Poslední dobou jsem řešil mnoho dotazů za tomáše. Rovněž tak jsem od mnohých z vás dostal mejlíky s dotazy ohledně možných alternativních řešeních opravy vašeho organismu. Rozhodl jsem se shrnout některé důležité body do tohoto článku. Tímto rád odpovím na mnohé nezodpovězené dotazy z vašich mejlů.

***** **** ***** ****

První věc, kterou je pro zdraví nutné udělat, je odkyselení organismu a zbavit ho detoxikací jater od těžkých kovů a usazenín. Návod najdete zde.

Dostala se mi pod ruku jedena vynikající stránka, kde máte mnohé shrnuto. tomáš mě kdysi nějaký produkt dovezl a diskutovali jsme o vynikající pomoci pro lidstvo v dnešní době. Sice bez dovolení autora, ale pro zdraví vás všech ji zde zkopíruji. Tím začneme.

Odkaz na perfektně zpracované stránky autora a možnost objednání produktů: www.foxylife.cz

(Toto není placený PR článek ani žádná jiná placená forma spolupráce. tadesco.org není prodejcem žádného z uvedených produktů! Uvedené návody nelze brát jako jediný a univerzální prostředek na řešení „všeho“!)

***** ****

„MANUÁL“ NÁPRAVY ŠKOD po očkování a PREVENCE

Téměř za všechny civilizační nemoci může toxikóza a překyselení, plísně, kvasinky, paraziti !!!

Ve zkratce je to nečisté, překyselené a přiotrávené vnitřní prostředí organismu.

A to jak uvnitř buněk, tak v mezibuněčném prostoru.

Ne, že bychom ale měli být naštvaní na tyto plísně a parazity. Oni se snaží jen přežít. Stejně, jako my lidé. Pokud bychom jim ale k jejich životu nevytvářeli vhodné přiotrávené prostředí (překyselení) a přes příliš je nekrmili, tak by se v nás tak rychle nemnožili, nevylučovali mnoho jedovatých výměšků (neurotoxiny, mykotoxiny) a imunitní systém by si s nimi hravě poradil :-) Pokud máme ale funkční a silný imunitní systém, což je také pouze v našich rukách, nemusíme se jich bát…… Nzapomínejte ale na to, že stresové hormony „vypínají“ imunitní

systém. Proto se nás „chytí vše, co letí kolem“, když jsme ve stresu. Toho využívají i lékaři při transplantacích, když nám podávají stresové hormony, aby vyřadili dočasně imunitní systém a ten se nebránil přijmout nový, cizí orgán. Pro pochopení více ZDE

Nejvíce některé úřady a farmaceutickou lobby „vyděsil“ lékárenský petrolej s výluhem z ořešáku amerického „Todikamp“. A to tak, že okamžitě zakázali prodej v celé EU a produkty dokonce i pozabavovali po celé ČR. Odůvodnění radši nebudu komentovat :-) Tak úžasné očistné  a ozdravné  účinky na lidský organizmus má tato tinktura, že lidé údajně začali zanedbávat klasickou západní medicínu, při užívání tohoto podle mne „zázraku „. Prý jsem dával klientům falešnou naději, a oni pak mohli zanedbat klinicky ověřené léčebné postupy. Jinými slovy se začali léčit sami a lékaři se začali pídit po tom, co užívali, že se uzdravili. Co následovalo dál už nevím, ale výsledkem je zákaz prodeje. V dalších 50 zemích světa se Todikamp normálně prodává, ale EU prý má jiné tabulky a limity.

***** **** ***** ****

Očista fyzického těla od kyselin, plísní, parazitů,

usazenina a vyléčení se téměř ze všech civilizačních a chronických nemocí……

Zde jsem uložil moje vyzkoušené a prověřené poznatky o léčení i těch nejtěžších onemocnění. Tímto způsobem se totiž dají odstranit příčiny nemocí. U většiny nemocí se totiž jedná opravdu jen o toxické zanesení a  překyselení organismu a následné napadení organizmu parazity, nejčastěji Candidou, která stojí prakticky za všemi civilizačními chorobami.

Tato kvasinka se v překyseleném organismu šíří po celém těle, svými jedovatými výměšky (mykotoxiny) ještě více zakyseluje organismus a ten pak k neutralizaci kyselin odebírá minerály z kostí, zubů, chrupavek, vlasové pokožky apod.

Lidé se cití nadměrně unavení (přiotrávení těmito toxiny), mají bolesti kloubů, paradontózu, artrózu, artritidu, padají jim vlasy, plesniví nehty, bolesti svalů, vysoký tlak, cholesterol, zkažené uby, cukrovku a propukají ty nejtěžší choroby. Po očištění a odkyselení organismu a zničení nebo vyhubení Candidy se pak téměř vždy ztrácejí všechny příznaky i nemoce. Opravdu takto jednoduché to je. Mám to vyzkoušené u stovek klientů. Všechno je opravdu většinou jen o překyselení organismu, které nám například pomáhá umocňovat i strach, stres, negativní emoce a myšlení……..

Neřeší se tak pouze příznaky a symptomy, jak to dělají lékaři, ale příčina nemoci.

Bližší informace a manuáli k odkyselení naleznete ZDE

***** **** ***** ****

Bolesti kloubů, svalů, šlach, vazů. Artritida, artróza, aelrgie, astmata….

Na toto všechno pomáhá MSM a DMSO. Tyto dvě sirné sloučeniny jsou již leta v popředí zájmů vědců.

Bohužel nebo bohudík se tyto látky nedají patentovat, protože jsou přírodní a vyrábějí se při získávání celulozy z kůry stromů. A protože si je farmaceutické firmy nemohou patentovat, nemají ani zájem o jejich výrobu a prodej. Mí klienti užívají MSM vnitřně 1 lžičku denně do nějaké tekutiny rozmíchat a některým dlouholeté bolesti mizí, nebo se velmi zmenšují již za 3-7 dní. A to tak, že většinou mohou vysadit i mnoho let brané léky na bolest. DMSO se užívá vně, na potírání bolestivých míst. Mám již stovky spokojených a nadšených zákazníků, kteří na tyto dvě sirné sloučeniny nedají dopustit. O zázračném MSM si přečtěte zde. O účincích sirné sloučeniny

***** **** ***** ****

Překyselení, celulitida, klimakterium, padání vlasů, těhotenství, sportóza…

Ani mne nikdy nenapadlo, jak v těle funguje neutralizace kyselin a jaký vliv na naše zdraví a na náš vzhled tyto chemické reakce mohou mít. Obzvláště u přechodu, kdy se žena přestává detoxikovat při menzes, mohou být projevy překyselení a intoxikace velmi znatelné a nepříjemné.

***** **** ***** ****

Rostlinné tuky a nebezpečí při jejich zahřívání

Snažte se co nejméně smažit na tekutých rostlinných tucích (řepkový, slunečnicový,  apod.)

Rovněž tyto tuky nepřidávejte při pečení do pečiva (tím je také zahříváte).

Používejte na smažení a pečení kokosový olej nebo máslo a sádlo jako naše babičky. Minimalizujte rostlliné tuky (Rama, Flora, Hera apod). Tyto tuky po zahřátí se mění na transmastné kyseliny a poškozují nám buněčné membrány!!!

Proč tomu tak je se můžet dozvědět v knize Velká kuchařka olejovo-bílkovinové stravy. Knihu můžete  zakoupit v eshopu a úryvek o nebezpečí při užívání takovýchto tuků naleznete zde

***** **** ***** ****

Informační web o alternativní medicíně

Vytvořil jsem pro Vás informační web lekarenskypetrolej.cz, kde se dozvíte mnoho informací ohledně mnoha zajímavých produktech alternativní medicíny. Např. Lékárenský petrolej, vitamín b17, DMSO, MSM,

Graviola, Coriolus, Borax, vodíková voda apod.

Další úžasný informační web o alternativní medicíně www.uspesna-lecba.cz

Naleznete zde téměř všechny informace ze světa alternativní medicíny. Klikněte pro zajímavé informace zde

Očkování, výroba vakcín, testování vakcín, látky v nich obsažené a vedlejší účinky.

Hrozně moc bych si přál, aby každý z nás obětoval tu hodinu a čtvrt a poslechl si toto video. Pak už je na každém z lidí, jak se k očkování postaví. Jak si ale má udělat názor, když nemá absolutně žádné informace o tom, jak a na čem se viry a bakterie pěstují, jakých až 100 přidatných látek (rtuť, hliník, formaldehyd apod.) vakcína obsahuje, jak probíhá schvalování prodeje, testování účinnosti a  neškodnosti, jaké jsou vedlejší účinky a rizika při očkování.

Vždyť člověk se při očkování nedostane ani k příbalovému letáku, protože mu jej doktor neukáže, protože jenom přečtení by trvalo možná půl hodinu, jak obsáhlé jsou možné vedlejší účinky. Video natočené Anitou Petekovou , které Vám nebo Vašim dětem může zachránit zdraví nebi i život naleznete  zde

Jak zarazili lék na artritidu (borax zabíjí plísně)

Další úmyslně potlačovaný a zatracovaný přírodní produkt, který by mohl ohrozit farmaceutický průmysl a jeho patentované, klinicky testované produkty. Ani by jste nevěřili, jak může nedostatek jednoho pouhého minerálu nastolit zmatek a problémy v těle. V tomto případě se jedná o bór. Kdyby tato informace nebyla zatajována, mnoho lidem by se výrazně mohl zkvalitnit život. O hisorii výzkumu boraxu a účincích na organismus se dočtete zde.

Informační web o vitamínu b17

Vytvořil jsem pro Vás informační web vitaminb17.cz . Mnoho lidí stále hledá informace o zatajovaných účincích amygdalinu a vitamínu b17, při léčbě onkologických nemocí. Shromáždil jsem mnoho informací na jedno místo, aby se případný zájemce lépe orientoval. I když se dá velmi kvalitní b17 Apramar zakoupit v cizině přes internet, celníci ho nepustí do oběhu ani soukromým osobám a okamžitě ho posílají zpět výrobci. My ale umíme poradit s jeho objednáním.Vysvětlení a účinky vitamínu b17 najdete také zde.

***** **** ***** ****

[wp_ad_camp_2]

Graviola – zabiják rakovinových buňek, plísní a cizopasníků

I když u rakoviny nejde primárně o to zabíjet rakovinové buňky, ale napravit prostředí v organismu tak, aby k rakovinovému bujení nedocházelo, Graviola nám může velice dobře posloužit. Cetogeniny obsažené v listech gravioly (Annona M.), ničí mnoho druhů nádorových buněk, zvláště rakoviny slinivky, plic, tlustého střeva, prsu a prostaty.

To staví tuto rostlinu do řádu neobyčejných. Její působení proti bolesti a depresím je v případě léčby novotvarů jen dalším příznivým a užitečným faktem. Klinické testy tyto účinky skutečně potvrzují. Zajímavostí je, že i přes velké snahy mnoha farmaceutických firem se dosud nepodařilo laboratorně vytvořit identické složky jako v Anoně. Tudíž nemají co patentovat. Listy Gravioly je zakázané prodávat v EU, jako doplněk stravy. Přesto se dá na webu zakoupit pro individuální použití. Více informací o účincích Gravioly na lidský organizmus naleznete zde

***** **** ***** ****

Informační web o účincích lékárenského petroleje Todicampu

Vytvořil jsem pro Vás informační web o účincích a historii lékárenského petroleje todicamp.cz

Svojí tříletou práci ohledně tohoto zázračného preparátu, včetně různých překladů článků, dopisů uzdravených lidí, protokolů k užívání apod. jsem shromáždil a uložil do tohoto dokumentu zde.

Další metody na očistu žlučníku a jater. Další metoda na detoxikaci žlučníku zde. Kávový klystýr také neuvěřitelně čistí játra zde. Detoxikace těžkých kovů přírodní cestou. Vyzkoušená detoxikace těžkých kovů. Mnoho informací najdete zde

***** **** ***** ****

Detoxikace a očista střeva

Většina nemocí pochází ze střev. Lidé ze znečištěným střevem se neustále intoxikují, vlastně dochází k otravě vlastními splodinami metabolismu. Ze střeva se do nás dostávají nejen potřebné živiny, ale i toxické látky. Nezdravou stravou, nedostatkem pohybu a špatným zdravotním stylem střevo nepracuje jak má, pořádně se nevyprazdňuje a různé hnijící a toxické látky pronikají střevní stěnou do organismu a postupně se otravujeme zevnitř. Ve špinavém střevě se daří plísním a parazitům, kteří do nás také vylučují mykotoxiny a neurotoxiny. ty poškozují střevní stěnu, dostávají se do krve a putují po celém těle. Vznikají vyrážky na kůži, ekzémy, bolesti hlavy a podobné neduhy. „Zdravé střevo-zdravý život“, „Smrt přichází ze střev“ apod. Osobně považuji čisté střevo za základ zdraví.

***** **** ***** ****

Akné, růžovka a demodex

Rovněž jsem shromáždil mnoho informací k různým kožním problémům v souvislosti s roztočem Trudníkem tukovým z rodu Demodex. proto si mnohokožných lékařů neumí poradit podobnými kožními  problémy, protože ani nepřipouštějí, že by za nimi mohl stát tento nnápadný mini rozoč a bakterie, které se z něho po jeho smrti v tukových a mazových žlázách uvolní. Více informací naleznete zde. Informace, jak léčit akné, dermatitidu a podobné kožní problémy zde.

