Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Trumpův naléhavý dopis Putinovi: „Možná tento týden nepřežiji“

…..celý teátr se rozjíždí na plné obrátky. Varování Trumpa Putinovi je jasný vzkaz, který nevyhodnocuji jinak než: PŘIPRAVTE SE NA WWIII. Jiná cesta pro Ameriku není. Musí mně odstranit….

19:27

Trumpův naléhavý dopis Putinovi: „Možná tento týden nepřežiji.“

Trumpův naléhavý dopis Putinovi: „Možná tento týden nepřežiji.“
Zdroj: http://www.whatdoesitmean.com/index2210.htm
January 17, 2017
Trump Sends Emergency Message To Putin: “I May Not Live Through The Week”
By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers
Překlad: Orgonet.

Odkazy vedou na články v angličtině.

Apokalypticky znějící zpráva Bezpečnostní rady Ruska (SC) pro vnitřní potřeby Kremlu dnes praví, že president Putin právě dostal naléhavý osobní dopis od zvoleného presidenta Donalda Trumpa, kde se mimo jiné říká: „Možná tento týden nepřežiji.“ Ale rovněž dodává že „Jestliže přežiji, rozdám si to s těmi bastardy a všichni vyhrajeme!“

Podle zprávy BR byl tento naléhavý dopis psaný presidentem Trumpem doručen Putinovi jedním z vedoucích pracovníků Federální bezpečnostní služby (FSB), kterému jej předal ředitel Ruského přímého investičního fondu (RDIF) Kirill Dmitrijev; tomu jej předal Anthony Scaramucci, který je Trumpovým ředitelem Úřadu pro veřejné vztahy a mezivládní záležitosti, a to při narychlo domluvené osobní schůzce na Světovém ekonomickém fóru ve švýcarském Davosu. (Viz článek „Trump advisor, Russian Direct Investment Fund CEO discuss business cooperation in Davos„)

Na samý začátek tohoto naléhavě varujícího sdělení napsal nový vůdce Spojených států dva záhadné citáty:

1.) „Budeme mít světovou vládu, ať se nám to líbí či ne. Otázka je jenom, zda nové světové vlády bude dosaženo konsensem či bojem.“ To řekl americký bankéř německého původu James Warburg, syn Paula Warburga, zakladatele Rady pro zahraniční vztahy, který řekl tato šokující slova, když podával svědectví před Bezpečnostním výborem amerického senátu 17. února 1950.
2.) „Cesta k totální diktatuře v USA může být dnes vedena striktně legálními prostředky … Máme v této zemi výborně organizovanou skupinu pro politické akce, která je odhodlána zničit naši Ústavu a nastolit stát jedné strany… Pracuje tajně, tiše a nepřetržitě, aby transformovala naši vládu… Tato bezohledná moc hledající elita je chorobou našeho století … Tato skupina není odpovědná ani presidentu, ani Kongresu, ani soudům. Je prakticky neodstranitelná.“ To řekl americký senátor William Jenner o čtyři roky později, v roce 1954.

 Text: John F. Kennedy 7 dní před svým zavražděním: „V této zemi je spiknutí za účelem zotročení všech mužů, žen i dětí. Než opustím tento vysoký a vznešený úřad, hodlám to spiknutí odhalit.“

O 7 let později, v roce 1961, byl americký lid opět varován i odcházejícím presidentem Dwightem Eisenhowerem, který řekl: „Musíme dbát, aby ve výborech vlády nedošlo k tomu, že vojenskoprůmyslový komplex tam získá neoprávněný vliv, ať záměrně či náhodně. Potenciál destruktivního vzestupu této nemístné moci existuje a bude nadále existovat. Nesmíme dopustit, aby síla této kombinace ohrozila naše svobody a demokratické procesy. Nic nesmíme pokládat za zaručené. Pouze ostražitost uvědomělého občanstva může zabránit vlastnímu propletení obrovské průmyslové a vojenské mašinérie obrany s našimi mírovými metodami a cíli, aby bezpečnost a svoboda mohly společně prosperovat.“ 

(Text: „Každá vyrobená zbraň, každá vyplouvající válečná loď, každá vypuštěná raketa znamená ve své důsledku okradení lidí, kteří hladoví a nikdo je nenakrmí, kterým je zima a nikdo je neobleče. Tento svět ve zbrani neznamená jen vydávání peněz. Je to utrácení potu dělníků, génia vědců, naděje dětí.“ Dwight D. Eisenhower.)

