Teroristický útok v Barceloně, na scéně opět dodávka a mrtví lidé rozesetí po chodníku! Berlín nadále vyhrožuje, že uvalí na ČR sankce, pokud nezačne přijímat migranty! Svoboda na odstřel a zástupy lidí, kteří plivají na bílého muže!

[wp_ad_camp_1]

Ve španělské Barceloně proběhl před několika desítkami minut teroristický útok. Zatím neznámý řidič, který z místa činu utekl, najel na městské třídě Las Ramblas do chodců, podle posledních informací si útok vyžádal už 13 obětí [1] a po útoku pachatel zmizel. Policie mezitím oznámila, že do nedaleké restaurace vtrhli dva ozbrojení muži a drží tam rukojmí. Dnes opět Angela Merkel dopoledne znovu zopakovala, že na země V4 uvalí sankce, pokud se nepřipojí k závazku přerozdělovaní migrantů. No řekněte, není to k popukání?

Opět si všimněte, že k útoku byl použit automobil, takže omezování legálního držení zbraní ze strany Evropské unie je naprosto jalové opatření proti terorismu, jak už jsme několikrát upozorňovali. Tyto teroristické útoky mají přitom jeden jediný dopad a výsledek. Posilování pravomocí tajných služeb, policie, mohutné rozmisťování kamer v ulicích, sledovacích prostředků, špehování na internetu, čtení vašich emailů, sledování veškeré internetové komunikace. Na straně druhé probíhají ve všech zemích mohutné kampaně namířené proti tzv. bílému muži. Bílý muž je vykreslován jako příčina všech problémů a tento narativ, bohužel, přebírá i mnoho lidí na alternativě.

Dodávka, kterou útočník použil.

Velmi pozorně si všimněte, jak naprostá drtivá většina českých mainstreamových médií publikuje denně alespoň jeden pozitivní článek o migrantech, jeden negativní článek proti Trumpovi a jeden rozhovor s odborníkem, který má vysvětlit čtenářům tu správnou pravdu, co se právě stalo a jak se na to dívat. Tak např. článek o tom, že desetiletý migrant z Afghánistánu umí pěkně kreslit, a proto mu srbský prezident nabídne občanství spolu s jeho rodinou [2]. No řekněte sami? Není to námět na celovečerní film zadotovaný z peněz EU pro rozvoj kinematografie? Stačí umět malovat a cesta do EU je otevřená.

[wp_ad_camp_1]

Na straně druhé média nevynechají jedinou šanci, aby zaútočili na Donalda Trumpa, že si dovolil na tiskovce říct pravdu o levicové trockistické mládeži v Charlottesville, která se oblékla do černých mundúrů a s bejzbolovými pálkami vyrazili na demonstranty, kteří přišli protestovat proti přepisování a hlavně mazání historie USA. Odstraňování soch a pamětních desek připomínajících Konfederaci je procesem likvidace vlastní kulturní identity a tyto procesy vyvolají ve společnosti odpor, který přejde později v ozbrojený odpor.

Postupné ukrajování občanských svobod ve jménu bezpečnosti

To se týká USA, ale v Evropě lidé zbraně nemají natolik rozšířené v domácnostech, takže evropský občan se nemůže bránit procesům ulice, které ho budou ohrožovat na životě a na likvidaci jeho životního prostoru. Aniž si to uvědomujete, váš životní prostor je silně omezován, krok za krokem. Zakazují vám kouřit v hospodách. Nejde o to, že je kouření nezdravé. Jde o to, že provozovatel restaurace si o tom nemůže rozhodnout sám a nemůže si rozdělit provozovnu na nekuřáckou a kuřáckou část. Všechno ve jménu dobra, nebudeš kouřit, my jako stát ti k tomu dopomůžeme, i proti tvojí vůli.

