Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

Ubytují politici uprchlíky?

…..je to myslím zbytečná otázka, protože vědí „co“ pozvali do Evropy. Sami se jim příčí a mnohým hnusí, že ano, ale???? Nás vyzývají ubytovat uprchlíky u sebe doma a ještě se o ně starat!!!!

07:54

Merkelová: Ano, mám prázdný dům, ale uprchlíky tam neubytuji!

madamme 2

Angela Merkelová, německá kancléřka

Angela Merkelová má rekreační dům v Hohenwalde, během roku většinou prázdný, ale jak řekla, nedovedu si představit, že bych je ubytovala.

19.březen 201611:02

Samozřejmě, že německá kancléřka není jediná, kdo je bohatá a vlastní více nemovitostí, ale představa, že by ubytovali uprchlíky se jim příčí.
Západní média jsou plná zpráv o návštěvě Angeliny Jolie v uprchlických táborech v řeckém přístavu Pireus a v Libanonu, kde jsou ubytováni syrští uprchlíci. George Clooney se setkal v USA se syrskými uprchlíky. Zde byli oba sledováni smečkou fotografů, takže fotografie se rozletěly po celém světě. Známý herec je zároveň zvláštním vyslanec OSN pro uprchlíky UNHCR a panenky NWO.
Miliony Syšanů byli nuceni opustit své domovy. Angelina Jolie obviňuje Evropany, “ Je to nechutné, jak se může utopit tisíce uprchlíků na prahu nejbohatšího světového kontinentu.“
I když oba herci projevují okázale vážné znepokojení nad osudem Syřanů, ve svém soukromí nenabízejí uprchlíkům žádnou pomoc.
Dohromady mají osm obrovských pozemků a nemovitostí na celém světě, ale v žádném z těchto domů nesídlí syrská rodina. Raději nechávají nemovitost prázdné, ačkoli mohou současně obývat pouze jednu nemovitost.

Amal, manželka George Clooneyho je právničkou v oblasti lidských práv, společně mají pět domů, zatímco Angelina Jolie a její manžel Bratt Pitt vlastní tři.
Clooneyovi mají dvě obrovské vily v Laglio u jezera Como v Itálii, zámek v Berkshire v  Anglii, vilu na pláži Cabo v Mexiku a dům v Los Angeles.
Angelina Jolie a Pitt vlastní celý hrad v Brignoles v Provence v jižní Francii. Obrovská nemovitost, která byla postavena v 19. století, je vybavena dvěma bazény, kaplí, rybníkem a 35 prostornými pokoji. Pak mají vilu v New Orleans a dům v Los Feliz v Kalifornii.

Zeit: Město uprchlíků? Zástěrka Erdoganovych skutečných záměrů!

Ale žádná z osmi nemovitostí nehostí jediného syrského uprchlíka.
Dalo by se předpokládat, že když už se oba páry předvádějí jako lidumilové, takže se podělí s někým  alespoň o jednu z mnoha místností i kdyby to měla být jenom mediální show. Clooney raději nyní pronajímá svou vilu za 14.000 liber měsíčně.
Bob Geldorf, průměrný zpěvák a samozvaný Benefitz Organizér s socio-politickou angažovaností, vyjádřil svou nespokojenost s uprchlickou krizí a migranty v Evropě. Loni v září oznámil v  britských médií, že by jako dobrý vzor vzal čtyři syrské rodiny do svého domu v Kentu a do svého luxusního bytu v Londýně,  ale nic z toho se až do dnešního dne se nestalo.

Německo má rovněž svého pokrytce Till Schweigera. On se také veřejně zavázal k pomoci uprchlíkům.  Při návštěvě uprchlického tábora také říkal, že jako herec je neustále na cestách a nikdy není doma…

převzato ze zdrojů: (rp,prvnizpravy.cz,allesschallundrauch,foto:arch.)

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
3 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře