Květiny jsou prostředník, za pomoci kterého se k nám matka příroda snaží promlouvat. V minulých stoletích byly květiny používány jako tajná znamení a posvátné symboly, aby upozornily toho, kdo byl zasvěcen. Dokonce i za inkvizice existoval tajný jazyk, kterým se zasvěcení dorozumívali za pomoci květin.

Každá květina vyzařuje jinou energii. Když nás nějaká květina přitahuje, znamená to, že k nám její energie promlouvá. Zkuste se s těmito schopnostmi více spojit a vyzkoušejte si to v dnešním testíku. Vybírejte zcela volně, každá uvedená květina vám nese dobré poselství.

Zvolte si z následujících květin tu, která vás nejvíce přitahuje. Pak si můžete přečíst výklad:
KOSATEC
LEVANDULE
PIVOŇKA
MAGNÓLIE
ORCHIDEJ
NARCISKY
VLČÍ MÁK
KONVALINKA
TULIPÁN
KARAFIÁT

Vlčí mák: Chci se osvobodit

Pokud jste si vybrali tuto květinu, zpráva je docela jasná. Vlčí máky byly vždy spojovány se svobodou a hořící potřebou osvobodit se od hmotných pout a problémů. Měli byste si pamatovat, že pokud budete mít víru v sebe, můžete dosáhnout čehokoli a překonáte všechny překážky.
Je zřejmé, že je tu něco, co vás už dlouho trápí. Možná vám ještě není jasné, co to přesně je, ale toužíte po svobodě a po nových příležitostech. To, co jste celý život budovali, by nemělo být vaše břímě, ale nástroj k tomu, abyste se cítili šťastní a požehnaní.

Pokračování článku: Test: Vyber si květinu a zjistíš co potřebuješ

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.