to děláte v místě, kde jste sami a nikdo vás nevidí. Nebudete tak muset vysvětlovat kolegům v práci nebo ostatním členům rodiny, kteří pro takové věci nemají pochopení, proč si každý den masírujete ruky.

Navíc výhodou je i to, že použití ručníku umožňuje samotnou masáž provést účinnější, než kdybyste si jen jednoduše masírovali jednu ruku druhou.

[wp_ad_camp_1]

Postup utírání rukou

1. Ruce si otřete důkladně. Nejprve jednu, pak druhou.

2. Při tomto typu utírání použijte o trochu větší sílu ve srovnání s běžným otíráním. Cílem není jen otřít vodu, ale zároveň provést masáž.

3. Jedné ruce věnujte přibližně jednu až dvě minuty. To stačí.

4. Otřete si nejprve dlaň, potom hřbet ruky a následně každý prst, včetně palce.

Tak, a to je vše. Dělejte to pravidelně každý den a je velká pravděpodobnost, že zubaře více potřebovat nebudete. A když případně ano, tak jen na zákroky, jako jsou dentální hygiena jednou za čas nebo oprava starých plomb.

Proč tento trochu neobvyklý článek?

Před těmi deseti lety, kdy mi tento příběh dala známa přečíst, jsem jeho pravdivosti velkou váhu nepřikládal. Dokonce tehdy ani tato stránka ještě neexistovala…

Nicméně řekl jsem si: „Vždyť co, za zkoušku nic nedám!“. A tak jsem od té doby začal pravidelně po ranním sprchování si důkladně otírat nejprve ruky.

Tedy, pokud i náhodou jsem si nejprve otřel tvář, nevadí. O samotné pořadí zde vlastně ani tak nejde. Jde tu o tu masáž. A tak i když si utřu nejprve obličej, vždy následně věnuji jednu až dvě minuty důkladnému utírání, respektive masírování rukou.

A divte se světě, ono to zřejmě opravdu funguje!

Předtím jsem měl zkažené zuby poměrně často a v ústech asi 6 plomb. Odkdy provádím toto „cvičení“, žádné nové plomby nepřibyly.

Za celých posledních 10 let jsem byl u zubaře pouze tehdy, když se mi zlomila existující plomba a bylo třeba ji vyměnit. (Tuto si můžete přečíst jiný zajímavý článek o plombách, hlavně o těch amalgámových.)

Druhým důvodem návštěv zubaře byla dentální hygiena. Kromě toho nic, žádné nové zubní kazy, zanícené dásně, ani nic podobného.

 

zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.