…..tak už došlo i na Německo a Trup si dovolil říci do telefonu něco, co MADAMME MERKELOVOU šokovalo. Němci asi nesmějí cestovat do USA. Chtěla položit telefon, nakonec to neudělala. AKTUALIZACE 01.02.2017…..

19:54 AKTUALIZACE 01.02.2017…..

Pro tadesco překlad kocourek mourek

30.01.2017

Po telefonickém rozhovoru s Merkelovou: Trump chce rozšířit zákaz vstupu i na Německo

[wp_ad_camp_1]

Překvapující zvrat v rozpravě o zákazu vstupu do USA. Trump nyní chce hranice své země zavřít i pro Němce. To je výsledek jeho telefonického rozhovoru se spolkovou kancléřkou Merkelovou. Trump: „Udělenou lekci nepochopila“.
Hromadné sdělovací prostředky se rozhořčují nad zákazem vstupu vyhlášeným ze strany USA pro určité státy. Merkelová v pětačtyřicetiminutovém telefonickém rozhovoru prezidentu USA Donaldu Trumpovi objasnila obsah Ženevské úmluvy o uprchlících. Konvence prý státy mezinárodního společenství vyzývá k tomu, aby osoby prchající před válkou přijímaly z  důvodů lidskosti.
Jak se internetový deník MMnews dnes dozvěděl z důvěryhodných kruhů blízkých spolkové kancléřce, Trump na toto poučení reagoval zcela nevázaně: „Kancléřka nepochopila udělenou lekci“, byl prezident USA citován.
Podle citátu Trump odvětil, že Merkelová přesně ví, že většina uprchlíků jsou ekonomičtí migranti, mnozí mezi nimi jsou dokonce teroristé. To nemá s Ženevskou úmluvou o uprchlících nic společného. Navíc prý Merkelová ví naprosto přesně, jako škodu Německu způsobila. K tomu stačí jen nahlédnout do statistiky zločinnosti.
Prezident USA nyní jako svoji reakci oznámil, že hranice zavře i pro německé občany. „Německo se stalo nebezpečnou zemí“, zní z okolí Donalda Trumpa. „Toto nebezpečí nemůžeme dovážet do USA. Proto je zákaz vstupu i pro Němce správným rozhodnutím.“
Zákaz vstupu pro Německo ale nemusí trvat věčně, říkají úřední kruhy USA. Pokud by se v blížících se volbách do Spolkového sněmu k vládní moci dostala politická strana Alternativa pro Německo, bylo by možné uvažovat o zmírnění tohoto zákazu.
O reakci spolkové kancléřky Merkelové je zatím známo málo. Z doslechu se ví, že prý prostě chtěla telefon zavěsit. Ale nakonec se s prezidentem USA zdvořile rozloučila.
Zákaz vstupu pro Němce má být oznámen zítra prostřednictvím zpravodajské sítě Twitter

Zdroj (1)

Překlad kocourek mourek

AKTUALIZACE

A zde další nové data ze Švýcarska: http://www.tagesanzeiger.ch/ausland/amerika/useinreisestopp-gilt-auch-fuer-greencardbesitzer/story/17296108

AKTUALIZACE 01.02.2017

A zde je další aktualizace pro všechny. Placení trolové nepište zde.

http://www.epochtimes.de/politik/welt/trumps-einreiseverbot-auswaertiges-amt-informiert-ueber-ausnahmeregelungen-keine-us-reisen-fuer-deutsche-doppelstaatler-moeglich-a2037565.html

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.