Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

Související zprávy

Třicet muslimských uprchlíků si počíhalo na tři německé školačky. A když je přijela zachránit policie, schytala to taky

…..tak už se lidé konečně PROBUĎTE! Dřív než bude pozdě. Ještě nechápete co na nás nachystali????

11:54

Třicet muslimských uprchlíků si počíhalo na tři německé školačky. A když je přijela zachránit policie, schytala to taky

 [wp_ad_camp_1]
Německo hlásí další hromadné sexuální obtěžování, ve kterém mají prsty uprchlíci. Přibližně třicet migrantů se zaměřilo na tři dívky ve věku mezi 15 až 17 lety. Vše nakonec musela řešit policie za pomoci donucovacích prostředků.


Celá situace tak nápadně připomíná silvestrovské události v Kolíně nad Rýnem. Tentokrát se vše odehrálo v Kielu, hlavním městě spolkové země Šlesvicko-Holštýnsko. Tři dívky se společně vydaly předevčírem po 17:30 na společnou večeři, když si povšimly, že je pronásledují dva mladí muži. Podle zjištění policie se jednalo o dva uprchlíky z Afghánistánu. Dívky se posadily v restauraci poblíž přístavu a muži si je nejprve začali natáčet na své mobilní telefony

video : Londýn. Město v hororu. Vládne tu Islám?

Dívky později na policii vypověděly, že muži pořízená krátká videa patrně posílali svým známým, protože do pár minut se u restaurace objevila skupina dalších přibližně třiceti mužů. Dvě z dívek následně vyběhly ven z restaurace a podařilo se jim část pronásledovatelů setřást v ulicích města. Když se však vrátily pro svoji kamarádku, dva z muslimských uprchlíků se posadili vedle nich a začali je opět obtěžovat.

Z dosavadního vyšetřování vyplývá, že žádný z mužů se nepokusil dívky fyzicky napadnout. Policie byla na vše upozorněna přihlížejícími návštěvníky restaurace. Když policisté dorazili na místo a chtěli zkontrolovat doklady čtyř migrantů, začali muži klást odpor a po následně potyčce byli nakonec obviněni z těžkého ublížení na zdraví. Dva z mužů také před příchodem policistů dle mluvčího místního policejního okrsku vyhrožovali dalším hostům restaurace.

video : národe ČeskoSlovenský, PROBER SE!!

Mnozí poukazují na to, že se začíná situace v Německu stávat neúnosnou. Zejména ve větších německých městech dochází k rapidnímu nárůstu kriminality. Jak informovaly ParlamentníListy.cz tuto středu, podle údajů německých úřadů se nejméně pětina uprchlíků dopustila v Německu trestného činu. Nejčastěji se jedná o kapesní krádeže, ale často jde právě také o sexuální obtěžování či přímo znásilnění. Oběťmi těchto násilných útoků jsou nejenom německé ženy, ale také ženy přebývající v uprchlických táborech.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
6 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře