Transhumanistická agenda, kterou „filantropická“ elita již dlouho připravuje pro lidi, přesahuje všechny představy, které si lze představit. Kamery a sledovací televize jsou již prehistorickou záležitostí.

Transhumanistická agenda, ke které rychle směřujeme, bude/je založena na připojení lidí k centrálnímu počítači, který bude řídit veškerou lidskou existenci. Dojde ke spojení technologie a člověka. Konečným cílem temných sil je zotročit již tak vrcholně nevědomou lidskou bytost, která je již prakticky více mechanickým zvířetem než vědomou inteligentní bytostí.

Elita o transhumanismu mluví otevřeně, nejde o žádné tajné nebo paranoidní spiknutí. Ray Kurzweil, jeden z velkých sionistických propagátorů transhumanismu, prohlásil, že implantovaní nanoboti propojí lidský mozek s internetem a většina našeho myšlení bude probíhat online. Říká, že „naše myšlení bude hybridem biologického a nebiologického myšlení“. Říká, že lidská část nás bude s rozvojem technologií stále menší a menší, až se nakonec stane zanedbatelnou. Jeho myšlenky říkají vše – člověk se s rozvojem technologií změní ve stroj.

Lidé považují transhumanismus za přirozený evoluční krok, ale není tomu tak. Lidstvo bylo k přijetí transhumanistické agendy (a následnému zotročení lidského vnímání technologií) manipulováno dlouho a důmyslně, krok za krokem. Transhumanismus je prezentován jako vylepšení člověka pomocí technologie, díky němuž člověk získá superschopnosti. Kurzweil říká, že „do našich mozků umisťujeme brány. Postupně se budeme vzájemně prolínat a posilovat. Podle mě je právě tohle podstata lidského bytí – překonávat svá omezení.“ Je to jen propagační způsob, jak to lidem účinně představit.

Ve skutečnosti půjde o absolutní spoutání lidského vědomí. Nastane „smrt“ lidské rasy a „zrození“ kyborgů, které bude ovládat na dálku vládnoucí elita. Myšlenky a pocity lidí budou ovládány technologií a nikdo nebude schopen rozšířit své vědomí mimo uměle vytvořenou realitu. Vznikne jakási subrealita, z níž se nebude možné vymanit, protože bude pod kontrolou umělé inteligence. Lidstvo je na to intenzivně připravováno například prostřednictvím hollywoodských filmů (a hudebního průmyslu, o vědě nemluvě) již desítky let.

Pokračování článku: Transhumanismus: Zánik člověka a zrození kyborga

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.