Teplice mají oficiálně 8400 cizinců, to je 17 procent celkové populace! Většinou se jedná o Araby muslimského vyznání. Většina z nich žije v obecních bytechkteré jim prodalo město v době vlády současného předsedy Senátu J. Kubery z ODS.

 

[wp_ad_camp_2]

Ten je sice medii líčen jako člověk odvážných názorů, ale jeho skutky ukazují zcela jinou tvář. Z českých Teplic se staly arabské Muslice. V některých třídách již je dnes většina dětí z menšin (muslimové, Vietnamci, Cikáni) a čeští rodiče se zoufale snaží přihlásit své děti na jiné školy. Nikdo ale ve skutečnosti neví, kolik cizinců v Teplicích skutečně žije. Odhaduje se, že ilegálně jich tam je nejméně dalších 3-4 tisíce. Například čtvrť Šanov se již považuje za zcela arabskou a muslimskou.

J. Kubera z ODS proslul jako nadšený podporovatel nejrůznějších menšin, na práci pro Čechy mu již proto nezbývá čas. Za jeho starostování se z města Teplice stalo muslimské město Muslice

Další významnou menšinou jsou Vietnamci, kteří v rámci svých krycích aktivit jako jsou večerky, restaurace a nehtová studia podnikají především ve výrobě a prodeji drog, jak v Teplicích, tak nedalekém Německu. V posledních letech se Vietnamci rovněž zapojili aktivně do pašování imigrantů do Německa.

 

[wp_ad_camp_2]

Nabízí se otázka, za jakou práci dostal pan Kubera křeslo šéfa Senátu? Stejně tak se nabízí otázka, proč pan Kubera nenabídl městské byty například mladý českým manželským párům, které plánují založit rodinu a vychovávat děti?

David Kraus | ceskavec.com

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.