Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

Takže teď moje dítě? Svědectví otce, kterému na Silvestra „integrovaní“ málem zabili dceru

…..a to se v česku najdou lidé, kteří souhlasí s přistěhovalci, a nejlépe by zavedli právo šária také pro české ženy. Politici a jim podobní sluníčkáři. Že se nestydí o něčem takovém vůbec psát a mít takovou zvrácenou myšlenku. Aspoň lidé dokonale odhazují své masky a ukazují své pravé tváře. Kdyby se to stalo jejich synům či dcerám nebo jejich přítelkyním či ženám, byl bych zvědav co by dotyční politici či sluníčkáři říkali….

p.s. Moje dcera ze synem také bydlí v Německu. Minulý týden jsem jim dal možnost se odtěhoval do švajzu, koupit si zbraně a vyčkat, co se bude odehrávat….

14:22

opfer-300x200
7.1.2016

Takže teď moje dítě? Svědectví otce, kterému na Silvestra „integrovaní“ málem zabili dceru

METROPOLICO 07|01|2016

„Dcera byla letos slavit Silvestra a bavila se. Až do doby než přišli „integrovaní“, svědectví otce, který říká jak bylo jeho dítě byl nemilosrdně zbito, nedostalo žádnou pomoc a klade otázku, zda by politici také projevili soustrast u hrobu jeho dcery jako když před rokem byla zabita dívka tureckého původu.

Co dělá váš syn ve svém volném čase? Hraje fotbal, házenou, vykonává dobrovolnickou práci hasiče, je členem Červeného kříže, hraje na klarinet nebo dělá divadlo?  Pak může říct: to není správně integrovaný. Lidi, kteří chtějí být řádně integrovaní musí dělat kickbox. Alespoň se to zdá u dospívajících přistěhovaleckého původu. A němečtí specialisté udávají při školeních kickbox jako velkou pomoc při prevenci násilí a agres. Internet je plný příslušných prohlášení a nabídek. Co by dělal silný turecký chlapec s problémem s agresivitou ve svém volném čase jako zdravotník nebo ve studentském orchestru s klarinetem? Jeho potřeby se musí přece uspokojit legitimizovanou sociální výchovu. Což mě přivádí k silvestrovskému příběhu mé dcery.

Je jí téměř dvacet let a v poslední době žije ve Stuttgartu. Tam ona také slavila nový rok, spolu s kamarádkou a kluky obou dívek. Pěkný večer, dobrá zábava a byli rádi, že se jim v životě celkem daří. Až do té doby než mezi ně přišli také naši „integrovaní“. Bez klarinetu či bez lékařského kufru, samozřejmě, ale s problémem s agresí problému a školením kickboxu. A také s problémem žen. Každopádně se dožadovali přízně mé dcery a jejího přítele vůbec nebrali v potaz. Po dívčině odmítnutí a se uražená ješitnost nejprve vybila na dceřině partnerovi, který pocítil na hlavě tvrdost skla vedle stojící lahve.

Zatím doběhla ochranka klubu a tlačila celou skupinu přes schodiště směrem k východu. Na úzkém schodišti, se však jeden z „integrovaných“ otočil a mé dívce dal ránu do obličeje. Ta křehká bytost, co neváží téměř nic, klesla na kolena, ale ještě dokázala znovu vstát a jít pryč. Nakonec se obě skupiny, pachatelé i oběti, rozešly pod dohledem vyhazovačů na přilehlém podzemním parkovišti.

Bohužel, těžkou ranou pěstí byla moje dcera „mírně“ ovlivněna a po několika okamžicích, se zmatená a sama ocitla před hlavním vchodem do celého areálu. Že to je chyba si uvědomila hned jak si všimla, že tam na ni integrovaní čekají. Chyba číslo dvě – moje dcera pokusila o útěk. Což v elegantním oblečení dívky, která se snaží strávit noblesní večer, selhalo. Utekla jen pár metrů. Pak ji integrovaný kickboxer dohonil a začal s tím, co asi dělá nejlépe: pěstmi trefovat tvář bezbranné dívky. Až když ji přemohlo milosrdné bezvědomí, tak ji milostivě nakonec nechal na pokoji.

Ne, já nejsem nevděčný. Mé dítě je naživu, naživu, naživu. Přežila multikulturní obohacení od našich „integrovaných“. Děkuji Bohu za to. Nicméně, dvě věci, které mi občas přijdou na mysl.

 • Za prvé: Opravdu máme přijímat proimigrační projevy naší kancléřky? 
 • A za druhé: Občas mi přijde na mysl obraz pohřbu Tugce Albayrak. Mladá žena s tureckými kořeny, byla stejně stará jako moje dítě, když v listopadu 2014 utrpěla smrtelná zranění hlavy ranami pěstí Sanela Masovice, také nedaleko restaurace. K její smrti kondoloval sám prezident a předseda vlády Hesse Volker Bouffier (CDU) se „trápil“ stejně vytrvale jako pohřební zřízenci.

Když pomyslím, že moje holka by také nepřežila, pak by mě zajímalo jestli naši politikové by také kondolovali a plakali na jejím pohřbu? Nebo zda by byla nesprávnou obětí a integrovaný kickboxer špatným viníkem?

ZDROJ: metropolico.org

Článek převzat:

http://pravyprostor.cz/takze-ted-moje-dite-svedectvi-otce-kteremu-na-silvestra-integrovani-malem-zabili-dceru/

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře