Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Od netrpělivosti ke klidnému očekávání
  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

Související zprávy

Udělal čínský bankéř jen oznámení největší UDÁLOSTI v dějinách lidstva?

…..o datech, které jsme Vám před několika týdny otiskly se začíná hovořit i v týdením komentáři bílého draka.

05:54

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Minulý týden oznámil Zhou Xiaochuan, šéf čínské centrální banky, v žargonu naplněném technickém rozhovoru, že Čína již nebude vázat svou měnu k americkému dolaru. Namísto toho bude Čínský jüan propojen s širokým košíkem ostatních měn, řekl Zhou.

[wp_ad_camp_1]

http://english.caixin.com/2016-02-15/100909181.html

Tento zdánlivě tajemný posun může vyvolat kolaps amerického dolaru, který, jak ho charakterizoval ekonom Peter Schiff „bude jednou z největších událostí v lidské historii.“

http://thelastgreatstand.com/2016/02/19/peter-schiff-dollar-collapse-will-be-the-single-biggest-event-in-human-history/

Faktem je, že 84% americké pracovní síly je v sektoru služeb (bankovnictví, státní správy, maloobchod atd.), což znamená, že ve skutečnosti nedělají nic. Jinými slovy, Američané nevyrábí dost věcí na oplátku a zaplacení věcí, které dostávají od zbytku světa. Korporátní propagandistické média stále lpí na lži, že USA jsou největší ekonomikou na světě a Čína je číslo dvě. To je úplná fikce. Číňané, například produkují 11 krát více oceli než US a v posledních 3 letech sám, vyrobili víc betonu než použily USA v průběhu celého 20. století. Číňané se rozhodli, že už je toho dost a požadují skutečné platby za své výrobky, a ne v tzv. amerických dolarech.

Význam změny byl zdůrazněn dvojciferným kolapsem světového obchodu v lednu a odstavením amerických přístavů. Čínský vývoz v lednu klesl o 11,2% meziročně, zatímco dovoz klesl 18,8%. Většina z tohoto souvisela s USA. Poselství bylo jasné, USA se již nebudou moci víc platit za věci s penězi vytištěnými ze vzduchu.

Tento čínský tah je to, co přimelo mluvčího US Corporate vlády, prezidenta Baracka Obamu zeptat se čínských starších a rodiny Rothschildů na povolení k devalvaci amerického dolaru, což bylo, jak zde bylo uvedeno minulý týden, zamítnuto.

Neschopnost získat povolení k devalvaci amerického dolaru donutilo manipulátory Obamy svolat minulý týden v Kalifornii neplánovaný nouzový summit hlav států ASEAN.

Ve skutečnosti, se však opravdové setkání v Kalifornii konalo mezi generálem Josephem Dunfordem, vedoucím americké armády a generálem Mulyono, náčelníkem štábu indonéských ozbrojených sil. Účelem tohoto setkání bylo, podle amerických zdrojů z Pentagonu a CIA v Indonésii, diskutovat zlato, spoustu zlata. V důsledku tohoto setkání, dostalo USA právo zajistit si financování exportem zlata z gigantického Freeport McMoRan dolu v Papui do Číny. Podle zdroje CIA, zlatá ruda je stáčena do kaše a čerpána přímo do lodě, které míří do Hongkongu k rafinaci. Částka je neznámá, ale stačí prý na to, aby plne pokryla funkci vlády a administrativy USA.

Dále na této schůzce americká armáda dostala povolení k rozvoji nového obrovského platinového a zlatého dolu a založení základen na indonéských ostrovech poblíž Jihočínského moře. Indonésané budou mít velký kus akce, plus ochranu, výměnou za jejich spolupráce, uvedly zdroje.

Čím větší příběh za tím vším je, že americká armáda buduje globální vojenskou alianci, aby se ujistil neskončéme v jednom čínském světě.

Dne 11. února, před setkáním se šéfem indonéské armády, se generál Dunford setkal s vedoucími japonských a jihokorejských ozbrojených sil, se kterými zdánlivě diskutoval o „severokorejských raketách“.

http://www.usfj.mil/Media/PressReleases/ArticleView/tabid/11402/Article/654342/joint-statement-on-trilateral-joint-chiefs-of-staff-meeting.aspx

Podle zdrojů ze Společnosti Bílého draka, bylo skutečným bodem jednání zajistit, aby se japonské a korejské ozbrojené síly spojily s Rusy, Spojenými státy a evropskou vojenskou aliancí, která byla čerstvě uzavřena, když se papež setkal 12. února s ruským pravoslavným patriarchou Kirillem.

