Vyhledávání

Archiv

Související zprávy

  • Trump musí zůstat u moci, dokud nebude nahrazen celý systém
    Trump musí zůstat u moci, dokud nebude nahrazen celý systém

    Trump musí zůstat u moci, dokud nebude nahrazen celý systém

  • Všechny severoamerické synagogy budou předmětem policejních razií, zatímco se vůdci chazarské mafie pokoušejí uprchnout
    Všechny severoamerické synagogy budou předmětem policejních razií, zatímco se vůdci chazarské mafie pokoušejí uprchnout

    Všechny severoamerické synagogy budou předmětem policejních razií, zatímco se vůdci chazarské mafie pokoušejí uprchnout

  • Masky padají, uprostřed bouře, nová měna – vysvětlení Riccarda Bosiho
    Masky padají, uprostřed bouře, nová měna – vysvětlení Riccarda Bosiho

    Masky padají, uprostřed bouře, nová měna – vysvětlení Riccarda Bosiho

  • Jill Bidenová zatčena
    Jill Bidenová zatčena

    Jill Bidenová zatčena

Torzní plazmové pole – ruská zbraň založená na „nových“ fyzikálních principech

Tuto zbraň lze „naprogramovat“ tak, že na vybraném místě či území vznikne ohnivé peklo. Lze tedy předem jasně definovat oblast, kde se projeví účinky této zbraně. A jaká může být účinnost? Například město o velikosti Tokia bude ztraceno během 17 až 25 sekund.

Zbraň vytváří silný proud plazmy o síle několik milionů voltů, který dokáže projít bunkry a betonem. To je taky jeden z důvodů, proč v dnešní době není třeba použít atomovou bombu.

A váleční štváči z EU, kteří ani nedokážou vyrobit munici v potřebném množství, chtějí vést válku proti Rusku. Úsměvné…..

Znalci ruského jazyka mají ve videu další zajímavá data.

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
17 Komentářů
vivaldi
15.3.2025 11:41

Dne 15.3.1939 začala okupace Čech a Moravy vojsky nacistického Německa, de iure zanikla Druhá republika.

mikulas gera
mikulas gera
Odpověď pro  vivaldi
15.3.2025 13:23

Nechápem …..

Aká „Druhá republika“ ….

Od roku 1918 bola iba „Prvá ˇčeskoslovenská republika“ …..

Úsmev ….

octomanik
Odpověď pro  mikulas gera
15.3.2025 14:36

https://cs.wikipedia.org/wiki/Druh%C3%A1_republika
A pak byla třetí (1945), čtvrtá (1948), pátá (1968),… republika!

Evelyn
Evelyn
13.3.2025 23:59

A proč tu zbraň nepoužijí proti ukrajinským náckům? Hned by byl větší klid.

Kvaskovac
Odpověď pro  Evelyn
14.3.2025 10:40

To je jednoduche, pretoze to neni vojna medzi RU a UA …Ale Rusko proti KoZa kolektivny zapad.

Evelyn
Evelyn
Odpověď pro  Kvaskovac
14.3.2025 11:51

To je mi jasné. Ale není mi jasné, co bude, až budou banderovské hordy zdrhat před spravedlností jak to bude s námi. Tady mají přece velkou podporu od té vlády národní zkázy vedené fialovým hnusem. Jenom aby to tu pak nebylo ještě horší než teď.

Kvaskovac
Odpověď pro  Evelyn
14.3.2025 12:17

Neriesim co neviem ovplyvnit. Co bude ked a ak … a…
Ak tak vzdy bude len to, co ma byt.

jarca
jarca
13.3.2025 22:59

CESTA NEZIŠTNÉ LÁSKY – ruský film o vztahu člověka a zvířete

https://www.youtube.com/watch?v=yy9oJstYqmk

jarca
jarca
13.3.2025 22:57

OSVOBOZENÍ ČESKOSLOVENSKA 80.VÝROČÍ

https://www.youtube.com/watch?v=q9QzuqEN_to&t=7s

jarca
jarca
13.3.2025 22:55

NEBEZPEČNÉ DOPLŇKY VÝŽIVY

Nejlepšími doplňky stravy jsou přírodní potravinyYen Tzung-hai zdůrazňuje, že doplňky stravy vyráběné z umělých vitaminů často obsahují přídavné látky známé jako pomocné látky (excipieny) a mnoho z nich obsahuje umělá barviva, která zvyšují jejich atraktivitu, což vede k tomu, že lidé nevědomky konzumují vyšší dávky.

Ačkoli jsou tyto přísady legální, lékaři obvykle nedoporučují jejich užívání, s výjimkou pacientů na dialýze, pacientů s těžkou podvýživou a těch, kteří nejsou schopni přijímat potravu sami. Podotýká, že nejzdravější potravinou je vždy přírodní strava.

Tradiční čínská medicína (TČM) se s tímto přístupem ztotožňuje, protože podporuje zdraví a příjem různých živin prostřednictvím přirozené stravy. Ritsugaku Ken, odborník na TČM z Kyushu Kampo Research Association v Japonsku, uvádí pro Epoch Times: „Přírodní potraviny jsou bohaté na vitaminy potřebné pro lidské tělo a tyto vitaminy působí v synergii s dalšími živinami, což usnadňuje jejich vstřebávání a využití organismem.“

Podle Yena TČM nepracuje s pojmem vitaminy v moderním vědeckém smyslu. TČM tvrdí, že jemné látky vznikající při metabolismu potravy jsou dostatečné k výživě těla, udržení vitality, podpoře pohybu energie v těle, zlepšení funkce vnitřních orgánů, prodloužení života a zvýšení odolnosti vůči nemocem. Toto pojetí se podobá modernímu chápání vitaminů v rámci výživy.

Dodává, že TČM doporučuje konzumaci pěti chutí (kyselé, hořké, sladké, štiplavé a slané) a pěti barev (zelené, červené, žluté, bílé a černé) v potravě. Tyto prvky odpovídají pěti klíčovým orgánům a energetickým systémům v těle. Pečlivá pozornost věnovaná pestré stravě může pomoci regulovat tělo a posílit imunitu. Pokud je toto pravidlo dodržováno, většina lidí doplňky stravy nepotřebuje.

Asfalotth
Asfalotth
Odpověď pro  jarca
14.3.2025 15:14

Co to jsou přírodní potraviny? Ty co pěstujeme jako „bio“ tady v té nadužívané půdě? Navíc ona ta zemina začíná být nějak přiotrávená. Roky zahradničím a posledních 4-5 let jsem začala mít na hlínu lokální alergickou reakci, která se letos rozjela v regulární alergii. A to se nemusím hrabat v zemi ono stačí vyčistit zabláceného koně vs pouze vyčesat srst. V prvním případě do 10 minut vypadám jak makak červenolící a 2 dny jsem jak kdyby mě někdo polil kyselinou. I těch závažných kopytních /kožních chorob nám přibylo. Podle rozboru chemtrails spadu, co bývá v rozboru vody budou podobné dárečky u v zemině. Navíc pokud se měří aktuální množství minerálů a vitamínů v ovoci a zelenině, je o několik řádů nižší než bývávalo třeba před 30-50lety. Tudíž by toho člověk musel sníst hromadu.
Já spíš vzhlížím k tomu, až si za oceáněm přisvítí a zatrhnou organizované otravování ovzduší a přírody, následně se zboří i eugenické spolky, co tuhle aktivitu podporují v čele s NATO a EU a pak za dalších pár desítek let můžeme pěstovat něco zdravého.
Asi bych se přiklonila k tomu, že správná meditace ozdraví tělo více než ta pestrá strava.

jarca
jarca
13.3.2025 22:55

Jak vědomí otevírá dveře do vyšších dimenzí Různé oblasti výzkumu, včetně medicíny, prenatální psychologie a fyziky, naznačují, že naše vědomí je propojeno s vyššími dimenzemi.Toto je čtvrtá část série „Odkud se bere vědomí?“. Tento seriál se zabývá výzkumem renomovaných lékařů, kteří zkoumají hluboké otázky týkající se vědomí, existence a toho, co může ležet za nimi. Dr. Eben Alexander byl na vrcholu své kariéry neurochirurga. Získal doktorát medicíny na Duke University a absolvoval rezidenční praxi na Harvardu, díky čemuž věřil, že rozumí vědomí a fungování mozku. Vše, co si myslel, že ví, však bylo zpochybněno 10. listopadu 2008, kdy jeho mozek napadla vzácná a závažná bakteriální infekce. Upadl do kómatu a po sedmi dnech se probudil s úplně obnoveným fyzickým zdravím. Jeho mysl však během této doby nebyla nečinná. Vzpomíná, že se jeho vědomí ocitlo v jiné dimenzi – v místě plném oblaků, třpytivých bytostí a éterických krajin. „Byl jsem na místě oblaků. Velkých, nadýchaných, růžovo-bílých, které ostře kontrastovaly s tmavě modročernou oblohou. Nad oblaky – nesmírně vysoko – létaly průhledné orby, třpytivé bytosti, které se obloukovitě pohybovaly po obloze a za sebou zanechávaly dlouhé stuhovité stopy,“ popsal Alexander ve své knize Důkaz nebe (A Proof of Heaven). „Sledoval jsem tuto říši v celé její majestátnosti,“ řekl Alexander v rozhovoru pro The Epoch Times. „Ačkoli jsem nevěděl, kde se nacházím, nebo dokonce kým jsem, o jedné věci jsem byl naprosto přesvědčen: toto místo, ve kterém jsem se ocitl, bylo naprosto skutečné,“ dodal. Podobné zkušenosti zaznamenal i dr. Sam Parnia, lékař a vědecký výzkumník, který… Číst vice »

jofo
jofo
13.3.2025 22:09

Kotlarova tlačová konferencia ohľadom vakcín a zmeny DNA. Skutočný náklad informácií na prebudenie ockovancov?

https://www.youtube.com/watch?v=6rVpeHPABqY

ivanka
ivanka
Odpověď pro  jofo
13.3.2025 22:33

Je to horší, než bych si vůbec dovedla pomyslet. Věřím, že Bůh ho ochrání

jofo
jofo
13.3.2025 21:20

Pridám mimo témy dôležitý článok. Je od pána doktora Lakotu ohľadom látok vo vakcinach – kontaminácie s DNA:

https://www.lakota.sk/blog/spravy-4/analyza-vakcin-44

marian
marian
13.3.2025 19:19

mimo témy, ale kto nevidel odporúčam si vypočuť: https://www.youtube.com/live/6rVpeHPABqY?si=67-695wyhRkrSIuW