…..jsou to samozřejmě planá slova, protože na techniku, kterou používají Rusové rozhodně nemají, na to nemá totiž ani NATO!!!!

12:54

Teroristé IS vyhrožují Putinovi: Napadneme Rusko!

Teroristé IS vyhrožují Putinovi: Napadneme Rusko!
Ilustrační foto
Členové teroristické organizace Islámský stát zveřejnili na internetu video, v němž vyhrožují hlavě ruského státu Vladimiru Putinovi.
12.listopad 201501:14

Video bylo provedeno obvyklým propagačním stylem teroristické organizace, informuje portál IslamReview. Na pozadí vyhrůžek zní muslimské odříkávání, snímky igilovského checkpointu, kde členové organizace rozdávají sladkosti symbolizující radost po pádu ruského letadla A321 v Egyptě.

Mladý muž mluví v ruštině pozdravil „naše bratry“ ze Sinajského poloostrova ve spojení s tím, že provedli teroristický čin. Vyzývá k ochraně půdy Iráku a Sýrie, které jsou pod kontrolou IS, a hrozil napadnout území Ruska („dostat se do jejich země“).

WSJ: V případě teroristického útoku na A321 Putin tvrdě odpoví!

Dále následovala obvinění o bezbožnosti ruského prezidenta Vladimíra Putina a obyvatel Ruska. Rusky mluvící islamista říká, že se IS nezastaví jen u sestřelených letadel. V rámci pomsty radikálů budou škodit Rusku nejen teroristickými útoky, ale rovněž přímou invazí.

Ruská média upozornila, že ještě před eskalací konfliktu v Sýrii, do níž se zapojilo značné množství radikálních islamistů ze severního Kavkazu, teroristé nevyhrožovali útoky na civilisty, omezili se pouze na sliby smrti ruským bezpečnostním službám. Soudě podle posledních projevů, se teroristé ale nezastaví před ničím.

Celý článek si můžete přečíst i zde.

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.