Ale to brzy nebude stačit. Nedávno se objevila informace, že EU chce zakázat hranolky, protože obsahují akrylamid, který vzniká při smažení při vysokých teplotách [3]. Akrylamid poznáte snadno, jsou to ty hnědé fleky na hranolkách, když např. jdete do McDonaldu, obvykle je na hranolkách sem tam najdete. V malém množství to nevadí, ale komise EU chce nařídit povinné změny smažení tak, aby se akrylamid v hranolkách nevytvářel.

Jeden z chodců, který přežil útok dodávkou.

Toho lze dosáhnout tak, že se hranolky budou vyrábět z brambor, které mají nižší obsah škrobu, anebo se budou hranolky smažit při nižších teplotách. Nejde sice o zákaz hranolek, jak se rozšířil nedávno hoax mezi servery alternativy, ale tato péče o člověka je nebezpečná. Protože evropská komise si chce došlápnout i na cukry, konkrétně na slazené nápoje, které chce zakázat v určitých místech k prodeji. A spolu s plány na vznik bezhotovostní společnosti to celé směřuje k tomu, že jednoho dne vám zdravotní pojišťovna odmítne uhradit zákrok při infarktu, protože ze záznamů vašich plateb kreditní kartou vyjedou mohutné nákupy nezdravých potravin.

[wp_ad_camp_1]

Dokonce to půjde tak daleko, že když se někdo rozhodne, že něco je pro vás nezdravé, zanese to do databáze a do systému platebního bezhotovostního systému a tuto věc si už nekoupíte, karta vám ji odmítne zaplatit. Už dnes je to nastavené tak, že když dlužíte na alimentech na děti, tak stát vám zabaví řidičský průkaz. Dotyčný člověk potom nemůže jezdit do práce, stát z něho udělá nezaměstnaného a tímto způsobem se vyrobí další člověk závislý na sociálních dávkách.

Terorismus se stane záminkou pro vznik despotické diktatury

Chystají se elektrická auta, která nenastartují, pokud nebudete mít platnou technickou kontrolu, nebo pokud nebudete mít zaplacené alimenty, nebo pokud budete dlužit za odvoz odpadu, nebo pokud budete mít na krku exekuci, prostě elektronicky vám exekutor zablokuje auto, čímž získá další nástroj, jak člověka dohnat buď k tomu, aby dluhy zaplatil, anebo aby spáchal sebevraždu, případně odešel ze systému, což je eufemistický výraz pro velmi mohutný trend v celé Evropě v poslední době, kdy lidé přechází zpátky na hotovostní platby, ruší bankovní účty, všechno platí složenkami. Židovské elity si to uvědomují, a proto chtějí hotové peníze úplně zrušit a jako záminka se k tomu použije obava z terorismu a praní špinavých peněz. Ve skutečnosti to nemá s tím nic společného, je to prostě záminka k prosazení bezhotovostního koncentráku.

Kavárna, kam vtrhli ozbrojenci. Všimněte si nosítek.

Právě proto si mnoho lidí uvědomuje význam kryptografických decentralizovaných měn. Tyto digitální zašifrované peníze nelze obstavit, nelze je zkonfiskovat, exekutor vám je nemůže zabavit. Budoucnost svobodného člověka je v kryptografických měnách jako je Bitcoin, ale existují desítky dalších, ne tak známých kryptografických měn. Tento systém peněz ovšem ohrožuje sionistický monopol na světovou kontrolu virtuálních peněz, protože většina tradičních peněz ve skutečnosti existuje pouze v účetní podobě v počítačích, ne v podobě natisknutých bankovek. Ze stejného důvodu musíte své bance nahlásit alespoň den předem, že chcete vybrat větší obnos, protože pobočka banky je nemá v trezoru. Musí je objednat a BKS (bankovní kurýrní služba) je přiveze na pobočku. Je děsivé zjištění, že trezory na pobočkách bank jsou zcela prázdné a jediné peníze, hotové peníze, které tam najdete, jsou hotovostní vklady na přepážkách za daný den.

[wp_ad_camp_1]

První, kdo ve válce s terorismen zařve, je občanská svoboda!

