Marilyn Monroe je možná nejznámější postavou americké kultury a nejznámějším sexuálním symbolem všech dob. Za Monroe fotogenickým úsměvem však stála křehká žena, která byla vykořisťována a podrobena kontrole mysli mocnými manipulátory.

[wp_ad_camp_2]

Marilyn Monroe je sexuální symbol, který ztělesňuje vše, co Hollywood představuje: kouzlo, třpytky a sexuální přitažlivost. Její kultovní smyslná blonďatá osobnost vyvolala revoluci ve filmovém průmyslu a dodnes je její symbolika velmi živá v pop kultuře. Zatímco Marilyn představuje vše, co je na Hollywoodu okouzlující, znepokojující příběh jejího soukromého života představuje vše, co je v Hollywoodu temné.

Marilyn byla skutečně manipulována „lékaři mysli“ na vysoké úrovni, kteří ovládli všechny aspekty jejího života a způsobili, že ztratila rozum.
Její smrt ve věku 36 let je jednou z prvních „záhadných úmrtí celebrit“ v pop kultuře. Ačkoli mnoho faktů ukazuje na vraždu, je stále klasifikována jako „pravděpodobná sebevražda.“

Zatímco mnoho životopisců vysvětluje její útrapy psychickými potížemi, fakta o jejím životě spojená se znalostmi temné povahy Hollywoodu odhalují něco mnohem temnějšího: Marilyn Monroe byla jednou z prvních celebrit podrobených kontrole mysli (projekt Monarch), podprogramu CIA MK Ultra. Díky traumatu a psychickému programování se Monroe stala loutkou stínové elity.

[wp_ad_camp_2]

Když programování Monroe ztratilo svůj účinek a začala se hroutit, byla zabita. To se u otroků MK Ultra dělá, když už nejsou užiteční  a začnou představovat potenciální riziko pro své pány.

Raná léta
Norma Jeane Mortenson prožila těžké a nestabilní dospívání. Nikdy nepoznala otce a její matka byla mentálně nestabilní a neschopná se o ni postarat. V ,,My Story” Monroe napsala, jak si vzpomíná, že viděla svou matku křičet a smát se, když byla násilně odvezena do Státní nemocnice.

V 11 letech byla Norma Jeane svěřena do pěstounské péče a vystřídala celkem v 11 pěstounských domovů. Když už nebyl k dispozici žádný pěstounský dům, skončila v sirotčinci Hollygrove v Los Angeles. Jako by stěhování z jednoho pěstounského domu do druhého nebylo dost obtížné už samo sobě, s Normou Jeane se v několika z nich zacházelo tvrdě. Ještě horší bylo, že byla zneužita u nejméně tří z pěstounských domovů.

Pokračování zde: Tajný život Marilyn Monroe: Otrokyně hollywoodského ovládání mysli – 1. díl

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.