Zákonodarci štátu Florida s radosťou budú odopierať vzdelanie deťom, ktoré by sa nazaočkovali HPV vakcínou, ktorá je extrémne toxická a potencionálne spôsobujúca smrť.

Začiatkom tohto mesiaca floridská legislatíva zaviedla návrh zákona o povinnosti každého študenta navštevujúceho štátnu školu, aby bol zaočkovaný vakcínou proti ľudskému papilomavírusu.

[wp_ad_camp_2]

Študenti, bez ohľadu na pohlavie by mali byť zaočkovaní pri dosiahnutí 11. alebo 12. roku života.

Ak bude návrh prijatý, zákon nadobudne účinnosť 1. júla 2018.

Na obrázku: Vakcína ľudského papilomavírusu; Pomáha ničiť život mladým dievčatám a teraz aj chlapcom;

Natural Blaze píše: SB 1551, taktiež klamlivo nazývaný ako “Zákon o prevencii vzniku rakoviny u žien,” prikazuje povinné očkovanie HPV (ľudský papilomavírus) vakcínou školopovinným deťom. Týmto zákonom by odňali právo rodičom o rozhodovaní akceptovať alebo neprijať lekársky zákrok. Štát by zaviedol donucovacie prostriedky a prinúti deti, aby boli vystavené extrémne rizikovým lekárskym zásahom a to aj proti želaniu ich rodičov.

HPV vakcína je známa tým, že spôsobuje jedny z najhorších a veľmi závažných vedľajších účinkov. Podľa Natural News, po zaočkovaní HPV vakcínou Gardasil jeden chlapec ochrnul od krku dole. Nezabúdajte na príšerné závažné účinky spôsobené HPV vakcínou v Írsku, kde írska vakcína spôsobila závažné poškodenie nespočetne veľa mladým dievčatám. Nezabúdajme ani na fakt, že Japonsko stiahlo svoju podporu vakcinácií HPV po obsiahlých toxických účinkoch, ktoré šokovali celý národ. A predovšetkým, sa neodvažujte čítať čokoľvek od Dr. Diane Harper, ktorá je jednou z podielajúcich sa na uvedení HPV vakcíny na trhu. Dr. Diane Harper verejne priznala a odhalila toxicitu vakcíny a jej možných škodlivých a zdravotných rizík.

[wp_ad_camp_2]

„Ak zaočkujeme 11 ročné deti a navyše ochrana ani nepretrvá…. vystavujeme ich riziku vedľajších účinkov, malých ale reálnych bez žiadneho prospechu. Nie je v tom žiaden osoh pre verejné zdravie, nespôsobilo to žiadne zníženie výskytu rakoviny krčka maternice, spôsobilo to len oddialenie ich vzniku, pritom ochrana trvá najmenej 15 rokov a viac ako 70% všetkých sexuálne aktívnych žien všetkých vekových skupín je očkovaných.“

 

Takže čo naozaj nasilu vpichnú do tiel tých, ktorí dostanú očkovaciu látku proti HPV? Povinné očkovania sú samozrejme, celkovo riadené samotnými farmaceutickými spoločnosťami. Ako sa uvádza v tomto publikovanom vedeckom článku nazvanom „Úloha farmaceutických spoločností pri tvorbe štátnej vakcinačnej politiky: Prípad očkovania proti ľudskému papilomavírusu„, výskumníci odkryli chlaadnokrvnú tvrdú pravdu: Big Pharma stojí za od štátnu povinného očkovania tak ako sa očakávalo.

Preklad: anna, Zdroj: 1

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.