Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

Týdenní komentář Benjamina Fullforda

…..tentokráte hodně zajímavý. Uvidíme v brzké budoucnosti co z toho bude pravda….

 08:54

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.


Obří válečná psychologická operace, kde „ISIS teroristé“ údajně zabili přes sto lidí v Paříži, v pátek 13. listopadu 2015, byla jen součástí probíhajících koňských handlů směřujících k ustavení světové vlády.
Abychom to pochopili, podívejme se na některé klíčové události kolem událostí v Paříži.
Za prvé, skutečnost, že tisíce svědků, všichni se svymi videotelefony nebyli schopni zaznamenat události onoho dne už samo o sobě dokazuje, že je to jen masívní propagandistická událost, s čímž souhlasí i NSA a ostatní zdroje. Navíc zdroje CIA říkají, že všech 8 bezpečnostních kamer snímajících oblasti, kde se údajné masakry konaly bylo vypnuto, což znamená vysokou úroveň spolupráce ze strany francouzské bezpečnostní policie.
Dále se podívejme na to, jaké jsou důsledky této akce. Francie zavedla stanné právo a uzavřela své hranice. To je klasická strategie Gladio, jejímž cílem je výroba teroristickych událostí, které potom slouží k implementaci vojenské vlády. Kromě toho to byli Francouzi, kteří protlačovali, přes jejich zástupce Christine Lagarde jako šéfku Mezinárodního měnového fondu, aby byl americký dolar nahrazen vnitřní menou MMF – SDR. Toto bylo rozhodnuto na schůzce dne 30. listopadu.
Třicátý listopad také den, kdy se okolo 120 světových lídru, včetně těch z Ruska, USA a Číny sejde v Paříži, aby „diskutovali o globálním oteplování.“ Jak kdokoliv, kdo se zabývá reálnými fakty ví, „globální oteplování“ nemá nic společného s vědeckou pravdou a naopak vše co do činění s tvorbou světové vlády. Záměrem je financovat tuto světovou vládu z globální „uhlíkové daně.“ Svět se sám neotepluje, a i kdyby, tak by to bylo díky slunečním cyklům, a ne CO2.
Nicméně, události v Paříži a neohlášené, ale ještě dramatičtější události na Blízkém východě jsou součástí nějakých velmi vážných vnitřních rozbroju mezi různými bojujícími frakcemi, které chtějí ovládnout světovou vládu, která se vyjednává.
Je také velmi rozporuplný důkaz o tom, kdo přesně má na svědomí nejen dění v Paříži, ale jiných podobných psy-ops, které se objevují s rostoucí pravidelností. Rusové stále rozzuření ze sestřelení svého letadla na Halloween (31. října), říkají, že to byli ti samí lidé, kterí způsobili události v Paříži.
Ruský prezident Vladimir Putin říká, že se „nebude zabývat psem, který ho pokousal, ale bude to majitel psa, který se bude zodpovídat.“

Podle Rusů, majitelem tohoto soukromého „psa“ je Vanguard Corporation a její dceřiná společnost Raytheon. Majitelé této holdingové společnosti jsou nyní systematicky pronásledováni Rusy.

Kromě toho je nyní zahájena spojená operace Číňanů, Rusů, Íránců a Pentagonu na Blízkém východě, která ničí napájecí základnu chazarské mafie a jejich otrockého izraelského režimu. Masívní ztráty, kterým chazaři a její dceřiná společnost ISIS na Středním východě čelí, jsou historického významu.

Rusové říkají, že „Putin” bombardoval několik těžebných ropných společností ISIS a jejich karavany s ropou, které již byly zakoupeny obchodními partnery ISIS a dále, ze „maniakální Putin“ také nechal vybombardovat rafinérie ISIS. Jinými slovy právě začal útok na majitele ISIS tam, kde je to opravdu bolí, v jejich peněženkách. A říkají, že toto je pouhý začátek.

Zdroje v Pentagonu a CIA souhlasí s Rusy v tom, že Chazarská mafie a její představitelé v Izraeli jsou tímto bezprecedentním útokem naprosto otřeseni a kolabují. Uvnitř Sýrie pak vládní síly obsadily Aleppo, druhé největší město v zemi. Kromě toho ISIS ztratila město Ramádí a město Sindžár v Iráku.

Dále pak Rusové provádějí letecké údery proti chazarským žoldákům v Libanonu, zatímco Američané na ně útočí v Libyi. To má za následek snížení všech příjmů z ropy a drog.

Izrael se nachází v ekonomickém obklíčení. Izraelští výrobci zbraní ztratili 50% svých tržeb od roku 2012 z důvodu zbrojního embarga.

Izrael je také udržován pod spojenou vojenskou blokádou Číňanů, Rusů a Pentagonu, která nebude ukončena dokud se nestáhne ze všech nelegálně okupovaných území. Včetne toho, že žádost izraelské lobby, aby si Izrael mohl ponechat Golanské výšiny byla zamítnuta.

Jak Pentagon tak i Rusové věří tomu, že mafie a žoldáci chazarské ISIS zorganizovali útoky v Paříži jako pomstu za tyto komplikace. Zdroje Pentagonu tvrdí, že útoky byly také neúspěšným pokusem dostat NATO do bojů za Izrael v Sýrii. Místo toho, národy G-20, které právě zasedaly v Turecku se shodli, že Izrael a podplacení politici ve Spojených státech byli hlavní příčinou tohoto terorismu.

Rusové, mezitím také řekli, že Francie byla napadena proto, že Francouzi a Němci se snažili zastavit distribuci padělaných „super kvalitních“ dolarů Chazarské mafie na Ukrajině.

Uprchlická krize je Rusy také viděna jako trest proti Evropanům. Rusové říkají, že vystopovali „soudně“ všechny Twitterové účty povzbuzující uprchlíky na cestu do Evropy, a tyto stopy vedou do San Francisca ve Spojených státech.

Tam může být hlubší pracovní plán, nicméně. Na jedné straně uprchlická krize donutila většinu zemí EU znovu zavést hraniční kontroly. Ve stejné době žádá nově objevující socialistická vláda v Portugalsku o snížení splátky dluhu, což je pravděpodobné, že stále ještě poprskávající dluhová krize v Řecku bude znovu oživena. Pokud se dostane Portugalsku snížení splátky dluhu, pak Španělsko, Itálie a Řecko požadovat to stejné a tudíž ohrozí euro.

Pamatujte si, že budova Evropského parlamentu byla navržena před mnoha lety tak, aby se podobala babylonské věži. Babylonská věž se zhroutila, takže si člověk klade otázku, zda vláda eura byla také od počátku navržena ke zhroucení.

Dále nezapomeňte hlavní stránku lednového časopisu Economist ve vlastnictví Rothschildů se dvěma šipkami s čísly 11-5 a 11-3, z nichž jedna kombinace je 151113, datum útoků v Paříži. Hned vedle obrázku šipek je Alenka z “Alenky v Říši divů”, která se dívá na portrét Da Vinciho, který je v Louvru v Paříži.

http://vigilantcitizen.com/vigilantreport/economist-2015-cover-filled-cryptic-symbols-dire-predictions/

Portrét v Louvru je žena, která, jak příběh pokračuje, byla milenkou krále Francie. Její manžel, aby se pomstil králi se sám nakazil syfilidou, aby krále nakazil přes svou manželku.

https://en.wikipedia.org/wiki/La_belle_ferronni%C3%A8re

Proto byly, chceme-li spekulovat, útoky v Paříži dlouho plánovanou pomstou proti „establishmentu“ francouzského rezimu z pokrevních linií ze strany ne-pokrevních Illuminátských rodů.

Podružná okultní spekulace stranou, jak Němci zaplatí více v Euro (skupina) a Francouzi mají největší prospěch, konec eura by bolel Francii víc než kohokoliv jiného. Takže jasně vychází, že ten, kdo bude mít výhody ze stanného práva za těchto okolností bude francouzský „establishment“.

Také, jak je uvedeno v horní části tohoto článku, začíná v Paříži dne 30. listopadu setkání, kde se má diskutovat o „globálním oteplování“, neboli „globálním vládnutí“. Opět to, co by mohlo pomoci ochránit 120 světových lídru, kteří tam sešli by bylo stanné právo a uzavřené hranice.

Jak většina projevů světových lídrů k 70. výročí založení OSN v září sdělila jasně, panuje shoda, že by měly být provedeny změny v tom, jak se řídí tento svět. Země, které nesdílely stůl vítězství po 2. světové válce jako američané, britové, čínané, francouzi a rusové, chtějí se tyto země vzdali monopolu na právo veta v Radě bezpečnosti OSN. Většina zemí také souhlasí s tím, že nás čeká ještě mnoho práce v boji proti chudobě a zastavení ničení životního prostředí.

Je zřejmé, že existuje shoda mezi světovými lídry prezentovat, že jsou nezbytná nějaká nová pravidla fungování planety, v podstatě jakýsi druh světové vlády.

A jaké jsou identifikovatelné frakce v jednáních o světové vládě?

Francouzi, Němci a jejich evropští spojenci protlačují MMF tak, aby se stal nejmocnějším nástrojem Nového světového řádu, zvouce Čínu, aby se k nim připojila u stolu zvláštních práv čerpání (DEG), a tak nahradila americký dolar něčím, co kontrolují.

Jediným problémem je to, že MMF má otřesné záznamy ve své historii o znásilňování, plenění a o žebračování zemí, a to všechno jen pro profit velkých společností. Nikdo nechce světovou vládu MMF kromě těch, kteří nyní ovládají MMF.

Pentagon a vojensko-průmyslový komplex Spojených států tlačí na světovou vládu meritokratického typu (= lidé jsou voleni do orgánu del svých zásluh!), kterou můžeme vidět ve Star Treku. Gnostičtí Ilumináti tento model také podporují.

Číňané také chtějí meritokracii, ale s jedním důležitým rozdílem; chtějí jen zajistit, aby jakákoliv meritokratická vláda tohoto světa neskončila tak, že bude řízena Západem.

To je důvod, proč je boj o moc mezi vojensko-průmyslovou frakcí (tvrz Illuminátů) a Číňany. Můžeme to vidět v tom, jak se americká armáda ujala tisku dolarů a Společnosti Federálních Rezerv ve Spojených státech a reakce Číny na snížení obchodního úvěru USA.

http://www.zerohedge.com/news/2015-11-15/global-trade-still-freefall-imports-collapse-largest-three-us-ports

Američané reagují tím, že nabízí zemím kolem Číny „ochranu“ proti Číňanům. Oni oznámit jejich ochotu plácnout Číně facku posláním letadel a lodí na sporná území ovládané Čínou.

Ke konci dne pravděpodobně, čínské a západní vojenskoprůmyslového frakce/USA, najdou nějaký druh kompromisu zahrnující nějakou vyšší nezápadní kontrolu globálních institucí. Důvodem je skutečnost, že alternativa, třetí světová válka a zničení 90% planety je nemyslitelné. Jinými slovy, máme-li na výběr mezi pyrrhovým vítězstvím typu ztráta na obou stranách, a vítězstvím typu zisk na obou stranách, prosazovaného právě Čínou, je snadné odhadnout, že vyhraje druhý typ.

Mezi poraženými to však bude Chazarská mafie, která se nakonec bude nucena vzdát svého snu zotročit lidstvo svou 1000 letou řísí. Zdroje z Iluminátů říkají, že další chazarský incident lze očekávat na/nebo kolem Dne díkůvzdání (26. listopad).

* Současné ruské zdroje mimochodem dávají slovo „Putin“ do uvozovek a říkají, že je to reprezentant jedné skupiny, která rozhoduje, a ne jednotlivec, který by vykonával skutečné vedení.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál