Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Další domina se dále hroutí: Hollande, Renzi, Sarkozy padli; a míří se na Xiho, Putina, Abeho a Merkelovou

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

 

I přes usilovné snahy Rothschildů a rodin pokrevních linií padají i nadále domina Chazarské mafie jedno po druhém. Tyto rezignace nebo spíše oznámené rezignace italského premiéra Mattea Renziho, francouzského prezidenta Françoise Hollandeho, předsedy Evropského parlamentu Martina Schulze, Novozélandského premiéra Johna Keye, a porážka chazarského dealera drog a gangstera, Nicolase Sarkozyho, jsou nejnovější padající domina.

Podle různých zdrojů v Číně, Rusku, USA, Japonsku a jinde je to co se teď nejvíce rozvíjí hlavně kampaň na odstranění zbývajících Rothschildových agentů jako takzvaného „Vladimira Putina“ z Ruska (skutečný Putin dávno zemřel), čínského leadera Si Ťin-pchinga, japonského otroka, premiéra Šinzó Abeho a Hitlerovu dceru Angelu Merkelovou z Německa, podle různých zdrojů v Číně, Rusku, USA, Japonsku a jinde.

Šokové vlny způsobené pádem italského Renzi budou pro tuto chvíli pravděpodobně největší, protože dláždí cestu pro zvolení Five Star Movement vlády, která slibuje opustit euro. Výsledkem bude „svět bolesti“ v italském bankovním systému, který pouze urychlí buď znovuzavedení italské liry nebo prostě povede k možnému vytvoření nové středomořské měny, jak nám sdělují zednářské zdroje z P2. Středomořská měna by měla koexistovat s obnovenou německou markou, který by převzala podložení eura v severní Evropě, říkají zdroje.

Zdroje z US Strany zelených, rodiny Rothschildů a CIA se shodují na tom, že Rothschildové a pokrevní linie se brání tvrdě a zpomalují jak mohou proces převzetí moci nově zvoleným americkým prezidentem Donaldem Trumpem, o čemž svědčí jejich velký tlak na přepočítávání volebních hlasů ve Spojených státech. Tlak je směřován „tvrdě a rychle k 13. prosinci, termínu, který nařízuje hlava 3, Zákoníku USA, § 5, že každý z jednotlivých amerických států musí mít uzavřeny všechny spory týkající se jejich hlasování a předložit jejich voličům na 19.prosince Volební Koláž hlasování, která stanoví příštího vůdce národů“, říkají zdroje ze CIA.

Tento tlak se nezdaří, protože pokrevní linie už nemají žádnou skutečnou podporu ani v americké armádě a ani agenturách, jak říkají zdroje z Pentagonu a CIA.

Bílé klobouky v armádě a úřady vybojovávají s velkým tlakem to, aby odkryly a zveřejnili velmi reálnou pedofilii a lidské oběti, které prováděly rodiny pokrevních linií.

Zasvěcenec z jedné z rodin pokrevních linií poslal hrůznou fotografii kanibalistické události. Tento spisovatel váhal se zveřejněním této fotografie, která byla zaslána krátce po Dni díkůvzdání, ale rozhodl se tak učinit, aby lidé pochopili, proti čemu bojujeme. Fotka, která je vidět níže bude předplatitelům k dispozici pouze nyní.  (fotografie byla již odstraněna)

Fotografii je, aspoň pokud já mohu říci, skutečná. Všimněte si, například bílé látky nebo papíru omotaného kolem prstů, které se zdají být z toho důvodu, že se tito lidé něčeho mohli křečovitě držet, zatímco je porcovali. Také si všimněte svázaných dětí, které jsou s největší pravděpodobností označené jako „zákusek“. Přísahali jsme pomstít tuto ženu, stejně jako mnoho jejích kolegů – obětí.

Bývalé chazarské sexuální otrokyně v Evropě také zaslaly věrohodné důkazy o lovu 14-ti a 16-ti letých chlapců a dívek členy evropské královské šlechty.

To je to, co mohl zdroj ze CIA s rozsáhlými znalostmi o této situaci, říci:

„Je na čase, aby tzv. „pizza-gate“ a globální, podzemní pedofilní kruhy byly exponovány. Vše se děje tajně už od pozdních 50. a raných 60. let v Americe v celém zábavním průmyslu. A s největší pravděpodobností do té doby taky tak … hlavním důvodem proč Walt Disney postavil Disneyland, dokončený v roce 1955, bylo to, aby měl své cetrum pro své blízké přátele, kteří si občas přijdou vyzvednout děti a strávit s nimi chvilku.

Lidé jako Frank Sinatra, Bob Hope a dokonce i íránský šach měli návštěvy v tomto jeho dětském parku fantazie, aby si užili víc, než jen procházku v tomto parku. Walt Disney byl, mezi svým vnitřním kruhem přátel, velmi dobře známým pedofilem.

Víte, kolik dětí se každý rok ztratí v Disneylandu, Disney Worldu, Disneylandu v Paříži a Tokiu? To je součástí globálního obchodního kartelu s dětmi. Pak yačal vycházet televizní seriál Mickey Mouse Club, který byl zahájen v roce 1955, se slavnými Mušketýry. Ale to je úplně jiný příběh sám o sobě.“

Zatýkání těchto kanibalistických a pedofilních monster se zrychluje v USA do té míry, že „Skull and Bones“ ministr zahraničí John Kerry letěl minulý týden za Františkem, aby ho požádal o milost pro svou skupinu jen proto, aby byl, podle zdroje z Pentagonu, odmítnut.

Tyto pokrevní linie také zřejmě provedly Satanistickou oběť 2. prosince při požáru ve skladu v Oaklandu v Kalifornii, který zabil nejméně 33 lidí. Na níže uvedeném odkazu si můžete prohlédnout obraz plakátu pro tuto událost, kde je vyobrazen had a satanistická sedmicípá hvězda.

https://i1.wp.com/www.brooklynvegan.com

To je to, co baronka de Rothschild tweetovala o události:

„Naše srdce jde směrem k rodinám těch, kteří přišli o život v Oaklandu. Život je tak křehký. Kéž bychom všichni vytěžili maximum z tohoto okamžiku.“

Nejnovější Tweets BSS de Rothschild (@BssDeRothschild). Baronka De Rothschild, generální ředitel společnosti Global Private Investment Banker, podnikatelka, filantropka a ekoložka, nenasytná sběratelka umění, hrdá globalistka. New York / Londýn

„Využijeme nejlépe této chvíle !! ??“

Je to jako kdyby doufali, že satanské přízraky vyvolané touto obětí jim nějak pomůžou udržet se u moci. Neuvěřitelné, a jak se zdá, více zdrojů, včetně člena Lóže P2, Leo Zagamiho, říkají, že tyto pokrevně příbuzné rodiny pravidelně provádějí tyto rituály s cílem vyvolat silné duchy, kteří by jim pomohli.

Co tyto rodiny pokrevních linií neuvědomují, že na konci dne, Satan je neschopen porazit síly lásky a dobroty. A jejich vláda teroru a lidských obětí skončí jako výsledek toho všeho.

V každém případě, jako návrat do světa národně – státní geopolitiky, ruské zdroje FSB minulý týden kontaktovaly Společnost Bílého Draka, aby se poptali: „co se stalo s BRICS aliancí ?“ Bylo jim řečeno, že nyní, když byl Donald Trump zvolený jako prezident USA, svět se bude nyní aktivně stavět proti nepřátelským blokům bojujícím mezi sebou navzájem a naopak bude vstřícný ke všem, kteří se vydali směrem k vzájemnému přátelství. Byli šťastní, že to slyší.

Bohužel, je před námi ještě trochu bojů a koňského handování, než se budeme moci přesunout ke svěu plnému míru a lásky.

Klíčovou zůstává kontrola nad světovým finančním systémem a tím i kontrola procesu rozhodování o tom, co lidstvo bude dělat v budoucnosti. Vzhledem k tomu, rodiny pokrevních linií stále kontrolují část finančního systému to znamená, že budou muset buď být úplně na hlavu poražené, nebo bude muset být kompromisu dosaženo s benevolentními frakcemi (ty samozřejmě existují) těchto pokrevních linií. To také znamená, že nakonec přijde k nějakému novému uspořádání a vůbec sdílení energie mezi Asií a Západem. To vše je v jednání a nebo se o to bojuje.

Jeden stále nevyřešený problém má co do činění s kontrolou 2 biliónů $ ročních příjmů z ropy a plynu na Blízkém východě. Zde síly spojené se Sýrií a Ruskem výhrávají proti těm, kdo se spojili se Saúdskou Arábií a Katarem. Problém je v tom, že zatímco saúdský a katarský olej je spojen s satanisty Bushem, Clintonem a Rockefellerovic rodinou, ruský ropný gigant Gazprom, který vychází jako vítěz v syrské potrubní válce je stejně řízen satanistou, Jacobem de Rothschild.

http://www.fpp.co.uk/online

To je důvod, proč ruská FSB, ale i NSA zdroje, trvají na tom, že skutečný první Vladimir Putin byl zavražděn, a druhý, který hrají svou roli dvojník, je Rothschildova loutka.

Druhým problémem je, že asijská tajná společnost, a i zdroje z CIA a NSA se shodují, že čínský prezident Xi Jinping funguje také pro Rothschildy. Rothschildové převedli své zlato a většinu amerického a evropského průmyslu v posledních letech do Číny, protože věděli, že již na západě začíná imunitní reakce proti jejich pravidlům hry.

Rodina draka a čínské vojenské zpravodajské komunity vědí, že pro jakoukoliv zemi je přijetí pravidel Chazarské mafie podobné tomu, jako pro jednotlivce začít užívat amfetaminy. Zpočátku mají hodně energie a velkou eufórku, ale později to vaše tělo devastuje a zkracuje vám to život.To je důvod, proč armády čínská, ruská a americká začaly alianci proti Chazarům.

Toto může být viděno jasně z výběru ministryně dopravy nově zvoleného prezidenta Trumpa, který vybral Elaine Chao, protože „ona je další zpětný kanál do Číny s vazbami na Ťiang Ce-mina o vytvoření tlaku na Xiho,“ říkají zdroje z Pentagonu. Je dobře známo, že její otec, James S.C. Chao, který vlastní přepravní linky, byl spolužáci s Jiang a od té doby stále v kontaktu. Jiang frakce je známo, že velmi vlivný v čínské vojenské a zpravodajské komunitě.

„Její lodě nebyly dosud nikdy a za nic kontrolovány, a to jak v Číně, tak i v USA,“ bylo to, co měl o ní říci zdroj CIA v Asii. Chaos je již delší dobu v blízkosti Bushovy rodiny, ale nyní se distancují, říkají jiné zdroje ze CIA.

Dohoda, která zahrnuje asijské zlato a tvrdou měnu je, podle zdrojů zapojených do vyjednávání, komunikována mezi americkou a čínskou armádou. Rodiny pokrevních linií se také snaží vyjednat nějakou podobnou dohodu, říká rodina zdroj z pokrevních linií.

A konečně, zdroje CIA v Asii říkají, že náhlá rezignace novozélandského premiéra „je přímo spojena s tím, co se děje na „základně“ v Antarktidě … ..John Key ví, co se má stát, a nechce být na kormidlem vlády své země, když se to stane. „Zdroj se zdráhal poskytnout více podrobností, ale naznačil, že to souvisí s blížícím se příchodem „flotily“nebyl s odkazem na námořní flotilu.

________

 

Benova poznámka ze čtvrtka 7.12.2016:

Oprava: obrázek zaslaný mně jedním členem pokrevních rodin byl vyňat z produkce Hoolywoodu „Akce Díkůvzdání“, které režisérkou byla Eli Roth. Podvedli nás a my se omouváme za chybu. Fotografie se odstraní.

 

Zdroj a komentáře v angličtině: (1)

Zdroj a komentáře ve španělštině: (2)

Více v češtině: (3)
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
6 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

Další domina se dále hroutí: Hollande, Renzi, Sarkozy padli; a míří se na Xiho, Putina, Abeho a Merkelovou

Ve velkém zuřícím blízkovýchodním boji o ropu se srazili Perská a Osmanská říše.

 

Historické události na Blízkém východě nám ukazují odvíjející se scénář, který ukazuje jak stará Osmanská a Perská říše, (Turecko a Írán), hledají spojence v jejich boji o dobytí ropných polí a překleslení mapy regionu. Boje na Blízkém východě jsou také o kontrole ropných dolarů a tedy kontrole světového finančního systému. Jako taková, to je však pouze západní občanská válka, kterou západ vede pomocí svých nastrčených proxy armád v regionu.

04:54 (Pokračování textu…)

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Přejít nahoru