Nehledě na to, že Německo stále bojuje s migrační politikou, ministr vnitra se podle všeho rozhodl vzít události do vlastních rukou za pomoci kampaně. Jejím cílem je zvýšit počet lidí, kteří dobrovolně opustí zemi. Kampaň nese název: Tvoje země. Tvoje budoucnost. Nyní!

Německé ministerstvo vnitra vedené Horstem Seehoferem se rozhodlo navnadit potenciální kandidáty na návrat do svých zemí.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Kampaň probíhá za pomoci billboardů v německých městech od poloviny října. V jejich centru je slogan: Tvoje země. Tvoje budoucnost. Nyní!

Součástí kampaně je nabídka na to, že německá vláda bude pro ty, kdo se rozhodnou opustit zemi do konce roku 2018, platit náklady na pronájem v domovských zemích po dobu jednoho roku. Výměnou za to musejí stáhnout žádosti o asyl a vzdát se dalších právních úkonů k tomu, aby mohli zůstat v Německu.Tento krok byl pravděpodobně motivován velkým snížením počtu lidí dobrovolně se vracejících do svých zemí. V roce 2017 se k programu dobrovolného návratu připojilo 29 000 lidí. V tomto roce počet navrátilců výrazně klesl — na konci října jejich počet činil 14 000.

Obyčejní Němci kampaň vnitra, podle informací RT, nehodnotí pozitivně. Někteří lidé ji dokonce označují za „hroznou“ a „nehumánní.“

 

zdroj: 9

„Obyčejní Němci kampaň vnitra, podle informací RT, nehodnotí pozitivně. Někteří lidé ji dokonce označují za hroznou a nehumánní.“ Obyčejní Němci? Kdo je to obyčejný Němec?? V tomto případě asi sebevrah a vlastizrádce. A že je prý kampaň hrozná a nehumánní?? A přítomnost hrdlořezů, znásilňovačů, darmožroutů a zlodějů je humánní?!? 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.