My lidé nejsme jedinými duchovními tvory na Zemi. Potkat určitá zvířata může být znamení z Vesmíru. Snaží se přitáhnout vaši pozornost k určité záležitosti a zvířata jsou schopna detekovat tyto frekvence. Pokud vyzařujete konstruktivní vibrace, můžete tato zvířata potkat na místě, kde byste je nečekali. Mohou se k vám chovat až podivně mile, nebo se k vám přiblížit jakoby odnikud, protože je přitahujete.

Zvířata jsou jedinečné a duchovní bytosti a plní si své vlastní metafyzické úkoly. Jsou to vědomé citlivé bytosti. Starověké dokumenty a kultury se hodně zmiňovaly o duchovním významu zvířat. Například staroegyptské kultury velmi chránily kočky, protože kočky umí odhánět zlou energii a duchy. Dodnes lidé chovají kočky, aby od nich odváděly pryč špatné energie.

Pozorováním chování zvířat se můžeme dozvědět mnoho o vesmíru a našich instinktech. Dávejte si na tato zvířata pozor, protože setkání s nimi znamená, že se k vám blíží dobré věci!

Jestřáb

Jestřábi jsou velmi duchovní zvířata. Jsou to moudrá stvoření a staré duše. Jejich bystrý zrak a silná křídla jsou znamením odolnosti a síly.

Orel

Orel je symbolem svobody. Je znamením duchovní ochrany a přechodu do vyššího vědomí.

Havran

Havrani a vrány jsou obvykle špatným znamením. Pokud se k vám havrani často přibližují, možná byste měli přehodnotit cestu, po které jdete. Je dost dobře možné, že vás před něčím varují. Vidět vrány a havrany může naznačovat, že se chystáte vstoupit do cyklu smrti a znovuzrození (může být myšleno i duševní).

Pokračování článku: Tato zvířata vám přináší znamení, pokud se s nimi náhodně potkáte

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.