Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

Ukradli nám i vodu

…..další nadnárodní společnost Veolia řízená satanáši z USA se snaží lidem vzít to nejcennější. Vodu. Psal jsem v minulosti mnohokráte na danné téma. Doposud jsem nepochopil a asi ani nepochopím, proč lidé kupují vodu v pet lahvích????

11:55

“Voda vydělává aneb jak korporace bohatnou na vodě”

“Voda vydělává aneb jak korporace bohatnou na vodě”

[wp_ad_camp_1]

by měl vidět každý občan, poslanec, senátor a člen Vlády ČR, státní zástupce i ombucman.

voda vydelava

Trailer: Voda vydělává

Veolia se pokusila film zakázat, světe div se, ne pro odhalení nekalých praktik, uplácení a jiných svinstev. Vadilo ji, že autor označil korupci Veolia jako “korupce”, a výrok, že mu nabídla milion eur. Veolia nakonec přestala trvat na zákazu, protože tím rostla publicita filmu. Film získal cenu Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze.

Fr. dokument odhaluje nekalé praktiky

Firem jako Veolia a Suez. Dokládá celosvětový trend návratu správy vody do obecních rukou. Přispěl k úspěchu iniciativy PRÁVO NA VODU – right2water.eu,  kterou podepsalo 1,9 milionů občanů z 11 zemí, kteří odmítli pochybné privatizace obecních vodáren. Zlobovaná EU díky tomu vzdala pokus udělat z vody kšeft koncernů.

Potvrzuje pravdivost toho, co říkám o dění kolem vody v ČR a potvrzuje smysl projektu PRAVDA O VODĚ, jehož jsem auto. Mé motto je: “Voda je život a náš život do rukou koncernů rozhodně nepatří.” Fr. dokument ukazuje, proč platí.

Dokument VODA VYDĚLÁVÁ ukazuje, čeho jsou lidé deroucí se k ziskům z vody schopni v zahraničí, PRAVDA O VODĚ ukazuje, čeho jsou schopni u nás. V roce 2002 jsem přes Analýzu českého vodárenství informoval ministerstva o tom, co se děje a jaké to bude mít následky. Min. zemědělství přesto hlasovalo PRO soukromé penězovody.

Měsíc poté, co má Analýza dorazil na ministerstva, mi u domu někdo zapálil auto …

Dokument také ukazuje, jak se vypořádat s koncerny a tím dlouhodobě udržet kvalitu vody, mít rozumnou cenu vody a neplatit 2-3x více než musíme. Je třeba vrátit zpět přímý vztah mezi vodu a vodárny. Tzn. “odsunout překupníky” a eliminovat jejich zahraniční “know-how” i priority. Toto již léta probíhá ve Francii, v Německu …

Dokument “Voda vydělává” v němčině se slovenskými titulky

 

300 v České republice

 

Výzva pro CHLAPY, kterým není jedno, co se děje s českou vodou

Ženy jsou vítány, ale můj názor je, že vodu, půdu a naši svobodu, bychom měli bránit my a ženy by si nás za to měly vážit a ne naopak.

Obsah fr. dokumentu a pravdu o vodě, by mělo znát všech 298 členů Parlamentu ČR a Vlády ČR, nejvyšší státní zástupce i ombucman.

Poté nebudou moci ignorovat potřebu nápravy a jsou v postavení, kdy mohou upravit zákony tak, aby prioritou byla obnova infrastruktury, čistá voda a rozumná cena a nikoliv finanční zájmy koncernů. Nestane se tak, dokud neví o tom, co koncerny ve vodě dělají.

Vyzývám CHLAPY z ČR, kterým není jedno, kolik a komu platí za vodu a kde jejich peníze končí, aby se se mnou složili na 300 originálních DVD s tímto dokumentem.

Celkem jde o 252.450 korun, kdy jeden originál dokumentu stojí 850 Kč. Důkaz ZDE

Jak se přidat k iniciativě 300 a jak to celé proběhne?

 1. Dokument dostane každý člen poslanecké sněmovny, senátu a vlády. K dokumentu bude přidána “Výzvy vládě a politikům”, kterou jsem s 15 politiky a vodaři, již upozornil na tom, co se s vodou děje a vyzvali jsme Vládu ČR a politické vedení velkých stran k nápravě a jednání v zájmu lidí. Tuto výzvu zasílají politikům také další občané. Do dnešního dne 2.748 lidí.
 2. Chcete se přidat? Napište mi na [email protected] jméno, město odkud jste a větu kterou vzkazujete politikům. Pošlete mi na účet 102275320/0300 částku 850 Kč nebo částku, kterou chcete přispět. Vytvořím “Seznam“ lidí, kteří přispěli a budou-li lidé chtít, budou v seznamu uvedeni a s ním věta, kterou chtějí říct politikům. Seznam“ spolu s dokumentem “Voda vydělává” a “Výzvou vládě a politikům“předám 298 politikům na podatelnách Senátu ČR, Poslanecké sněmovny ČR a vlády ČR.
 3. O iniciativě “300” informuji zástupce médií a protikorupční organizace – Transparency international, Nadační fond proti korupci a Oživení. Informaci o ni rozešlu také lidem, kteří se 10 let zajímají o informace, které zveřejňuji na www.pravdaovode.cz v rámci projektu PRAVDA O VODĚ. Udělejte totéž, odkaz sdílejte na soc. sítích a dejte o této akci vědět svým známým a přátelům.
 4. K předání dokumentů dojde v září po prázdninách. Přitom proběhne tisková konference a o termínu budou informovány média.
 5. K “Výzvě vládě a politikům”, která již byla politikům zaslána, se mohou občané přidat již nyní. Mohou výzvu zkopírovat, upravit či doplnit a zaslat sami za sebe, těm stranám či lidem, se kterými sympatizují a kterým věří nebo je volí. Odpovědi zasílejte na [email protected], zveřejníme je, aby si lidé mohli udělat na jednání politiků názor.

 

Cíle iniciativy “300”

 1. Aby politici, věděli, co se ve vodě a ve vodárnách děje v zahraničí i v ČR. Aby upravili legislativu tak, že prioritou v odvětví, bude obnova vodárenské infrastruktury, reinvestování peněz vybraných od lidí zpět do obnovy a rozvoje trubek a rozumná cena vody. Nikoliv zajetí státu, dobývání rent, zisky koncernů a co nejvíce našich peněz na účtech cizích firem v zahraničí.
 2. Aby politické strany, ve svých programech zveřejnily jasná stanoviska k vodě. Co podporují, komu má být svěřen obchod s vodou, kdo má inkasovat zisk z vody a jaké priority při nakládání s vodou politická strana má a hájí? Lidé musí vědět, kdo pracuje pro koncerny, kdo pro lidi =  koho mají volit. Navíc politici z jednotlivých stran na úrovních parlamentu, krajů, měst a obcí budou mít jasno v tom, co strana, kterou reprezentují, ve vodě prosazuje. A pokud začnou vymýšlet něco jiného, tak si je strana sama umravní.

 

Tato aktivita má informovat politiky a přivést k vodě pozornost lidí a tím vytvořit:

VEŘEJNÉ MÍNĚNÍ, KTERÉ NEBUDOU POLITICI IGNOROVAT

VODA JE ŽIVOT A NÁŠ ŽIVOT DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ!

 

300 v České republice

Odměna pro ty, co přispějí.

Uděláte něco, za co se rozhodně nebudete stydět. Navíc firma, která vlastní distribuční práva k dokumentu, podpoří projekt 300 a tím informování politiků ČR tím, že mi nabídla pro každého, kdo zaplatí 1 DVD v licenci pro instituce, druhé pro soukromé účely zdarma (běžná cena je 350 Kč/ks). Já přidám navíc e-knihu, o mých 15 let zkušeností s vodou v ČR všem, kteří přispějí k na dva a více dokumentů (prodávám ji běžně za 490Kč/ks).

 

Ing. Radek Novotný, autor projektu PRAVDA O VODĚ

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
5 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře