Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zprávy ze dne 24.9.2023
  Zprávy ze dne 24.9.2023

  Zprávy ze dne 24.9.2023

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

Související zprávy

Tohle Vás bude totálně šokovat

…..následující data jsou pro normálně myslící lidi nepochopitelná. Jak může někdo někomu udělat popsané?? Deně dospívám k závěru, že asi všichni politici a vedení vlád je v čele proto, že mají amputované mozky…. Až na malé výjimky. Jestli článek je pravdivý, nemám důvod tomu nevěřit, máme se tedy na co těšit!!!! Pravděpodobně se týká celé Evropy, tedy i Vás…..

09:54

Edward Snowden: Amerika už dávno infikuje Rusov biologickými zbraňami(a nielen ich)

[wp_ad_camp_1]

Ďalší videozáznam posolstva bývalého zamestnanca spravodajských služieb USA Edwarda Snowdena vysielaný v televízii vyvolal v ruskej verejnosti šok. Viac ako 80 % potravín, tovarov, hnojív a liekov dovážaných do Ruska z USA predstavuje nebezpečenstvo pre obyvateľstvo.

„Rusi nevedia, že väčšina z toho, čo jedia, je už dávno infikovaná…“

Dôveryhodnosť týchto informácií sa v súčasnosti potvrdzuje odborníkmi. Informátori Snowdena mu neustále hlásia nové spravodajské informácie o aktivitách USA proti Rusku.

 

Ako je známe, potravinové embargo sa nevzťahuje na dovoz amerických mäsových a rybích produktov, poľnohospodárskej produkcie, rôznych vyhľadávaných tovarov ako je rýchle občerstvenie a nealkoholické nápoje. Taktiež polotovarov pre fast foodové reštaurácie, ktoré sú v Rusku veľmi populárne. Podľa Snowdena, vo všetkých potravinách, ktoré konzumujú Rusi, sa nachádza bomba pomalého pôsobenia – špeciálna rôznorodosť parazitov.

Snowden: „Na prvý pohľad sa to zdá smiešne, ale v USA sa už dávno vedie rozsiahly výskum škodlivých účinkov na ľudský organizmus. Testovaných infikujú špeciálnymi vyšľachtenými formami parazitov. Zistiť ich v organizme je takmer nemožné. Ide o nebezpečný biomateriál, ktorého hlavným účelom je doslova „požierať“ a ničiť človeka zvnútra!“

Nemýľte si ich s jednoduchými formami parazitov ako sú škrkavky alebo mrľe. Keď sa tieto špeciálne mikro-druhy dostanú do ľudského tela, tak migrujú po celom organizme. Často sa zhluky týchto parazitov nájdu v tom alebo inom orgáne ľudského tela až po pitve.

Najlepšie prostredie pre ich život a rozmnožovanie je ľudská pečeň, svalové tkanivá, očné buľvy a samozrejme ľudský mozog, do ktorého sa paraziti dostávajú do 10 – 12 rokov. Tu už ide o extrémnu úroveň kontaminácie, z ktorej sa človek už nikdy nedokáže zregenerovať. Ničenie organizmu prebieha pomaly, človek to veľakrát nedokáže ani zaregistrovať. Smrť je výsledkom v 9 prípadoch z 10.

Na otázku, prečo nikto už skôr nevyhlásil poplach kvôli tomuto prípadu, dal Snowden presvedčivú odpoveď: „Uvediem niekoľko faktov. Štatistika úmrtnosti v Rusku hovorí, že v 87 % prípadoch je príčinou intracerebrálne krvácanie – cievne mozgové príhody. Je to náhoda? Počas posledných 20 rokov sa toto ochorenie dostalo na prvé miesto medzi príčinami úmrtia obyvateľstva. Lekári stanovujú túto diagnózu pri akomkoľvek porušení mozgu, ale čo je reálne príčinou sa nikdy nikto nedozvie, keďže v tomto prípade sa ani pitva neprevádza.“

Najčastejšími prvými príznakmi sú únava, slabosť, bolesti hlavy, poruchy spánku. „Zvykli sme si pripisovať príznaky na všetko možné: magnetické búrky, tlak, stres. Avšak vôbec nepodozrievame, že už máme zapnutý mechanizmus zničenia,“ hovorí Snowden.