Zpráva uvádí, že dva citáty obsažené v dopise zvoleného presidenta Trumpa presidentu Putinovi mají zřejmě naznačit Rusku, proti komu Trump bojuje. Jeho protivník bývá v současné době označován jako Deep State (Hluboký stát) řízený CIA. (Viz článek The Deep State Goes to War With President-Elect, Using Unverified Claims, as Democrats Cheer)

President Obama před pár dny k údivu všech podepsal příkaz, umožňující CIA získávat a tajně vypouštět do amerických masových médií „lživých zpráv“ veškeré soukromé telefonáty zvoleného presidenta Donalda Trumpa (viz článek Obama Begins Releasing Trump Phone Calls After Trump’s Allies Move To Takeover CNN), a tak dle zprávy jedinou bezpečnou možností komunikace bylo ruční předání naléhavého vzkazu, jak Trump uvádí v samotném sdělení: „Moji nepřátelé jsou všude kolem mě. Kéž by američtí lidé znali pravdu, a jak mnoho jsem na nich závislý.
Jedním z detailů obsažených ve sdělení Putinovi bylo to, že se Trumpovi nepodařilo zastavit Obamu, aby poslal dnes do Norska stovky vojáků americké maríny (viz článek „US Marines Deployed to Russian Border Area in Norway„), kteří nyní připravují výjezd tisíců tanků a obrněných vozidel Pentagonu z obrovských vojenských bunkrů v Norsku na severní hranici Ruska (viz článek „The Pentagon Is Stuffing Caves in Norway Full of Tanks„).

Právě tak alarmující jsou další detaily dopisu: Trumpovi se nepodařilo dosáhnout toho, aby president Obama zachránil bývalou agentku CIA Sabrinu De Sousa před vydáním k soudu do Itálie (Viz článek Ex-CIA agent ‘optimistic’ Trump will save her from extradition„), protože prostě plnila rozkazy svých nadřízených. Ještě závažnější je to, že whistleblower, bývalý důstojník CIA Kevin Shipp, který zveřejnil důkazy, že USA vakcinují děti proto, aby jim záměrně způsobily autismus, a odhalil podvod s globálním oteplováním, je nyní cílem vraždy (Viz článek CIA whistleblower breaks silence on climate engineering, vaccine damage„).

https://youtu.be/Nl5NW9KcMt0
Těmto whistleblowerům CIA je tedy nyní presidentem Obamou zabráněno, aby nemohli hovořit s novou rozvědkou zvoleného presidenta Trumpa, a aby nemohli svědčit o zločinecké mafii Obama-Clinton-Bush. Válka Hlubokého státu CIA proti nově zvolenému vůdci USA zjevně vstoupila do svého finálního a nejnebezpečnějšího stádia (Viz článek „THE EMPIRE STRIKES BACK: 2017 AND THE CIA’S WAR WITH TRUMP“).Analytikové ruské Bezpečnostní rady konstatují, že tento „Hluboký stát“ vedený CIA je klasickým „Zinovjevovým trikem“ (viz článek „Zinoviev letter was dirty trick by MI6“), který byl poprvé použit britskou Tajnou výzvědnou službou (MI6) v roce 1924 ke zničení vlády premiéra Ramsay MacDonalda, která se dopustila „zločinu“, že uzavřela mír s Ruskem. Agenti této MI6 nyní vytvořili falešné „zábavné fantazie“ a „erotické fanfikce“ o Trumpovi, které byly zahrnuty do oficiální výzvědné zprávy CIA a poté zveřejněny prostřednictvím propagandistických mainstreamových médií. (Viz článek „How 4chan trolled the CIA, CNN and BuzzFeed with hilarious fantasy that got reported as real news (infographic))

Dost znepokojující je již to, že MI6 provedla „Zinovjevův trik“, který byl použit trojkou „CIA – Hluboký stát – propagandistická média“ proti Trumpovi. Zpráva však uvádí, že bude ještě hůře, jak dokazují zprávy, že 48 hodin před nástupem Trumpa do úřadu má CNN zveřejnit „naprosto zničující“ falešné nahrávky CIA, kde prý Trump říká „slovo na N (negr), slovo na C (cunt-vagína), a nazývá svého syna dementem“, (viz článek REPORT: CNN/BUZZFEED TO RELEASE DAMAGING NEW TRUMP TAPE 48 HOURS BEFORE INAUGURATION).

A dále to, že 20. ledna hodlají statisíce radikálních levicových zastánců Obamy-Clintonové využít příležitosti inaugurace a proměnit Washington D.C.ve válečnou zónu (viz článek WILL THERE BE WAR ON THE STREETS OF WASHINGTON D.C. DURING THE INAUGURATION ON FRIDAY?Šokující je, že tito „protestující“ dostanou za svou práci plat 2 500 dolarů: ve dvou tuctech amerických měst byl zveřejněn inzerát na jejich nábor (viz článek Ads in two dozen cities offered protesters up to $2,500 to agitate at Trump inaugural).

Na závěr zpráva uvádí, že na rozdíl od Ruska, kde bylo právě zveřejněno odhalení, že levicoví diplomatičtí zástupci – agenti USA se snaží vyvolávat pouliční boje a chaos v Moskvě (viz článek „Lavrov: „US diplomats frequently took part in Russian opposition rallies“), zůstane hlavní masa Američanů pod „mentálním útlumem“ propagandy „lživých zpráv“ mainstreamových propagandistických médií, a nikdy se již nedopátrá, jak a proč jsou manipulováni k tomu, aby nenáviděli téměř 144 miliónů Rusů, oddaných křesťanů Viz článek „How Russia came to be a Christian Nation“. Mnozí z nich dokonce budou jásat, když „Hluboký stát“ vedený CIA veřejně popraví zvoleného presidenta Trumpa, jak učinil před ním presidentu Johnu F. Kennedymu – a to jen proto, že usiloval o mír s křesťanským státem, a nikoli o válku.

A i když se zpráva o tom nezmiňuje, je třeba zpochybnit zdravý rozum těch, kteří věří, že 144 miliónů obyvatel Ruska by mohlo zničit 834 miliónů lidí žijících v USA a EU? Pokud si lidé nechají namluvit tento výplod fantazie, je potom něco, čemu by neuvěřili?

Other reports in this series include:

Obama Issues Ominous Warning To Trump: “We Are Not Going Gently Into The Night”

6 Children Dead After Trump Sends Brutal Message To CIA: “Your Families Are Next!”

Obama Begins Releasing Trump Phone Calls After Trump’s Allies Move To Takeover CNN

Mysterious Cyber Attack That Hit Washington D.C. Traced To CIA Headquarters

Putin Orders Combat Alert After SVR Warns Of CIA Plot To Assassinate President-elect Trump

Heads Of US Media “Explode” After Trump Targets Vaccines He Believes Causes Autism

US Army Nurse Of Florida Airport Shooter Assassinates Revered “End Times” Religious Scholar

Obama Fears Erupt As Trump Prepares To Declare George Soros National Security Threat

Obama’s “Orwellian” Russian Hacking Report Slamming Trump Leaves Kremlin Speechless

Trump Explodes In “Cold Anger” After CIA-NSA Gun Battle In Lower Manhattan

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře