Odpočítávání do nové éry už začíná, zatímco jsou podzemní základny kabaly podrobovány.

10:54

Odpočítávání do nové éry už začíná, zatímco jsou podzemní základny kabaly podrobovány.

09-01-17

(Obrázek: přednáška Dr. Johna Brandenburga: Smrt na Marsu. Důkazy mimozemského nukleárního masakru)

Zdroje ze Společnosti Bílého Draka hlásí, že bitva o planetu Zemi se blíží ke svému konci, zatímco padají poslední bašty a podzemní základny Chazarské mafie. Nicméně, podle zdrojů zapojených do jednání, s příchodem předsednictví Donalda Trumpa, které přichází na 20. ledna stále ještě existují některá dalekosáhlá vyjednávání mezi východem a západem,která jsou na poslední chvíli. To, co je v sázce, je budoucnost naší planety a našeho druhu.

Velkou bitvou je, ještě na závěr, přesně vědět, kdo bude řídit proces vytváření a distribuce peněz, které jsou skutečným zdrojem moci na této planetě. Jinými slovy, to, co je v sázce je proces rozhodování o tom, co my jako druh, budeme dělat v budoucnu.

A s více než týdením předstihem řed začátkem Trumpova předsednictví, je právě ten správný čas si uvědomit, že i přes svoje jméno, to není on, kdo má v ruce trumfy, v této hře vysokých globálních pokerových sázek.

Když se stal americký dolar po druhé světové válce světovou měnou de facto, byl podložen zlatem a americké HDP bylo na hodnotě 50% světového HDP. Nyní není tzv. americký dolar podložen ničím (USA nemá zlato) a americké HDP, měřeno podle MMF, je pouze 15,6% světového HDP v paritě kupní síly (čili reálné). Kromě toho Spojené státy byly na konci druhé světové války největším věřitelem na světě, zatímco nyní jsou nejvíce zadluženou zemí v historii této planety.

Naopak Čína nyní ovládá 17,9% světového HDP, má nejvíce zlata a je největším současným globálním věřitelem. Členové AIIB – Asijské investiční a infrastrukturní banky, která má v současné době více než 100 zemích světa, kontrolují asi 80% světového HDP, zatímco Spojené státy a jeho otrocký stát Japonsko, poslední hnízda anti-AIIB odporu, kontrolují méně než 20%.

To znamená, že pokud Čína a jeho západní spojenci převezmou kontrolu nad globálním finančním systémem, tak bude úspěšná.

Nicméně, vojensko-průmyslový komplex Spojených států má některé důležité karty v ruce, z nichž mnoho je spojeno s tajnými programy a high-tech kosmickými programy. Agenti Pentagonu říkají, že tajná americká vláda se chystá ukázat některé z těchto vysokých karet, včetně množství zařízení z technologie těch 6000 patentů, které byly, podle americké Akademie věd, odebrány svým autorům z důvodů „národní bezpečnosti“. Skutečnou otázkou pro mnohé z nás, kterou chceme zodpovědět, jakmile budou některá z těchto tajemství odhalena je: Sloučí se dvě oddělené skutečnosti jako ta, která zahrnuje kolonizaci vesmíru, a ta, která se omezuje jen na Zemi, do jedné?

Existuje mnoho důkazů, a to i pro ty nejtvrdší a nejvěcnější mezi námi, že oficiální verze, kterou nám předkládá historie je plná rozporů a tajemství. Společnost Bílého Draka a její spojenci budou požadovat a také přijímat odpovědi týkající se takových věcí, jako jsou důvody, proč se výzkum vesmíru náhle zastavil v sedmdesátých letech. Je zcela jasné z několika nehod ke kterým došlo od té doby, že každá posádka či průzkumné vozidlo, které se snažili opustit oběžnou dráhu Země byly zničeny, zřejmě ionosférou.

Agenti SBD byli informováni, z výzvědných zdrojů na úrovni vyššího utajení, dokonce i nad tajným prezidentem Spojených států, že naše planeta Země byla umístěna do karantény, protože některé velmi nebezpečné bytosti zde nalezli po prohrané mezigalaktické válce své útočiště. Tyto zdroje nám říkají, že v tomto aktuálním procesu se tyto subjekty nyní vzdávají a osvobozuje se tak populace rukojmích na povrchu této planety.

Pokud je to, co tito lidé říkají, pravdou, pak v blízké budoucnosti otevřou benevolentní galaktické síly červí díru v Antarktidě, aby tak umožnili kontakt mezi lidskou populací na povrchu planety a celým ostatním vesmírem. To je důvod, proč všichni významní náboženští, političtí a vědečtí lídři, byli nedávno na návštěvě Antarktidy. Tento měsíc se očekává, že Vladimir Putin z Ruska bude posledním hostujícím hierarchou.

Https://themoscowtimes.com/articles/putin-to-visit-antarctica-21017

Skutečnost, že Spojené státy odstavili všechny své letadlové lodě do přístavů poprvé od druhé světové války, může být příznakem příchodu něčeho obrovského, co je už na spadnutí. Pokud ano, můžeme brzy očekávat nějaké bombovní oznámení pro naši Zemi z Antarktidy. To uvidíme brzy.

Zní to příliš jako „mimo oběžnou dráhu“, jak to mnozí z nás přijímají, ale není pochyb o tom, že na povrchu této planety již probíhá esoterické válka na vysoké úrovni.

