Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

Související zprávy

Tak už to asi začalo. Den před černým pondělkem?

…..další varování přicházejí z novin celého světa. Odpočítávání dávno začalo. Je jenom otázkou času, kdy velký třesk přijde. Pravděpodobně to může vzít s sebou i EURO měnu, která je také určená k odstřelu. Prosím, bylo by dobré a nanejvýš důležité si celou situaci uvědomit. Kdyby se zřítila měna, budou naši „milí přivandrovalci“, kteří nedostanou za papírky EURA nic koupit, prvně rabovat velké obchody, aby se mohli najíst a potom budou ve smečkách provádět nájezdy u jednotlivých obyvatel. Nechci ani domyslet…..

12:54

tm: a to právě může být důvodem, aby se jak řekl putin stáhli všichni ruští občané zpět do Ruska. Je vynikající anylytik, vidí dopředu a ví, co se může odehrát…..

[wp_ad_camp_1]

černé pondělí

Tým technické analýzy HSBC varuje, že současné pohyby na akciových trzích vypadají podobně jako ty těsně před „černým pondělím“ v roce 1987, které bylo svědkem největšího denního pádu akciových trhů v historii.

19. října 1987 ztratil Dow Jones Industrial Avarage, který zahrnuje 30 největších amerických veřejně obchodovaných společností, 22.6 % své hodnoty.

černé ponděli?

Ve zprávě pro klienty publikované ve středu Murray Gunnem, vedoucím týmu technické analýzy HSBC, ten řekl, že měl červený poplach pro okamžitý rozprodej ve světle pohybů cen za posledních několik týdnů.

„Kvůli agresivnímu prodávání na americkém akciovém trhu 11. října vyhlašujeme ČERVENÝ POPLACH. Pravděpodobnost velkého pádu na akciovém trhu je nyní velmi vysoká,“ napsal Gunn. Jiné finanční firmy také vyhlásily varování červeného poplachu. Citigroup řekla klientům, že investoři nezajišťují adekvátně risky spojené s americkými volbami. Ředitel Citi Thomas Fitzpatrick také poukázal na shodnosti na trhu s pádem v roce 1987. Nestálost stále rostla od konce léta a současný výprodej byl k vidění ve mnohých oblastech trhu, a ne jen ve vybraných oblastech, říká analytik HSBC. Minulý měsíc Gunn varoval, trhy byly na „oranžovém poplachu“. Kvůli pádu Dow Jones o 200 bodů v úterý Gunn zvýšil vyrování na nejvyšší stupeň se slovy, že pád je tu. „Pravděpodobnost velkého pádu akciových trhů je nyní velmi vysoká,“ dodal.

Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201610143964478-cerveny-poplach-pad-akciovych-trhu-hsbc/

[wp_ad_camp_2] [wp_ad_camp_3]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
8 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře