Marilyn Monroe je symbol Beta programování i v dnešním zábavním průmyslu. Zatímco se Marilyn Monroe rychle stala ikonou ztělesňující vše, co je v Hollywoodu sexy a okouzlující, stala se zároveň ve stinném světě MK Ultra symbolem Beta Programování v Hollywoodu.

Dnes, více než kdy jindy, mnoho mladých hvězd vyšlechtěných pro zábavní průmysl, kráčí po stopách Marilyn. I pro ně již bylo všechno naplánováno. Jsou zmanipulovaní svými pány, kteří je přivedou ke slávě a bohatství, ale také procházejí traumatizací, zneužíváním, vykořisťováním, následnými duševními poruchami a někdy si pro ně přijde předčasně smrt.

Ve všech případech jsou tyto celebrity vedeny k tomu, aby ztělesnily Marilyn Monroe v určité fázi své kariéry, jako by to byl daný požadavek loutkářů MK Ultra, kteří si kladou za cíl takto představit své otroky nic netušícím masám.

Kolik už proběhlo videí a focení s hlavními hvězdami na téma Marilyn Monroe? Až příliš mnoho na to, aby to byla náhoda. V některých případech není podobnost pouze estetická. Zde jsou některé příklady:

 

[wp_ad_camp_2]

 

Britney Spears

Jedním z nejviditelnějších případů ovládání mysli v dnešním zábavním průmyslu je Britney Spears. Od jejího dětství jako členka klubu Mickeyho Mouse až po dospělý život pod správou jejího otce a snoubenky (jejích psovodů), byla Britney vždy pozorně sledována mocnými. Stejně jako mnoho jiných otroků prošla rozpadem psychiky, zneužíváním návykových látek a byla často popisována jako „zdrogovaná zombie“ těmi, kteří jí byli nejblíže.

Britney pózuje jako Marilyn. Ruce má svázané jako symbol jejího postavení otroka zábavního průmyslu.

Britney na jevišti opakuje slavnou scénu s vlajícími šaty podle vzoru Marilyn.

 

Pokračování zde: Tajný život Marilyn Monroe: Nesmrtelný symbol | 4.díl

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.