Na jedné straně existuje mnoho důkazů, které jsou vedeny v každém soudním dvoře nebo soudech pro válečné zločiny, že vedení západního světa bylo zapojeno do masových vražd. Nepůjdeme ani příliš daleko do historie, ignorujíce i ty stovky milionů lidí zabitých ve dvacátém století a podíváme se přímo na akce od roku 2000. Od té doby jsme měli systém ve Spojených státech, který ignoroval všechny mezinárodní standardy a použival teror k masové vraždění a manipuloval se svými vlastními občany, stejně jako občanz jiných zemí, aby je dostal do války.

Tato nejnovější kampaň teroru začala s falešnými vlajkami teroristických útoků z 11. září 2001 (11-S). Od té doby americké vedení napadlo a zavraždilo na Středním Východě stovky tisíc, ne-li miliony lidí. Oni také vypustili biologické zbraně, jako je HIV, SARS, Ebola, ptačí chřipky, etc., ve snaze spustit masovou pandemii. Západní vlády také používali systém kontroly tištění dolarů, k tomu, aby se pokusili vytvořit masové hladomory tím, že upláceli zemědělce, aby pěstovali palivo namísto potravin. Také používali zemětřesení a tsunami způsobené jadernými zbraněmi proti Haiti, Indonésii, Japonsku, atd. To jsou masové vraždy, a mohou být přímo spojeny s lidmi jako je George Bush Jr., Hillary Clintonovou, Davidem Rockefellerem, atd..

Někdo se vloupal nedávno do domu tohoto spisovatele a snažil se vymazat všechny kopie, nahrávacích pásků, které mám, když mi zástupce bývalého japonského ministra financí Heizo Takenaka nabídl post ministra financí Japonska výměnou za souhlas k účasti v kampani na ikvidaci 90% světové populace. Takenaka pracuje v pozadí tohoto plánu pro Rothschildovy a Rockefellerovy mafiánské rodiny. Mám ještě mnoho kopií této skryté pásky, ale skutečnost, že se snaží eliminovat tyto důkazy jasně ukazuje, jak mnho strachu mají tyto lidi ze spravedlnosti.

Jejich taktika psychologické války, která je jenom stále více unavenější a zoufalejší, je také známkou hluboké paniky, ve které se nalézají. Podívejte se na ubohý pokus vykolejit poslední týden Trumpových presidentských voleb, ve kterém uvádí, bez jakéhokoli sebemenšího důkazu, že „Rusko“ byl počítačový pirát. Tento zoufalý pokus vykolejit prezidentství Trumpa kompletně selhal, stejně jako jejich předchozí kampaně s přepočítáním hlasů a stejně jako jiné (pokusy), včetně vraždy Trumpa, které by mohli plánovat. Jejich falešné útoky kamionů ve Francii, Německu a nyní v Izraeli nepřináší požadované výsledky. Lidé se staly imunními vůči jejich zastaralému používání pouličního divadla (často včetně skutečných vražd) k masovým manipulacím, protože teď jsou útoky pod falešnou vlajkou běžně a s rutinou odkryty jako takové v řádech minut, kdy jsou avízovány.

Důvodem je, že tento režim ztratil mocí díky vítězství vojáků a bílých sil agentury, která stojí za Trumpem. Byli nám přislíbeno, a doufáme, soud pro válečné zločiny v momentě, kdy Trump jednou převezme moc. SDB by se mezitím spokojila s Výborem pro Pravdu a Usmíření v jihoafrickém stylu.

Existuje také několik začišťovacích operací v tomto závodě k Trumpovu presidentskému úřadu. Zdroje Pentagonu popsaly stav situace: „Další z podzemních vojenských základen (“ dumbs „) byly zcela zničeny, zatímco amnestii odmítající kabala je anihilována“. Také byly „zneškodněny jaderné zbraně pod New Yorkem a zničena podzemní dráha do Vancouveru“, říkají zdroje.

Na konferenci v Paříži dne 15. ledna se rovněž vyzve a uloží Izraeli dvou státní řešení, což je poslední zásah proti Chazarské mafii, a použijí se sankce, které vynutí na izraelském režimu, aby aplikoval „mír“, pokračovaly zdroje. Svět už je „unavený z izraelských záchvatů vzteku a jejich zločinů proti lidskosti“, říkají.

Vrátíme-li se k jednání, západní vojenské frakce přijali dvě základní pozice „vis a vis“ proti Asiatům. Na jedné straně hledají křesťanskou alianci s Ruskem, Evropou, Severní a Jižní Amerikou a křesťanskými částmi Afriky, aby byli na stejné úrovni s Asiaty. Na druhé straně podpoří vznik nové globální meritokratické architektury, transparentní a demokratické, aby zajistily, že mezinárodní zločinecké skupiny, jako je Chazarská mafie už nebude nikdy podporovat válku, teror a utrpení na této planetě.

Obecně můžeme říci, že platí, že jakmile bude dokončeno odstraňování zločinců z jejich řad, západní vojensko-průmyslový komplex nabídne své technologické a vojenské síly ke službě lidstvu jako celku, říkají zdroje z Pentagonu a tajných agentur.

A tak, jak začíná 2017, také začíná zcela nová éra.

Udělejme ji Zlatým věkem.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.