Toto je zkušenost čtenářky, která na vlastní kůži zažila člověka, který se dopracoval k pseudoduchovnu prostřednictvím drog. Pseudo proto, že to co zažijete pod drogama, nemá s vaším rozvojem nic společného. Je to sebeničení, často s vážnými následky už po prvním požití. Držte se velmi daleko od všech osob, které opakovaně požívají drogy, včetně alkoholu a cigaret. Nasávají tak do sebe zlé duchy a jejich energie vás může poškodit, pokud nebudete dostatečně opatrní.
Všimněte si, jak dobře poznala přicházející znamení ve snu, dala na svůj pocit  a jak moudře si se situací poradila. Pamatujte, znamení vás varují i před špatnými kontakty a zákeřnými kamarádíčky, kteří vás tahají do průšvihů. Můžou to být zlé sny, předměty které najdete po cestě když za nimi jdete, špatný pocit a nervozita v jejich blízkosti.
Dejte na varovná znamení a nikdy se nenechte zlákat pozlátkem, legendou o zjednodušené zkratce k duchovnímu rozvoji a schopnostem. Žádné zkratky neexistují a drogové rauše nejsou nic duchovního, je to otevírání temné brány všem temným bytostem do vaší bytosti. Tyto bytosti vám pak podsunují to, co se jim bude hodit do krámu abyste si mysleli, zejména abyste ty drogy pak brali dál a skákali jak budou bytosti pískat. Až vás nakonec ovládnou a už nebudete patřit sami sobě. Budete jejich. Můžete pak dopadnout podobně jako popisovaný ,,němec”.

[wp_ad_camp_2]

Chtěla bych lidi varovat před nebezpečím, které skrývá užívání drog a jaké dopady to skýtá. Jedná se o situaci, kterou jsem zažila osobně a informace mám přímo od osoby postižené, z první ruky. O to víc je to pro mě silnější a hrozivější zážitek.

V listopadu mi byla nabídnuta možnost, stát se mentorkou zahraničního dobrovolníka. To jest, přidělí vám člověka a vy se staráte, aby tady nebyl osamocen, pomáháte mu ze začátku s orientací ve městě, předáváte tipy a rady, sem tam ho vezmete s sebou na výlet apod. Prvně jsem se na to netvářila, dokud kamarádka nezmínila, že je to Němec. Já bláhová, s představou o nějakém krásném vysokém árijci, řekla okamžitě ano.

[wp_ad_camp_2]

Přišel den D, kdy jsem se s ním v rámci té organizace, co to zprostředkovává, měla setkat
Ještě těsně předtím mi pán organizátor řekl jméno toho dobrovolníka a mně došlo, že to moc německy teda nezní. Okamžitě jsem to jméno ze zvědavosti vygooglila a už se na mě usmívaly samé turecké celebrity. No, trošku mě to rozhodilo, i tak jsem si ale řekla, že nemůžu nikoho přece takhle povrchně soudit.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: Aluška.org – Tohle se stane, pokud budete zneužívat drogy pro ,,duchovní rozvoj”

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.