Tato aliance, nadto, že má kontrolovat Čínu, má za cíl urovnat problémy na Středním východě. Na tomto poli byl Obama instruován, aby sdělil světu, že Saúdská Arábie má jaderné zbraně. Zprávou bylo, podle zdrojů Pentagonu to, že by bylo pro Rusy správným krokem použití jaderných zbraní k útoku Saúdskou Arábii. K dispozici je také tajná dohoda, že NATO nebude bránit Turecku, pokud Rusko zaútočí, říkají zdroje.

Turci a Saúdové, spolu s jejich nacistickými spojenci na Ukrajině shromáždili armádu více než jednoho milionu vojáků, až 3500 tanků, více než 3000 vysoce výkonných letadel (3+) a pokročilých systémů řízených střel.

http://www.veteranstoday.com/2016/02/21/neo-erdogans-plan-islamic-empire-or-armageddon/

Mají také nejméně 200 jaderných zbraní dodaných Izraelem nebo ukradených z arzenálů NATO v Turecku. Tato armáda byla sestaven pro vytvoření super islámského státu nebo chalífátu. V tomto stavu mají v úmyslu zahrnout do svých akcí také severní Afriku, Střední východ a hodně z centrální Asie. Vlny muslimských uprchlíků, která se nalije do Evropy se téměř jistě použijí jako tlak na evropský souhlas s tímto plánem.

Nicméně, vysoce postavení vojenští důstojníci z Turecka a Arábie řekli jejich protějškům v USA, že svrhnou své politické vůdce, pokud se pokusí použít tuto velkou armádu na provokování sebevražedných akcí proti americkému vojenskému spojenectví Spojených Států s Ruskem.

Zdroje z Pentagonu tvrdí, že Saúdská Arábie a Turecko také pociťují silné finanční problémy, respektive od poklesů cen ropy po poklesy v oblasti obchodu a cestovního ruchu. Tyto problémy přinutily Saúdskou Arábii zrušit čtyři miliony dolarů na vojenskou pomoc do Libanonu. Poražení jsou v tomto případě, podle zdrojů Pentagonu, „židovská mafie stojící za francouzskými zbrojovkami.“ Kromě toho Hizballáh se sladil s Íránem a je vyzbrojován Ruskem a podle našich zdrojů: „může působit jako armáda nápomocná Rusku, aby mohlo použít jadernou bombu na Izrael.“

Navíc Italové začali vyšetřovat syna tureckého prezidenta Recep Erdogan Bilal pro praní špinavých peněz. Zpráva odeslaná na adresu v Turecka je, že nejsou nad zákonem. Zdroje SDB říkají, že až se prach usadí, přijde nějaká muslimská federace, ale to bude prostřednictvím jednání a referend, a ne válkou.

Mezitím bylo minulý týden v Mexiku letadlo Papeže „napadeno s laserovým zařízením operativci drogového kartelu“, címž ukázali svou nespokojenost s jeho úsilím o snížení drogových peněz.

Také to vypadá, že se dějí nějaké vážné záležitosti typu Akta X, pokud jde o toto. Připomeňme si, že Vatikán byl zasažen bleskem během jednání, která vyústila ve výběr Franciska. Potom byla zasažena Mekka v Saúdské Arábii bleskem v září, což vedlo k více než 100 úmrtí.

https://tanjastarkdotcom.files.wordpress.com/2015/09/vatican-mecca-lightning-strikes.jpg?w=700

Potom se ruská výzkumná loď jménem Jeddah, v blízkosti Saúdského přístavu Mekky.

http://sputniknews.com/russia/20151206/1031310899/russian-research-ship-admiral-vladimirsky.html

Zprávy webové stránky Sorcha Faal řízené US Naval Intelligence nedávno napsaly, že loď tam vezla nějakou v Mekce nově objevenou tajnou zbran, která byla transportována do Antarktidy.

http://www.whatdoesitmean.com/index1955.htm

Tento zpravodajský web popsaly zpravodajské zdroje, jako jsou britská MI6, kdy sdelily, ze web použvá 90% až 10% pravdy smíchané s dezinformacemi. Nicméně, což vede naši pozornost k tomuto článku v této době je skutečnost, že ruský ortodoxní patriarcha Kirill jel do Antarktidy, aby se tam minulý týden setkal právě s touto ruskou loďí.

http://tass.ru/en/society/858246

Zdroje z Pentagonu říkají, ze Kiril jel do Antarktidy „rozšířit ruské nároky jako to dělaly (svého času) papežské buly, které daly Španělsko hodně z nového světa.“ Nicméně, a to je téměř jisté, že to není nic víc, než nárok na zmrzlou půdu.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál