Slyšeli jste už někdy o tom, že zemřelí lidé nám mohou zavolat přes telefon? Jeden takový zážitek popsal i tomáš marný a vyšel zde v roce 2014… jak ten čas letí. Dnes mám pro vás menší sbírku obdobných zážitků, které popsali svědkové ze zahraničí. Telefonáty ze záhrobí jsou skutečná věc a dějí se.

Sestřenice zavolala posmrtně prababičce

Moje sestřenice Sharmie zemřela v květnu v roce 1994. Měla epilepsii, takže si nejsme úplně jistí tím, zda ji zabil záchvat nebo autonehoda, ale neřešíme to, protože její osud byl zpečetěn tak či onak.

Byla v rodině oblíbenkyně a byla si obzvlášť blízká s mým otcem, protože byli v podobném věku a vyrůstali společně. Bylo jí tehdy 30 let, takže její smrt byla nesmírně tragická kvůli tomu, jak byla předčasná.

Moje prababička, neboli ,,Mimi” (tak jsme jí všichni říkali), byla centrem rodiny. Každý prostě miloval Mimi. Naše prababička údajně i mívala předtuchy. Když náhle ucítila vůni mrtvých květin, někdo brzy poté obvykle zemřel. Buď nějaký její přítel, nebo přímo člen rodiny.

Milovala svá vnoučata a Sharmie nebyla výjimkou. Zdraví Mimi se začalo brzy po smrti mé sestřenice Sharmie zhoršovat, ale zbytku rodiny se to neřeklo.

Jednoho letního dne v červnu 1995 moje matka navštívila Mimi a mého pradědečka, poté co byla v New Yorku, aby si koupila auto. Následující ráno si začali povídat, a Mimi zrovna uklízela v kuchyni.

Najednou Mimi řekla: „Nikdy neuhodneš, kdo mi včela volal.“
Moje matka odpověděla: „No, kdo?“
„Sharmie! Věřila bys tomu?“
Moje matka zavrtěla hlavou: „Tedy, Mimi, ty i já přece víme, že neexistuje způsob, jak by ti Sharmie mohla zavolat na telefon.“
Mimi se okamžitě naježila: „Ale ona mi volala, SKUTEČNĚ MI VOLALA!“
Moje matka viděla, že prohrála diskuzi, proto se zeptala: „Dobře, Mimi, dobře… A co ti řekla?“ Mimi okamžitě odpověděla: „Řekla mi, že se se mnou brzo uvidí.“
O necelé dva měsíce později Mimi skutečně zemřela.

Pokračování článku: Telefonáty ze záhrobí: Skutečné zážitky

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.