…..pro ignoranty a polemizující vědce, že něco takového přece neexistuje, máte zde starší článek s důkazy….

05:55

Dvouminutové video níže je dalším nepopiratelným záznamem zapínání a vypínání sprejovacích trysek při sprejovacím náletu.

[wp_ad_camp_1]

Geoinženýři stále pokračují ve svém řádění a vzdušném bombardování planety Země. K tomu, aby se probudily spící masy a pochopily, že je proti nim na celém světě vedena válka v atmosféře, je nutný viditelný důkaz.

 

Na film byly dosud zaznamenány nesčetné případy rozptylování aerosolů tryskovými letadly, které nezpochybnitelně odhalují, že do atmosféry jsou skutečně rozptylovány různé elementy.

Záznam spouštění a zastavování rozptylu aerosolu z tryskového letadla v cestovní výšce dokazuje, že to, co vidíme nad hlavou, NENÍ KONDENZACE.

VŠECHNY komerční lety a VŠECHNY vojenské tankery jsou vybaveny motorem s vysokým bypassem a turboventilátorem. Tento typ tryskového motoru je v podstatě tryskově poháněným ventilátorem, a tím je již z principu téměř nemožné, aby produkoval jakoukoli kondenzační stopu, kromě velmi vzácných a extrémních okolností. I v tom případě se však objeví jen velmi krátká a rychle se rozplývající stopa z „tryskového motoru s vysokým bypassem“, a to díky konstrukci tohoto motoru.

Švýcaři přináší zdrcující zprávu: tzv. chemtrails nejsou konspirací – existují

Uznávaný expert promluvil: Chemtrails jsou globální skrytou operací pro totální kontrolu

Pilot USAF přináší svědectví a zdrcující zprávu: tzv. chemtrails jsou skutečností

Je třeba, abychom v této nejkritičtější bitvě nechali slyšet své hlasy k odhalení a zastavení šílenosti klimatického inženýrství. Mé díky patří Douglasu Huangovi, který natočil toto vysoce přesvědčivé video (publikováno v roce 2012).

Český záznam vypínání a zapínání – z Teplic 2015:

 Zdroj: 1, 2, 3
[wp_ad_camp_1]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.