Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

Související zprávy

Týdenní komentář Benjamina Fullforda

K rozhodujícím útokům proti Chazarské mafii již dochází v Polsku, Turecku, Washingtonu DC, Japonsku a jinde ..

09:54

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

[wp_ad_camp_1]


Bitva o osvobození planety Země se odehrává ve stále více dramatičtějším tempu a chazaři, otrokáři lidstva se v jejich posledních pevnostech, jako je Polsko, Turecko, Ukrajina, USA, Japonsko a jinde, dostávají pod tvrdý útok.

Podle různých zdrojů přímo zapojených do jednání se ve stejné době, kdy se urychluje pád chazarské mafie, probíhají i nadále jednání na vysoké úrovni o novém finančním systému mezi Východem a Západem hladkým a přívětivým způsobem.

První budeme mluvit o porážce mafie. Hlavním divadelním pódiem je nyní Turecko, které se stalo státem – služebníkem mafie. Rostou zde náznaky, že se má začít krátká, ale velmi intenzivní válka na odstranění tureckého fašistického režimu.

Nejzřetelnější známkou byla skutečnost, že americká armáda odstranila minulý týden všechny členy rodin vojáků z amerických základen v Turecku. Učinili tak v době, kdy turecký prezident Recep Erdogan navštívil Spojené státy, jinými slovy, pokud by ho USA mohly držet jako rukojmí, kdyby se snažil, aby se zabránilo evakuaci Američanů z Turecka. Skutečnost, že žádní američtí vládní úředníci se s tureckým Erdoganem nesetkali,jako s presidentem této země jako významným spojencem v NATO zatímco on navštívil Spojené státy, je velmi viditelným znamením, že jeho režim, pokud ho Rusko napadne, nebude chráněn.

Jasné znamení, Rusko bude útočit je skutečnost, že Rusko už oficiálně vyzvalo k uzavření turecko – syrské hranice. Taková petice je varováním, že bude následovat válka, pokud požadavek nebude vyslyšen.

Také Izrael, země s působivým seznamem evakuací svých občanů bezprostředně před započetím velkých násilných incidentů, evakuoval své občany z Turecka.

Ruští vládní úředníci mezitím obviňili „třetí sílu“ za provokování bojů mezi křesťany z Arménie a azerbájdžánskými muslimy a také podněcování problémů na Středním Východě, i jinde ve střední Asii.

http://tass.ru/en/politics/866824
Vzhledem k tomu, turečtí vojáci a agenti byli spatřeni ve většině těchto problematických oblastí je zřejmé, že Turecko je s touto „třetí sílou“, což je téměř jistě Chazarská mafie, hluboce zapleteno.

Egypt rovněž požádala Izrael, aby Turecku nedovolilo vojenskou činnost v pásmu Gazy nebo na Sinajském poloostrově. Erdogan turecký režim kritizoval egyptskou vládu za nelegitimní poté, co vyhnal zálohy Chazarské mafie – vládu „Muslimského“ bratrstva.

http://www.veteranstoday.com/2016/03/29/egypt-asks-israel-to-keep-turkey-away-from-gaza/
Celková izolace Turecka a jeho nemožná vojenská situace znamená, že kampaň „ISIL“ na zmocnění se 2 miliard $ ročních příjmů z ropy na Středním východě, je odsouzena k zániku.

Gnostictí Ilumináti, první organizace, která veřejně zmínila ISIL na, když viděl její ISIS kampaň v nepořádku, nyní vydala novou sadu výstrah. Podle velmistra Illuminatů „Alexandra Romanova,“ Ilumináti se nevzdávají svých plánů na redukci světové populace o 90%. Chcete-li vidět veřejné náznaky jejich plánů, Ilumináti obnovili své internetové stránky poprvé od doby, kdy oznámili vytvoření ISIL.

http://armageddonconspiracy.co.uk/
Na stránkách naleznete obraz čtyř jezdců apokalypsy, video představovat náhodné násilí proti evropanům, tajemnou matematiku a náznaky jaderného teroru. „Romanov“ říká, že Ilumináti ještě porad vlastní 500 kilotun jaderných zbraní ukradených z ruské ponorky Kursk, které mají k dispozici a rozhodují o tom, kde ji použijí.

Vzhledem k tomu zřejmě cítil, má na výběr více lokalit, je zřejmé, že jeho frakce má k dispozici ještě alespoň jednu ponorku. Také, protože Romanov narážel na summit G7 22. – 28. dubna v Mie, v Japonsku, byl by to možný cíl, a to je dobrá sázka na to, že ponorka se možná nachází v blízkosti izolovaného japonského ostrova, Mageshima,

https://en.wikipedia.org/wiki/Mageshima
Je to pozemek opuštěného ropného zařízení. Mageshima je ve snadně zarážející vzdálenosti od vrcholu místa Mie. Útok na tento summit by mohl být „spoušťí“ pro válku, kterou japonský ministr financí Taro Aso naznačil v poslední době.

V každém případě takový teroristický čin, i když vinu shodí na Severní Koreu, nebude stačit na vyvolání 3. světové války a plánů gnostických Iluminátů na umělý Armageddon. To je proto, že ruská, čínská a americká armáda vědí, že nedávné severokorejské jaderné hrozby, které jsou nabízeny v západních propagandistických médiích, nepocházejí ve skutečnosti ze Severní Koreje. Vše, co musíte udělat, je zkontrolovat si a potvrdit si to z oficiální severokorejský zpravodajský web

http://www.kcna.co.jp/index-e.htm
pokaždé, když historka o severokorejské jaderné hrozbě vyjde v západních korporátních propagandistických médiích. Na jejich oficiálních stránkách tyto hrozby nenajdete.

Skutečným severokorejským problémem je ve skutečnosti rozkol mezi frakcemi korejské a japonské královské rodiny, které vládly Japonsku a Koreji až do konce 2. světové války a těch ovládaných US okupačními silami po 2. světové válce.

Rozkol, který začal loni v létě v Yamaguchi Gumi, největší japonské Yakuzy (legální i nelegální), a syndikát odráží rozkol mezi těmito dvěma frakcemi. „Severokorejská“ frakce Yamaken, se sídlem v Kobe, spočívá z velké části na výnosech z amfetaminů vyrobených v Severní Koreji. Drogy z amfetaminů a bylinné léky, jako je marihuana jsou k dispozici normálně na přepážkách v Severní Koreji.

Frakce Nagoya, se sídlem v Kodokai zůstává daleko od drog a spoléhá se více na provize z veřejných prací, infiltrace do velkých bank a podobně. Zaštit’ují císařská rodina nyní zabírá Chrysantémový trůn.

The Společnost Bílého Draka navrhla odhalit pravdu o situaci královských rodin v Koreji a Japonsku jako dobrý první krok k vzájemnému usmíření. To by mohlo být následováno nějakým strategickým manželstvím mezi severokorejskými a japonskými císařskými frakcemi, pokud tyto rodiny chtějí splnit své plány na sjednocení Korejského poloostrova s Japonskem.

Čínští vládní úředníci říkají, že by nic namítali proti takové unii, ale dodávají, že to opravdu není jejich věc.

V Malajsii se mezitím mezinárodní vyšetřování zmizení malajsijské letecké letu 370 dostalo do místa, kdy se nyní vyšetřuje zapojení JP Morgan, Deutschebank a Edmond de Rothschild Bank, stejně jako Goldman Sachs, zdroje blízké vyšetřování říci.

V nedaleké Indonésii i na Filipínách, se zatím dozvídáme, že Nathan Rothschild byl vyhozen ze svých investic do uhlí v Indonésii po té, co zmizelo 300 milionů $, říkají úředníci CIA v Indonésii. To může nebo nemusí souviset se skutečností, že minulý týden byl napaden v muslimské Indonésii „muslimské“ rebely – piráty ISIS spojenými s filipinským Abu Sayyafem, tažný indonésský remorkér naložený 7000 tunami uhlí .

http://www.indonesia-investments.com/news/todays-headlines/10-indonesians-kidnapped-by-abu-sayyaf-militants-in-the-philippines/item6648
Pseudo-muslimský rebelové budou pravděpodobně brzy vyřazeni z činnosti.

Také v Evropě jsou chazarstí proxy v hlubokých problémech. Chazarská lůza řídící ukrajinskou vládu je nyní v konkurzu, izolovaná, a vyjednává kapitulaci.

