…..dnes se odehrála další krvavá akce v Mnichově kde jeden či více útočníků střílí na lidi. Bylo to u Mc Donalda v Olympii. Podívejte se, než video zruší. Pravděpodobně nás podobné scénaře, díky našim politikům, očekávají i v Čr….

21:54

 

[wp_ad_camp_1]

A zde je něco z českých novin:

ŽIVĚ: Po střelbě v Mnichově je šest mrtvých, policie hledá tři útočníky

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/mnichov-strelba-zraneni-mrtvi-de4-/zahranicni.aspx?c=A160722_183731_zahranicni_aba

Nejméně šest mrtvých a několik raněných si vyžádala střelba v mnichovském obchodním domě Olympia. Uvedla to mnichovská policie. Oblast zůstává uzavřená a lidé mají z bezpečnostních důvodů zůstat doma. Policie nyní pátrá nejméně po třech útočnících.
Přímý přenos agentury Reuters z Mnichova

Střelba se ozvala po šesté večer. Policie potvrdila na svém účtu na Facebooku, že na místě je šest mrtvých a zatím neurčený počet raněných. Německá televizní stanice NTV dříve uváděla s odkazem na bavorského ministra vnitra, že oběti jsou tři. Ten ovšem popřel, že by médiím takovou zprávu dával.

Fotogalerie

Podle svědků byli na místě tři útočníci se střelnými zbraněmi, po kterých policie nyní pátrá. Zatím nikdo nebyl zadržen. „Myslíme, že tam bylo více než jeden útočník. První zprávy přišly v šest hodin, střelba začala v restauraci McDonald v obchodním centru. Stále tam jsou lidé. Snažíme se je odtamtud dostat,“ cituje mluvčího policie web The Guardian.

Na sociálních sítích se objevily záběry lidí utíkajících z obchodního centra. Mnoho zaměstnanců se ukrývalo v obchodech uvnitř. V ulicích propukla podle svědků panika a lidé se schovávají uvnitř domů. „Jsme ve sklepě baru, takže se cítíme vcelku v bezpečí, ale když vyjdete do ulic, slyšíte sirény a helikoptéry,“ uvedl reportérům BBC barman Sam Pound z nedalekého podniku Kilians Irish bar.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/mnichov-strelba-zraneni-mrtvi-de4-/zahranicni.aspx?c=A160722_183731_zahranicni_aba

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.