***** **** ***** ****

Ledvinové a žlučníkové kameny (překyselení organismu)

Mnohokrát už se mým klientům předejít operaci užíváním peruánského čaje Chanca piedra. Zhruba po měsícicí až měsíci a půl kameny mizí a doktoři kroutí hlavami. Více informací o účinném čaji najdete zde.

Biorezonanční přístroje  (v tomto případě Bicom) – budoucnost moderní medicíny. Léčení chemií, zapříčiněné zejména ziskuchtivými farmaceutickými firmami, je špatná cesta. V tom se shodují i lékaři, kteří navštěvují můj kamenný obchůdek. Mnoho lidí k léčení různých onemocnění využívá frekvenční biorezonanční přístroje. Můj nejoblíbenější, kam chodím sám a posílám svoje klienty je Bicom. Nebudu zde dlouze popisovat jak funguje a co umí, všechno potřebné si přečtete na bicom-optima.cz nebo na biorezonance.org.

***** **** ***** ****

Terapie vodíkovou vodou a její účinky na lidský organismus

Vodíkovou terapií se zabývám dlouhodobě, je to také úžasná věc a bylo by to na dlouhé psaní. Téměř vše, co jsem k vodě nasycené vodíkem zjistil, je uloženo v dokumentu zde

***** **** ***** ****

Další možnosti opravy organismu.

Coriolus – další zakázaný doplněk stravy – hádejte proč?

Coriolus neboli outkovka pestrá je trochu rebel. Přestože ho úředníci v EU zakázali užívat, tak si dovoluje růst na mnoha místech i v naší republice. Více zde. V terapeutické praxi je Coriolus nejsilnějším bojovníkem s různými druhy patogenů. Je mu jedno, jestli to jsou bakterie, chlamydie, viry, kvasinky, borelie, koky nebo rakovinové buňky. Mnoho informací o účincích Coriolu na lidský organismus naleznete zde.

Sangre de drago – součást každé domácí lékárničky

Po přečtení tohoto dokumenty nepochopíte, jak jste mohli bez dračí krve do teď žít. Používá se téměř na všechno. Bližší informace  naleznete zde

Jak Andreas Kalcker léčí nevrozený autismus (vzniklý převážně po očkování)

I když se Vám to možná bude zdát neuvěřitelné, německý biofyzik Andreas Ludwig Kalcker, vyléčil z nevrozeného autismu svého syna Robina, ale i stovky dalších jiných dětí. I když rodiče autistických dětí jsou lékařsky zpracováni a osobně přesvědčeni o nevyléčitelnosti autizmu, minimálně stojí za to si poslechnout tento příběh a shlédnout video z přednášky tohoto vědce. I když tomu třeba nemusíme věřit, ale za shlédnutí to stojí. Video ke shlédnutí zde.

Černá mast na rakovinu kůže

Historie vzniku a návod k používání Black salve (černé masti na rakovinu kůže). Rozhovor s Adrianem Jonesem, tvůrcem, propagátorem a praktikem v užívání černé masti naleznete zde.

Mnoho informací o problematice parazitů na webu ing. Hany Bláhové

Velice mnoho zajímavých a užitečných informací o problematice parazitů a očkování naleznete zde

Vše co můžete vědět o borelioze a její úspěšná léčba

Břetislav Bátěk – největší specialista na léčení boreliózy alternativními metodami a vlastní tinkturou ze štětky soukenické.

Více informací naleznete zde.

Možná Vám tyto informace pomohou trochu jinak vnímat přírodu kolem nás

Studie zjistila, že stromy mají city, vytvářejí přátelství a starají se jeden o druhého. Je vědecky dokázáno, že stromy mají více inteligence, než bychom si kdy uměli představit. Dokáží cítit bolest a projevují různé druhy emocí jako například strach.

Mají rádi společnost jiných stromů a upřednostňují dělat si věci pomalu.

Stromům se líbí stát blízko u sebe a hýčkat se. Milují společnost. Dokážou cítit bolest a projevovat emoce.

A nejen to. Stromy mají něco, co se podobá tlukotu srdce. Celý článek ZDE a video ZDE

Na základě Vašich žádostí a krásných emailů můžete tedy objednávat zboží s nárokem na dárek až do konce roku 2021.

Zkušenosti klientů s Todikampem

Odkyselení organismu

Domácí vakcína na Koronavirus

Stručný návod na vyléčení civilizačních nemocí

Očista energetických a jemnohmotných těl

Převzato z foxylife.cz

Vložil carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.