;

…..i když článek níže hovoří o nebezpečí jaderné války, bylo by dobré má letitá varování brát na zřetel a opatřit si zásoby jídla a vody. V Německu varování proběhlo. Atomová válka nebude, nemějte obavu, i rusové to vědí. Udělají „oni“ nebo ti z povrchu EMP a budeme mít vystaráno. Jestliže někomu rupnou nervy, bude to HODNĚ VELKÝ TOBOGÁN, o kterém hovořím také mnoho let….

21:27

Teď vážně konec legrace a zpozorněte. Rusko s USA na pokraji jaderné války. Rusko přemisťuje jaderné hlavice k hranicím s Polskem a …

usa_russia

Rusko poté, co Amerika pohrozila sestřelováním ruských letadel nad Sýrií, zahájilo přemisťování střel schopných nést jaderné hlavice do Evropy, čímž značně vzrůstá nebezpečí všeobecné války.

Ruské ozbrojené síly podle vnitřních zdrojů z Estonska zjevně přemisťují nosiče jaderných hlavic střely Iskander-M ze Saint Petěrsburgu do Kaliningradu, tj. do ruské enklávy ležící mezi členskými státy NATO – Litvou a Polskem.

Ty Iskandry-M, které jsou schopné střílet jaderně vyzbrojené rakety na více než 300 mil (480 km) daleko údajně do Kaliningradu přivezla loď už dva roky před jejich plánovaným nasazením v této enklávě.

Rusko kromě svého vojenského nasazení v Kaliningradu do Sýrie nasadilo protiletecké raketové systémy S-300 a S-400, když Obamova administrativa dělala skryté narážky o náletech na syrské vládní síly za účelem zastavení jejich postupu v Aleppu.

„K možnostem, o kterých se uvažuje, i když zůstávají tajné, patří bombardování ranvejí Syrského letectva pomocí střel s plochou drahou letu a dalekonosných zbraní vystřelovaných z koaličních letadel a lodí,“ řekl Washington Post činitel administrativy.

Mluvčí ruského ministerstva obrany generál Igor Konašenkov řekl, že „jakýkoliv raketový nebo letecký útok na území kontrolovaná syrskou vládou budou jasnou hrozbou ruskému personálu.“

„A všechny ty amatérské iluze o existenci ‚neviditelných‘ letounů narazí na zklamání z reality,“ dodal s odkazem na povídačky Spojených států o tom, že ruské protiletecké systémy nejsou schopné americké kradmé (stealth) letouny zaměřit.

K dalším projevům narůstajícího napětí patřilo to, že ruská ambasáda ve Washingtonu vystavila fotku tiskového tajemníka Bílého domu Joshe Earnesta spolu s raketovým systémem S-300 na Twitteru s přípisem uvádějícím, že Rusko k ochraně svého vojenského personálu v Sýrii použije „všech nutných obranných opatření“.

Ruské vojenské posilování přišlo poté, co vydal náčelník štábu Armády generál Mark Milley lehce zastřené varování, že Spojené státy jsou připraveny své nepřátele „ničit“.

„Chci, aby těm, kdo si přejí nám ubližovat, tj. ozbrojeným silám Spojených států, bylo jasné, že přes všechny naše problémy, přes naše operační tempo, přes to, co jsme zatím dělali, tak se nezastavíme a udeříme vás tvrději než jakýkoliv úder, který jste utrpěli před tím. Nenechte se o tom mýlit,“ řekl Milley.

Milley poukázal, že příští větší konfliktu bude „nesmírně smrtonosný, nesrovnatelný s ničím, co naše Armáda zažila, nejméně od II. světové války.“

Zdroj : http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16138-ted-vazne-konec-legrace-a-zpozornete-rusko-s-usa-na-pokraji-jaderne-valky-rusko-premistuje-jaderne-hlavice-k-hranicim-s-polskem-a-.aspx

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.