Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

Uděláme z vašich žen vdovy a z dětí sirotky, vyhrožuje na novém videu IS belgický džihádista

…..pokud vím, připravování trestného činu a podílení se na něm, schvalování  a jeho podporování  je trestné ze zákona. Copak neumějí naši „podpindosníci“ ve vládě číst a nikdy nečetli ústavu a české zákony? Když už zveřejňují dokonce články s tímto názvem v novinách, nechal bych celou vládu zavřít za nejtěžší vlastizradu!!!!

08:54

[wp_ad_camp_1]

Jsem velmi zvědav, co budou politici říkat, až v nějakém obchodním domě či na velkém shromáždění lidí v České Republice vybuchne nějaký sebevražedný útočník a přihlásí se k tomu opět ISIS. Bude to zase útok pod falešnou vlajkou????? Protože několik lidí z parlamentu neustále varují vládu a SOBOTKU s připitomělým úsměvem, Nechal bych je bez soudu okamžitě zavřít na doživotí tak jako veškeré politiky z celé EU který tenhle CIRKUS EU s emigrací podporovali a podporují….

Uděláme z vašich žen vdovy a z dětí sirotky, vyhrožuje na novém videu IS belgický džihádista

Neuplynul ani týden od sebevražedných atentátů v Bruselu a islámští radikálové hrozí dalšími krvavými údery. Na videu šéf policie Islámského státu Abú Hanífa al-Baljiki (známý také jako Hicham Chaib) vyhrožuje dalšími atentáty, napsal v neděli belgický list De Standaard.

 

Vagón bruselského metra rozmetaný po teroristickém útoku

Vagón bruselského metra rozmetaný po teroristickém útoku

Video začíná varováním ve francouzštině, že Bruselské atentáty byly jen předzvěstí, varováním před tím, co teprve přijde. Pozornost si ale zasluhuje především druhá polovina videozáznamu, kde vystupuje sám al-Baljiki.  „V této zprávě se zaměřím na obyvatelstvo Belgie, belgickou vládu, Evropu, celý svět a celou koalici bojující proti Islámskému státu,“ říká al-Baljiki vlámskou nizozemštinou.

Poté se věnuje koaličním náletům. „Jak všichni moc dobře víte, létáte nás sem každý den bombardovat se svými F-16. Otázka zní: Přineslo vám to něco? I přes denní útoky zde muslimové žijí velmi spokojeně. Jeden útok na vás a najednou žijete ve strachu. Váš stav ohrožení stoupne na stupeň číslo 4, což je maximum,“ pokračuje džihádista. Vzhledem k těmto slovům se bezpečnostní analytici domnívají, že záznam bylo nahrán dříve, než se staly bruselské útoky a belgická vláda zvýšila stupeň teroristického ohrožení země. V pátek ho opět snížila na stupeň číslo tři.

Lekce z Paříže

A potom zazní jasná výhružka. „Tuto zprávu mířím na belgickou vládu, která selhala. Copak jsme vás nevarovali? Z pařížské lekce jste se nepoučili. Stále se snažíte bojovat proti islámu a muslimům. Proto bych řekl, že útoky v Bruselu sklízíte, co jste si vlastníma rukama zaseli,“ míní al-Baljiki.

„Jako vy bombardujete naše muslimy vašimi F-16, my zabíjíme vaše lidi. Jak z našich žen děláte vdovy, my budeme dělat vdovy z vašich žen. A jako děláte sirotky z našich dětí, my budeme dělat sirotky z vašich dětí,“ prohlásí na konec.

Snímek končí popravou, kdy al-Baljiki usmrtí dvěma střelami klečícího vězně, údajně špióna, zatímco je vidět arabský nápis o tom, že boj bude pokračovat „přímo ve vašich zemích“.

Abú Hanífa al-Baljiki, byl bodyguardem a pravou rukou Fouada Belkacema, mluvčího salafistické organizace Sharia4Belgium, která byla loni prohlášena za teroristickou organizaci a Belkacem odsouzen na dvanáct let do vězení.

al-Baljiki poté odjel do Sýrie, přidal se k Islámskému státu a pracoval na několika propagandistických videích. Postupem času stoupal v hierarchickém žebříčku IS, až to „dotáhl” na šéfa náboženské policie islamistů hisbah, která dohlíží na uplatňování práva šaría.

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Přejít nahoru