;

Ačkoliv je videoklip k písni ,,All the good girls go to hell”, uváděn na trh jako píseň o globálním oteplování, ve skutečnosti obsahuje symboly a odkazy na temné duchovní poselství. Je tu hlubší význam za slovy ,,All the good girls go to hell”.

Billie Eilish je v současné době nejoblíbenější a nejvlivnější popovou hvězdou na světě. Pokud se ptáte sami sebe „Billie kdo že?“, nejspíš nejste čtrnáctiletá dívka. Protože téměř všechny 14leté holčičky o Billie Eilish vědí. Je to současný idol teenagerů, Billie je na obálce všech časopisů mířících na tuto věkovou skupinu, je rozprostřena po všech sociálních sích a diskutují o ní všechny bulvární stránky, které řeší drby. Nepopiratelný důkaz o popularitě Eilish lze nalézt na YouTube, protože její video s písní ,,All the good girls go to hell”, nasbíralo přes 13 milionů zhlédnutí a 140 000 komentářů za méně než 24 hodin od vydání. Billie Eilish je také velmi chválena důležitými osobnosti v hudebním průmyslu, některé ji dokonce považují za „budoucnost popu“.

Zatímco fanoušci Billie milují její jedinečný styl a osobnost, na tématech a v jejích videích rozhodně není nic jedinečného. Témata založena na konceptu kontroly mysli, traumatu a pseudosatanismu lze nalézt v nesčetných dalších hudebních videích vydaných nespočty jiných popových hvězd… v budoucnosti si o tom ještě řekneme něco více, mnohé rozbory najdete i ve starších článcích v rubrice Symbolika, kam zařazuji také rozbory hudebních klipů.

Úvod
V písni ,,Bury a friend” je Billie zneužívána a omámena neviditelnými lidmi. Když zpívá, ukazuje známky toho, že je posedlá démonem:

For the debt I owe, gotta sell my soul
‘Cause I can’t say no, no, I can’t say no
Then my limbs all froze and my eyes won’t close
And I can’t say no, I can’t say no

Snímek z klipu ,,Bury a friend”.

Po ,,Bury a friend”, Eilish vydala ,,Bad guy”, barevné a ,,vtipné” video, které bylo vytvořeno pro potěšení mladých diváků. Píseň se stala masivním hitem, který rychle překonal žebříčky a učinil z Billie Eilish velké jméno.

Poté vyšel klip ,,All the good girls go to hell”, které ukazuje Billie ovládanou a posedlou démonem. Imituje personu zpívající z pohledu Lucifera k mládeži.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: Temné poselství písně ,,All the good girls go to hell” od Billie Eilish

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.