Ačkoliv je videoklip k písni ,,All the good girls go to hell”, uváděn na trh jako píseň o globálním oteplování, ve skutečnosti obsahuje symboly a odkazy na temné duchovní poselství. Je tu hlubší význam za slovy ,,All the good girls go to hell”.

[wp_ad_camp_2]

Billie Eilish je v současné době nejoblíbenější a nejvlivnější popovou hvězdou na světě. Pokud se ptáte sami sebe „Billie kdo že?“, nejspíš nejste čtrnáctiletá dívka. Protože téměř všechny 14leté holčičky o Billie Eilish vědí. Je to současný idol teenagerů, Billie je na obálce všech časopisů mířících na tuto věkovou skupinu, je rozprostřena po všech sociálních sích a diskutují o ní všechny bulvární stránky, které řeší drby. Nepopiratelný důkaz o popularitě Eilish lze nalézt na YouTube, protože její video s písní ,,All the good girls go to hell”, nasbíralo přes 13 milionů zhlédnutí a 140 000 komentářů za méně než 24 hodin od vydání. Billie Eilish je také velmi chválena důležitými osobnosti v hudebním průmyslu, některé ji dokonce považují za „budoucnost popu“.

Zatímco fanoušci Billie milují její jedinečný styl a osobnost, na tématech a v jejích videích rozhodně není nic jedinečného. Témata založena na konceptu kontroly mysli, traumatu a pseudosatanismu lze nalézt v nesčetných dalších hudebních videích vydaných nespočty jiných popových hvězd… v budoucnosti si o tom ještě řekneme něco více, mnohé rozbory najdete i ve starších článcích v rubrice Symbolika, kam zařazuji také rozbory hudebních klipů.

[wp_ad_camp_2]

Úvod
V písni ,,Bury a friend” je Billie zneužívána a omámena neviditelnými lidmi. Když zpívá, ukazuje známky toho, že je posedlá démonem:

For the debt I owe, gotta sell my soul
‘Cause I can’t say no, no, I can’t say no
Then my limbs all froze and my eyes won’t close
And I can’t say no, I can’t say no

Snímek z klipu ,,Bury a friend”.

Po ,,Bury a friend”, Eilish vydala ,,Bad guy”, barevné a ,,vtipné” video, které bylo vytvořeno pro potěšení mladých diváků. Píseň se stala masivním hitem, který rychle překonal žebříčky a učinil z Billie Eilish velké jméno.

Poté vyšel klip ,,All the good girls go to hell”, které ukazuje Billie ovládanou a posedlou démonem. Imituje personu zpívající z pohledu Lucifera k mládeži.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: Temné poselství písně ,,All the good girls go to hell” od Billie Eilish

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.