…..na to ale rozum a vědění MADAMME MERKELOVÉ určitě nestačí. Ani zvířata nejsou tak deb…í. Podpindosnice raději likviduje vlastní stát a lidi. Zapomněla ale, kdo přináší peníze jako daňový poplatník a z jakých peněz dostává plat!!!!

11:27

Kvůli protiruským sankcím byl v Německu zrušen milion pracovních míst

Kvůli sankcím zavedeným proti Rusku ztratilo Německo přes milion pracovních míst, informoval předseda německé strany přesídlenců a migrantů Jednota (EINHEIT) Dmitrij Rempel.

 
[wp_ad_camp_1]

Rempel navštívil Krym, aby tu jednal o otázkách spolupráce ve sféře cestovního ruchu, sportu a lidové demokracie. Předseda strany ruskojazyčných Němců se spolu se svými kolegy setkal se zástupci vedení poloostrova a zástupci krymské německé národně-kulturní autonomie. Oznámil, že přivezl krymskému vedení několik zajímavých návrhů ve sféře byznysu, informuje RIA Novosti.

„Kvůli sankcím uvaleným na Rusko ztratilo jen Německo přes milion pracovních míst. Toto číslo se bohužel nikde nezveřejňuje, obrovské množství firem ale bylo nuceno vyhlásit bankrot, bylo uzavřeno nebo muselo přesunout své zájmy do jiných zemí, což rovněž znamenalo ztrátu poměrně velkého počtu pracovních míst i ztráty finanční“, řekl Rempel v interview pro krymskou rozhlasovou stanici Rossija segodnia.Zdůraznil, že zvlášť zajímavá je na Krymu pro podnikatele sféra cestovního ruchu, protože Turecko, Egypt a Tunisko jsou, pokud jde o bezpečnost, v současné době regiony nestabilní.

Více: http://cz.sputniknews.com/byznys/20160201/2258912/rusko-sankce-nemecko-milion-pracovni-mista.html#ixzz3z0IsOQmC

 
[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.