…..je důležité si vždy uvědomit, kdo stojí za jakými zájmy. Teprve potom by měli dělat novináři, či lidé, pokud jsou lidmi a ne hyenami, závěry….

10:27

Aha, tak jak jsem psal v minulém článku o polském masu, prokázalo se, že na tom měl zájem nějaký muž či společnost v ČR, aby Poláci nemohli vozit kvalitní maso do České republiky. A hlavně ne kuřata. Americká kuřata, která vyrostla za 10 dní nadupaná hormony, se v Česku vydávají za kuřata ČESKÁ. A přesně tak jak zpívá Jožo Ráž. Pravda bývá polovičná a tvárí sa ako celá…..či nějak tak….

Můžeme tedy konstatovat, že konkurence používá odporných až děsivých praktik, stejně jako farma-mafie. Vrána k vráně sedá. Tož tak….

 

[wp_ad_camp_2]

Toto jsou vlastníci jatek v Polsku odkud je zkažené maso. Ne Poláci !!!!!!!! 

Konspol Holding Sp. z oo vyrábí a zpracovává kuřata a kuřecí výrobky v Polsku. Společnost zajišťuje čerstvé kuřecí maso, klobásy, paštiky, hotová jídla, grilovací výrobky a lehké a bezlepkové klobásy.Společnost byla založena v roce 1982 a sídlí v Nowy Saczi v Polsku. Od 4. ledna 2019 společnost Konspol Holding Sp. z oo působí jako dceřiná společnost společnosti Cargill PLC

Cargill, Incorporated je americká soukromá [2] [3] globální společnost se sídlem v Minnetonka , Minnesota 

Výpis z rejstříku: http://www.krs-online.com.pl/konspol-holding-sp-z-o-o-krs-83138.html

A prosím v tomto článku zaměnit za slovo POLÁCI  za slovo JAMÍCI…..Nebo Poláci na příkaz Amíků…..

Poláci omývali zkažené maso a dělali z něj „pochoutky“ pro Evropu

Došlo mejlíkem s žádostí o zveřejnění pro čtenáře tadesca…..

tm

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.