Bankovní systém tak de facto už dnes funguje pouze bezhotovostně, dluhy, závazky, aktiva, všechno je pouze v účetní podobě, v počítačích. Když někdo tato data smaže, zmizí dluhy, závazky, pohledávky, ale i kredity, zůstatky na účtech, bilance, všechno zmizí pryč. Nikde nic nezůstane, žádné bedny a štosy naskládaných bankovek v trezoru. Kryptografický Bitcoin funguje přitom úplně stejně. Nikde neexistují hmotné podoby Bitcoinů, s výjimkou sběratelských mincí, všechno je bezhotovostní, ale na rozdíl od klasických bank jsou všechny operace zašifrované a účetní knihy všech operací jsou poskytnuty všem členům systému.

Každý uživatel Bitcoinu je současně bankéřem, vlastní bankou s vlastní účetní knihou všech operací Bitcoinu. Tento systém je zjednodušen u bitcoinových peněženek, kde účetní knihu (blockchain) má poskytovatel peněženky online, abyste si nemuseli na počítač stahovat stovky gigabajtů dat blockchainu. Ale pokud se podaří v budoucnu Bitcoin upravit tak, aby poskytoval instantní potvrzení plateb, tak bude cesta Bitcoinu otevřena do obyčejných obchodů. Otázkou je, jaká bude reakce židů. Pokusí se Bitcoin postavit mimo zákon a zakázat jeho používání? Anebo se pokusí nad Bitcoinem naopak získat kontrolu?

Policejní jednotka zasahuje u kavárny, kam vtrhli ozbrojenci.

Životní prostor člověka je ovšem postupně omezován. Vidíte snahy o přepisování historie, o mazání historie, v Česku se přepisuje konec II. sv. války, úloha Němců, jejich odsun, z Němců se dělají oběti zlých Čechů, znovu se relativizují závěry Postupimské konference a Sudetská otázka. Za mořem v USA se začínají mazat vzpomínky na dobu Konfederace, svobodných států, které chránily bílého člověka, ne před černochy, ale hlavně před židy, protože Konfederace byla založená na agrární politice půdy, reálné ekonomii, bez účasti židovských bankéřů a jejich spekulací na americkém severu. Financování Islámského státu sice má původ v USA v řadách tajných služeb, CIA a Pentagonu, ale to jsou pouze prostředníci. Finance poskytuje sionistický aparát v USA, ten sleduje procesy destabilizace regionů, kde potom lze dosazovat vlastní vlády, které na rekonstrukci země se potom zadluží u sionistických bank.

[wp_ad_camp_1]

Všímejte si, jak bílý člověk je médii vykreslován jako rasista, zatímco barevní migranti jako oběti!

Rozvrat Evropy, teroristické útoky, jsou pouze obrazem toho, kam směřuje Evropa, k modelu islamizované společnosti, kde bude bílý muž obviňovaný za útisk nebožáků muslimů v jejich rozvrácených zemích. Americká moc a neoconi jsou zdrojem těchto rozvratů, ale když se podíváme, kdo tyto neocony ovládá, v pozadí, uvidíme tam drápy sionistů, jejich peníze, jejich moc skrze FED, jejich zástupce za zády amerických prezidentů, kterým vedou ruku a říkají jim, co mají dělat. A kdo se nebude chtít nechat vést, skončí s kulkou v hlavě jako JFK, jako jeho bratr Robert a další postavy americké historie. Důrazně však varuji, abyste se nenechali přeprogramovat a nezačali plivat na vlastní původ, na vlastní rasu, na bílého muže. Protože to je přesně to, co chtějí s bílým mužem sionisté udělat. Aby vzal na sebe jejich hříchy. Vy nemůžete za migraci, za rozvrácené země, za chudobu světa. Vy jste vybudovali to, co máte, vlastními rukami a museli jste za to zaplatit. Na daních jste zaplatili stokrát to, co máte. Pokud přistoupíte na hru, že bílý muž je vinen za rozvrácený svět, pomůžete sionistům vyhrát válku o kontrolu nad tímto světem.

 

zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.