Dorazila mi zkušenost čtenářky, která již dříve odhalila skutečnou podstatu ,,duchovního gurua” Sri Swamiho Vishwanandy prostřednictvím automatické kresby. Čtenářka velmi přesně odhalila nejenom Vishwanandu, ale dokonce sama přišla i na skutečnou podstatu velmi nebezpečného démona Sai Baby, jehož meditace dodnes poškozují jeho příznivce, kteří pak zoufale hledají pomoc, aby se tohoto zla zbavili. Držte se dál od všech falešných guru, skutečný bůh sídlí ve vašem nitru, nepotřebujete nikoho a nic uctívat.
Následuje dopis čtenářky:

[wp_ad_camp_2]

Dobré odpoledne Aluško, ráda bych ti poděkovala za zveřejnění informací ohledně sekty swami Vishwananda.
(čtěte zde: Vůdce sekty Bhakti Marga obviněn ze znásilnění bývalým členem: Sri Swami Vishwananda má nejraději mladé muže)
Zaobírám se kreslením aurického systému, zpočátku spíše pro zhodnocení aktuálního zdravotního stavu, stavu energetického pole. Nejsem v tom ještě úplný profík, ale už jsem se slušně zdokonalila.

Byla jsem požádána ze zvědavosti, jestli bych mohla nakreslit auru právě tohoto svatého muže, jelikož dost lidí které znám, k němu jezdí na “požehnání” a v ČR je poměrně častým hostem.

[wp_ad_camp_2]

Byla jsem naprosto překvapená a zdrcena, když jsem kresbu dokončila, protože jasně vykazovala naprosto něco jiného, než auru “avatara”.
Kreslila jsem to stále dokola, jestli se nepletu a bohužel… stále stejný obrázek. Je to pochopitelně pouhá kresba a nikdo jí nemusí důvěřovat, ale po tom šoku jsem si dohledala všechny možné informace ze zahraničních zdrojů a kromě krádeží relikvií z kostela (Swami je znám jako vášnivý sběratel ostatků svatých), jsem našla mnoho témat o sexuálním zneužívání a obtěžování. Bylo mi jasné, že v tomto případě kresba přesně poukázala na reálný stav věci. Samotné se mi tomu nechtělo věřit, protože ten člověk má opravdu půvabný zjev a mnoho lidí mi řeklo, že se do něj “zamilovali” na první pohled.

 

Falešný guru Sri Swami Vishwananda zneužívá mladé muže a podvádí své následovníky, kterým předvádí pouťové triky a rozdává sušená lejna v podobě prášku vibhuti. Kvůli sexuálním skandálům se jeho sekta v roce 2008 téměř rozpadla, ale díky fanatismu jeho nejbližších přežila do dnešní doby.

Bohužel ačkoliv jsem se na to snažila upozornit, nikdo mi nevěřil a lidi, co k němu jezdí byli samozřejmě velmi pohoršeni tím, co si dovoluji tvrdit, byla to nejhrubší urážka člověka, kterému z celého srdce věří.
Byla pouze jedna žena, která tuto variantu akceptovala jako reálnou možnost… a nyní je za to ráda.

Celý článek Zde: Takto vypadá automatická kresba aury Sri Swamiho Vishwanandy a Sai Baby: Hrůza a děs, píše čtenářka

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.