…..dle níže uvedeného článku budou asi v krátké době zablokovány všechny weby, které „nesekají latinu“. Domluvili se na tom internetoví geganti. Budou moci psát jenom lži a mazání medu kolem úst. Pravda bude a je už zakázána. Pro tento případ bych navrhoval veškeré dění si sdělovat po mejlících. Jinak to asi nebude možné. Minulá totalita byla procházkou rajskou zahradou….

00:54

„Vyhlazení lidské rasy je pravděpodobně nejen nevyhnutelné, je to dobrá věc.“ (Christopher Manes, Earth First!)

 [wp_ad_camp_1]

Internetoví giganti uzavřeli dohodu s Evropskou komisí. Do 24 hodin bude zabráněn přístup na stránky, které budou označeny za závadné

Sociální sítě a giganti jako Google nebo Microsoft podpořili plán Evropské unie, jehož cílem má být boj proti tzv. mluvě nenávisti.

Facebook, Twitter, Google a Microsoft uzavřely s Evropskou komisí dohodu, podle níž mají odstranit během čtyřiadvaceti veškeré příspěvky související s mluvou nenávisti a také zablokovat přístup na stránky, které ji budou šířit.

Korporace mají rovněž utužit spolupráci s organizacemi, které údajně bojují proti rasismu a nenávisti na internetu, a pomohou šířit „alternativní obsah“.

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/15039-internetovi-giganti-uzavreli-dohodu-s-evropskou-komisi-do-24-hodin-bude-zabranen-pristup-na-stranky-ktere-budou-oznaceny-za-zavadne.aspx

Zdroj: Reuters

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.