Čím více času doma trávíte, tím více energie po vás v tomto prostoru zůstane. Existují ověřené a známé projevy, podle kterých zjistíte, že je čas váš domov energeticky očistit.

Někdy může stará a destruktivní energie způsobovat pocit tísnivé atmosféry a blbou náladu, což může vytvářet nebo podporovat naši stagnaci. Aby do domu mohla přijít nová požehnání, je třeba ho vyčistit. Vytvoříme tak volný tok čerstvé energie.

1. Pes nebo kočka odmítne vstoupit do místnosti, nebo se chová divně

Jeden z nejčastějších projevů toho, že je v místnosti špatná energie, je situace, kdy se zvířata, která na tomto místě žijí, najednou začnou chovat divně. Zpozornět bychom měli v tu chvíli, kdy pes nebo kočka předtím navštěvovali místnost úplně běžně.

Všechna zvířata vidí duchy i energie, na které jsou vnímavá. Proto duchovně založení lidé vyhledávají společnost zvířat, která mohou působit jako prostředník mezi světem hmotným a nehmotným. Zvířata reagují na duchy i na energie, které by člověk zachytit nemusel, nebo nedokázal.

2. Divné sny a noční můry

Opakované symbolické noční můry můžou být známkou energetického útoku, nebo problému. Ačkoli noční můra může pouze odrážet dočasné napětí nebo úzkost, může také signalizovat něco méně běžného. Svět snů je považován za jinou dimenzi, do které má přístup mnoho entit, včetně nás samotných. V této říši dostáváme další podněty, které náš duch někdy interpretuje jako noční můry, aby nás varoval před možným nebezpečím.

Pokračování článku: Takto poznáte, že je čas energeticky očistit váš pokoj

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.