V Polsku vláda vyšetřuje leteckém neštěstí 2010, která zabilo většinu polské vlády, včetně tehdejšího prezidenta Lech Kaczyńského, dvojče vedoucího politika, Jaroslawa Kaczynského.

https://www.rt.com/news/337931-smolensk-crash-tusk-blamed/
Téměř okamžitě poté, co tento pád zbavil hlavy polskou vládu, pomohl současný prezident EU,Donald Tusk, prosadit zákony, které zavázali Polsko k přijetí eura. Podezření je to, ze Tusk byl oceněn předsednictvím EU za pomoc, která vedla k havárii letadla.

http://truth11.com/2010/04/17/did-global-elite-kill-polish-president-kaczynski/

V USA mezitím se rozlila aféra s velkým objemem dat o firmách a společnostech v kauze „Panamských papírů“ a systému vyhýbání se daňovým povinnostem což znamená, že Panama následovala Kajmanské ostrovy jako úkryt pro miliardy dolarů mimo účetní knihy chazarské lůzy. To znamená, že všechny chazarské off-shore (mimo účetní knihy) peníze jsou nyní soustředěny v Renu, v Nevade.
To může být důvod, proč se starší chazarští poskoci jako Henry Kissinger snaží v poslední době spojit s nejvyššími čínskými vládními úředníky. Čínské vládní zdroje říkají, že čínští představitelé „se jim vyhýbají.“

Jedná se o pozadí na „nukleárním summitu bezpečnosti“ organizovaná minulý týden ve Washingtonu americkým tiskovým mluvčím korporátním vlády, Barackem Obamou. Skutečnost, že Rusko, je pravděpodobně číslo jedna v jaderném průmyslu na celém světě, a přesto tam nebylo, dělá docela zřejmý dojem, že to ve skutečnosti není žádný jaderný summit. Skutečný summit byl mezi Čínou a USA a hlavním předmětem diskuse byl nový finanční systém, jak shodně souhlasí americke a čínské vládní zdroje.

Z finančního hlediska je nyní mexický zápas mezi východem a západem. Východ má zlato, zatímco západ má dolary, jeny a eura, za které si můžete tady a teď koupit „věci.“ Právě teď východ (zejména Čína) říká „nebudeme uznávat vaše papírky,“ zatímco Západ říká, že „budeme bojkotovat vaše zlato“. To je důvod, proč se od začátku letošního roku světový obchod propadl v dvouciferných číslech.

Naštěstí to vypadá, že jednání o finančním systému šly dobře. Zásadní dohoda je vytvořena a jde o to, že zlato bude proudit na západ a peníze potečou na východ. Zápaďané budou používat své zlato na koupi „věci“ z Východu a Východu využije hotovost na nákup „věcí“ ze Západu.

Ještě důležitější je, že bude převzato z této výměny Východ Západ 10% na financování rozsáhlé kampaně s cílem dát dohromady tuto planetu. Chcete-li mít představu o rozsahu věcí, které se stanou možnými, pokud bude tato dohoda naplněna, tak se podívejte na čínský návrh na investici 50 biliónů $ do světové elektrické sítě.

http://www.nbcnews.com/business/energy/china-unveils-proposal-50-trillion-global-electricity-network-n548376

Chcete-li získat představu o tom, jak revoluční to je, tak 50 bilionů $ je 500krát více než je základní kapitál nově založené Asijské Infrastrukturní a Investiční Banky (AIIB), coz je skoro 3000krát více, nez co Světová banka půjčuje ročně.

Číňané mají také obdobně ambiciózní plány na vytvoření celosvětové dopravní sítě, výzkumné a vývojové zázemí atd..

Společnost Bílého Draka a její západní spojenci mají stejně grandiózní plány, aby proměnili pouště a arktické oblasti v zelené ráje, doplnili oceány (životem), a zkoumali vesmír atd.

To není sladká lež, ale velmi realistické, mega – projekty, které mohou být prováděny v soukromém sektoru ve spolupráci s meritokraticky obsazenou plánovací agenturou pto budoucnost. Stávající multilaterální organizace a korporace by měly enormní zisky z tak velké bonanzy.

Zdroj a komentáře v anglictine:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
1 Komentář
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře