…..ano vážení, lidé zde ztrácejí jakákoliv práva a podívejte se, jak se s nimi zachází i když se vzdávají. Psychopaty by policie neměla zaměstnávat. Dokonce střílí i do neozbrojených lidí….

15:54

[wp_ad_camp_1]

Video len pre silné povahy, brutálny zásah polície. Ľubomír Galko je zhrozený, a žiada vysvetlenie

Bratislava 9. marca 2017 (HSP/Foto:Screenshot:YouTube)

 

Video z brutálneho zásahu slovenskej polície, zaplavilo sociálne siete. Zo záberov je zhrozený aj poslanec Ľubomír Galko.

Zásah polície

Celý incident sa odohral ešte minulý rok v auguste. Vtedy polícia naháňala vozidlo, ktoré šoférovala mladá vodička bez vodičského preukazu, a unikala policajtom. Naháňačka sa skončila až po približne 20 kilometroch v Maduniciach, polícia vystrelila na vozidlo mladej vodičky až 13-krát.

Teraz sa však okolo celej naháňačky spustil znovu obrovský mediálny záujem. Denník Nový Čas zverejnil zo spomínaného policajného zásahu exkluzívne nezostrihané zábery.

 

Tieto zábery si pozrel aj opozičný poslanec, zo strany Sloboda a Solidarita  Ľubomír Galko. Ten je z celého zásahu zhrozený, a taktiež požiadal o vysvetlenie. Preto požiadal o zaradenie špeciálneho bodu na utorkové rokovanie výboru pre obranu a bezpečnosť, ktorého je členom.

”Požadujem informácie o tomto zásahu ako aj o jeho vyšetrovaní. Minister vnútra Kaliňák bude prítomný, lebo budeme prerokúvať aj iné jeho body, tak nemusím zvolávať mimoriadny výbor. Požiadal som aj o predvolanie policajného prezidenta Gašpara,” informuje Galko, prostredníctvom sociálnej siete Facebook.

”Bez toho, že by som chcel predbiehať alebo si nectil prezumpciu neviny, už teraz môžem napísať, že po zhliadnutí toho videa som zhrozený. O výsledkoch prejednávania na výbore vás budem informovať prostredníctvom médií alebo tu na sociálnej sieti,” dodal podpredseda strany Sloboda a Solidarita.

Samuel Poništ

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.