Ve druhém dílu se podíváme na smutný konec kariéry Marilyn Monroe, tak typický pro oběť kontroly mysli. Rovněž prozkoumáme její odkaz ve stinném podsvětí MK Ultra a jak se stala symbolem Monarch Programování v Hollywoodu.

[wp_ad_camp_2]

Zatímco Monroe ztělesňovala obraz okouzlujícího sexsymbolu, realita jejího každodenního života byla zcela opačná: byla ovládána, zneužívána, vykořisťována a dokonce traumatizována svými manipulátory, zatímco žila jako vězeň. Těžká životní situace pomalu vedla k jejímu úplnému duševnímu zhroucení a když zjevně ztratila účel pro ty, kdo ji ovládali, přišla o život za velmi zvláštních okolností.

[wp_ad_camp_2]

Její odkaz však žije dál a dnes je dokonce významnější, než kdykoli předtím v zábavním průmyslu … ale ze špatných důvodů. V Hollywoodu je nyní velké množství otroků ovládání mysli a ti, kteří ovládají celé dění zpoza opony, učinili z Marilyn Monroe konečný symbol Beta Programování. V Hollywoodu je v současnosti několik takových ,,Marilyn Monroe”, kdy všechny navenek působí atraktivně a zároveň podléhají stejné kontrole mysli a stejnému utrpení, jako Monroe. A všechny někdy v průběhu své kariéry ztělesnily Monroe.
Není to náhoda. Použití obrazu Marilyn se často opakuje u konkrétního typu celebrit.

[wp_ad_camp_2]

Podívejme se dnes na konec kariéry Marilyn Monroe.

Prezidentova modelka
Na vrcholu své kariéry se Marilyn spojila s nejvyšším představitelem moci na světě: prezidentem Spojených států, Johnem F. Kennedym. Zatímco někteří historici klasifikují jejich vztah jako „aféru“, badatelé v oblasti programu Monarch tvrdí, že byla ve skutečnosti prezidentovou modelkou – nejvyšší úrovní otroka Beta Programování, který se používá k tomu, aby sloužil prezidentovi.
Pokud je to pravda, existence prezidentových modelek je docela znepokojující koncept, který prokazuje sílu a důležitost kontroly mysli v elitních kruzích.

[wp_ad_camp_2]

„Prezidentovy modelky byly a jsou používány zábavním průmyslem a politiky jako hračky. Jsou to loutky naprogramované k provádění nejrůznějších úkonů podle diktátu svých manipulátorů. Marilyn Monroe byla pravděpodobně prvním otrokem programu Monarch, který dosáhl statusu celebrity.” (Adam Gorightly, “An Interpretation of Kubrick’s Eyes Wide Shut)

Pokračování zde: Tajný život Marilyn Monroe: Prezidentova modelka se hroutí | 2.díl

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.