Ciest infikovania je veľa. Najhlavnejšie nebezpečenstvo sú reštaurácie rýchleho občerstvenia. Zvlášť nebezpečná je športová výživa, potravinové doplnky, lieky a vakcíny – cez ktoré je 100 % infikovanie.

F2_S5BD5plY

 

Preklad tabuľky:

Hovädzie mäso – 70 % –  Najväčší stupeň kontaminácie!

Kuracie mäso – 68 % –  Najväčší stupeň kontaminácie!

Ryby – 45% –  Najväčší stupeň kontaminácie!

Mlieko a mliečne výrobky – 68 %   – Stredný stupeň kontaminácie

Zelenina a zemiaky – 34 % – Stredný stupeň kontaminácie

Sýtené nápoje a šťavy – 74 % – Stredný stupeň kontaminácie

Potravinárske výrobky – 56 % – Nízky stupeň kontaminácie

Doplnky stravy a športová výživa – 89 % – Vysoký stupeň kontaminácie

Vakcíny a lieky – 16 % – Vysoký stupeň kontaminácie

Hnojivá – 60 % – Vysoký stupeň kontaminácie

V nedávnej minulosti hlavná hygienická služba krajiny zatvorila časť reštaurácií rýchleho občerstvenia „Mc’Donalds“. Hlavnou príčinou boli početné porušenia sanitárnych predpisov. S potravinárskym gigantom hygienická služba bojuje už dávno. Pokuty, súdy, ale všetko bezvýsledne. Pred dvoma rokmi boli reštaurácie na pokraji zatvorenia, do Moskvy prileteli aj predstavitelia spoločnosti. Opäť sľúbili vykonať poriadok a pokračovali v expanzii v regióne.

Ruský poľnohospodársky sektor je tiež v ohrození. Väčšina používaných hnojív je dovážaná z USA. Zástupca hygienickej správy oznámil, že aj v hnojivách sa našli paraziti.

Snowden hovorí: „Bojovať s tým nemá význam, pretože mechanizmus je už spustený. USA si uvedomujú zlyhanie činnosti v politickej sfére a sú pripravení použiť ľubovoľnú metódu, ako dostať Rusko na kolená. Rozložiť ho zvnútra v priamom zmysle. Ide o neviditeľnú vojnu. Preto vyzývam občanov k bdelosti!“

Vyhlásenie Snowdena komentoval riaditeľ Štátneho vedeckého centra mikrobiológie a biotechnológií: „Tieto informácie sú závažného charakteru. Je potrebné vykonať naliehavú kontrolu všetkých existujúcich bodov sietí rýchleho občerstvenia. Občania krajiny musia byť informovaní o možnom ohrození a podľa možností úplne vylúčiť zo stravy vyššie uvedené produkty. Ako preventívne opatrenie doporučujem použitie antiparazitík s rozšíreným spektrom účinku.“

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

 

http://www.biosferaklub.info/edward-snowden-amerika-uz-davno-infikuje-rusov-biologickymi-zbranami/

 

tm: Bylo by dobré preventivně začít brát antiparazitika a MMS!!!!!  Antiparazitika pro lidi se moc nevyrábějí, lékaři Vám neříkají pravdu a vůbec se v tom nevyznají. Ještě nedávno pro MUDr. neexistovali žádní paraziti v lidském těle. Až onemocníte, žádný lékař  Vám nepomůže. Prevence u lidí je nutná jako u psů a koček!!!!!

PROTO JE NUTNÉ KUPOVAT ANTIPARAZITIKA PRO PSY A KOČKY.  u veterináře

Bral jsem je také před 15 lety a zbavil jsem se všech červů a parazitů!!!!! Je to jenom pro každého doporučení, nepřebírám žádnou zodpovědnost. Jestli jsou zde lidé, kteří je také brali, prosím poraďte druhým dole v diskuzi.

Jíst hodně česneku, zázvoru, hřebíčku a skořice.  Dále kurkumu cayenský pepř a to vše dávat skoro do všech jídel. Udělat jim v těle peklo, pak odejdou sami. Nezapomenout na jaterní čistící kůry!!!!

A zde máte ještě malý dovětek, takovou malou chuťovku. Proto si kupujte hodně párků…..

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=1-oJU47YRBA

 

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
35 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře