Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

Související zprávy

Uniklé nahrávky Johna Kerryho odhalují naprostou zoufalost americké administrativy z úspěchů Ruska v Sýrii!

06:54

VIDEO: Uniklé nahrávky Johna Kerryho odhalují naprostou zoufalost americké administrativy z úspěchů Ruska v Sýrii! [CZ Titulky]

[wp_ad_camp_1]

Americký list The New York Times uveřejnil přepis uniklých nahrávek [1] z rozhovoru amerického ministra zahraničí Johna Kerryho se syrskými opozičními aktivisty, který se uskutečnil během valného shromáždění OSN minulý týden v New Yorku. Zástupci syrské opozice a aktivisté ze syrských sociálních sítí s ním hovořili přes 40 minut a z Kerryho začaly padat neuvěřitelné informace. Kerry nejprve na sebe odhalil, že před třemi roky chtěli on a několik dalších lidí v americké vládě prosadit vojenský útok proti vládě Bašára Asada, který by byl ospravedlněn vlastnictvím chemických zbraní na straně Damašku. Jak v rozhovoru ale dodal, věci se potom zvrtly a nabraly jiný směr, to když Rusko vstoupilo do hry a vyjednalo zničení syrských zásob chemikálií. Tím USA ztratily záminku pro invazi NATO do Sýrie, ke které byla připravována i česká protichemická jednotka, jak uvedlo ruské ministerstvo obrany v komuniké adresovanému nejvyššímu sboru velitelů ruských ozbrojených sil, že členské země NATO byly v té době připravovány k invazi do Sýrie!

Kerry_and_Abdullah,_2014.jpg
John Kerry na audienci u saúdského krále Abdulláha.

John Kerry si dále povzdechl nad tím, že USA nemohou za současného stavu poslat více vojáků, protože USA nikdo do Sýrie nepozval, na rozdíl od Ruské federace, která má pozvání od syrské vlády. To znovu ukazuje na to, že Američané jsou si vědomi, že jejich operování v Sýrii bez pozvání vlády a bez mandátu OSN odporuje mezinárodnímu právu a USA by dokonce mohly být žalovány za mezinárodní agresi. To má velkou spojitost s jinou událostí, která se stala před pár dny a přinesli jsme o ní video zde, kdy americký kongres zamítl veto Baracka Obamy a američtí občané tak budou moci žalovat Saúdskou Arábii za podíl na útocích z 11. září 2001. Problém je v tom, že tím vzniká precedens, kdy recipročně cizí občané jiných zemí mohou potom u svých soudů žalovat USA za svá utrpení. A to je dlouhý a nekonečný seznam dekád a dekád amerických rozbrojů a válek ve světě. Agrese a invaze do Iráku, do Afghánistánu, Panama, Grenada, Vietnam a celá řada nepřímých operací, skrze CIA, státní převrat v Chile, podporování Contras v Nikaragui, operace v Salvadoru, v Hondurasu v 80. letech.

Americká administrativa začíná mít strach z mezinárodních žalob

Dále zločinné zahájení útoků proti Jugoslávii bez mandátu OSN jako další přímá agrese. Agrese proti Libyi, nyní podpora teroristů v Sýrii. Obavy, že by americká administrativa mohla být jednoho dne obžalována u mezinárodních soudů, nahánějí americkým elitářům opravdu husí kůži. A když si představíte, že v Iráku zemřelo na 1 milion civilistů v důsledku americké invaze od roku 2003, a to na základě vylhaných důkazů o zbraních hromadného ničení, tak někdo by měl za tuto invazi nést trestní odpovědnost. A také hmotnou odpovědnost. Irák je dnes rozvrácená země, došlo ke zničení infrastruktury, došlo k nenávratné ztrátě historických památek a hlavně zemřeli statisíce lidí. USA nikdy dosud nenesly trestní zodpovědnost za své války, které rozpoutaly přímo nebo skrze své prostředníky za posledních 100 let.

Germany-Kerry_Horo.jpg
John Kerry na setkání se syrskými uprchlíky.

V rozhovoru zaznívá také informace o tom, že Turecko a Saúdská Arábie pumpuje do války v Sýrii své peníze. A že Američané si uvědomují, že když by tam poslali více vojáků, Rusko by jich poslalo také více, Írán také, Hizballáh také a stejně tak teroristé. A Kerry si povzdechl, že za takové situace by se tam všichni zničili a pozabíjeli, a že kvůli tomu není pro toto řešení v americké administrativě Baracka Obamy vůle. Ale to nás na alternativě nepřekvapuje. Globalisté nechtějí válku z principu a Obamovo vláda je řízena globalisty. Jak uvedl John Kerry v rozhovoru, v Obamově vládě jsou jenom 3 nebo 4 osoby, které jsou pro silové řešení v Sýrii, a že on je jedním z nich. Neuvedl sice, kdo další je pro silové řešení v Obamově vládě, ale můžeme si domyslet dvě jména, náměstkyni Victorii Nuland z ministerstva zahraničí, která pracuje pro Kerryho a také amerického jestřába a ministra obrany Ashtona Cartera.

Chtěli zabít Asada po vtrhnutí do Sýrie kvůli chemickým zbraním!

John Kerry se v nahrávce dokonce v jedné chvíli aktivistů ze Sýrie ptá, jak si to vlastně představují. Jestli jejich cílem je zabití Bašára Asada? A dostává odpověď, že ano! Že toto je cílem tzv. umírněné syrské opozice. A když se jich zeptá, kdo by to měl udělat a zabít Asada, tak dostává odpověď, že ještě před 3 roky se myslelo, že to bude právě on, kdo nechá Bašára Asada zabít, ale dnes už syrská opozice neví, kdo by to udělal. Situace se radikálně změnila. Vstup Ruska před rokem do konfliktu v Sýrii změnil hrací plochu a syrská vláda je prostě v dnešní situace v pozici, že jí nelze z mírového procesu v Sýrii vylučovat, jako to americká administrativa dělala ještě nedávno, kdy říkala, že klid zbraní a jednání o míru musí probíhat bez účasti Bašára Asada, mimochodem demokraticky zvoleného prezidenta Sýrie.

KerryClinton.jpg
Hillary Clinton bude pokračovat v Kerryho jestřábí politice v Sýrii, pokud bude prezidentkou USA.

Znovu a znovu se ukazuje na všech frontách, že americká světová moc Pax Americana končí na všech frontách, Američané sklízejí jednu porážku za druhou. Tyto procesy byly nastartovány Arabským jarem 2011, kdy začalo docházet k přepisování geopolitických map na Blízkém Východě a na severu Afriky. Destabilizace arabského světa nastartovala migraci, která spustila vnitřní pnutí v Evropě, odchod Velké Británie z EU (amerického spojence č. 1 v Evropě), geopolitické a vojenské posilování Ruska, oslabování NATO, izolaci USA a posilování Číny. Američanům asi nedochází, že se staly obětí plánů globalistů a jako vedlejším produktem plánu NWO bude zánik USA, zatím tedy jenom politické moci ve světě, ale později skutečný zánik a rozpad americké unie.

Otázkou je, jestli izolace USA bude skutečná, anebo jenom půjde o fiat-izolaci navenek, ale skrze skryté procesy bude americká moc posilovat, podobně jako Sovětský svaz, který po II. sv. válce vyměnil svoji izolaci za mohutnou geopolitickou expanzi. USA je země s obrovskými nerostnými zdroji, které ovšem v USA (a zejména na Aljašce) nikdy nebyly těženy a ani o to nikdo neusiloval, protože to nebylo potřeba, díky petrodolaru a dovozu surovin z celého světa. Proto nelze pohlížet na izolaci USA optikou, že USA izolací od globalismu přijdou o zdroje, Právě naopak, USA ty zdroje ještě ani nezačaly využívat a globalisté si to uvědomují, proto natolik útočí proti Trumpovi a naopak mohutně podporují Hillary Clinton. Izolace USA ale krátkodobě přinese mír ve světě a méně válek. Horizont vnitřního klidu a izolace USA ale nepřesáhne více, než nějakých 20 až 30 let, podobně jako kdysi v Sovětském svazu.

*Titulky ve videu zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře