19:54

Uskladněné dokumenty prokazují, že Společnost Federálních Rezerv je založena na otevřeném podvodu.

03-10-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 

Dokumenty uniklé americkým vládním činitelům odhalují podrobně, jak majitelé Společnosti Federálních Reserv vytvořili v roce 2008 krizi Lehman and Brothers jako způsob, jak ukrást obrovské sumy peněz lidem na celé planetě.

Dokumenty jasně ukazují, jak indonésan pod jménem Yohannes Riyadi používá 700 tun zlata, které původně náležely bývalému indonéskému prezidentovi Soekarnovi na podložení 500 miliard dolarů v emisích US dluhopisů. Podle operativců CIA se sídlem v Asii byly tyto peníze použity pro uplácení vyšších indonéských vládních úředníků,

Zdroje nám říkají, že 700 tun zlata bylo pak zázračně transformováno chazarským mafiánským zaměstnancem padělatelem a podvodníkem Wilfredo Saurinem do 750.000 tun zlata na podložení certifikátů. JP Morgan Chase Bank pak vzala „750.000 metrických tun“ a poslala práva na toto zlato do Royal Bank of Scotland, s transfery plateb jdoucími do HSBC Holdings předtím, než „zlato“ skončilo ve Společnosti Federálních Rezerv, která pak proměnila zlato na dolary v jakési reverzní alchymii.

[wp_ad_camp_1]

23 bilionů dolarů, tedy magicky vytvořené vlastníky Federal Reserve Board byly použity na nákup levných aktiv po celém světě, jejichž hodnota spadla kvůli krachu inženýrství Lehmanů, říkají zdroje. „To je tedy největší kriminální loupež globálních aktiv pomocí digitálních peněz vytvořených na počítačíc v historii, a opírajících se o neexistující zlato,“ jak jeden operativec CIA popsal tento podvod. Tento obrovský podvod výrazně zvýšil koncentraci vlastnictví Chazarské mafie ve světových korporacích a majetku.

Různé dokumenty vztahující se k tomuto podvodu, včetně SWIFT kopií transakčních dokumentů, lze vidět níže v předplatné části tohoto blogu a bude k dispozici zdarma pro širokou veřejnost ve čtvrtek 6. října.

Tyto zveřejněné doklady jen ilustrují, že žaloby proti Chazarské mafii a jimi založeném podvodném finančním systému Federal Reserve Board se stupňují. To je pravděpodobně důvod, proč byly skartované dokumenty nalezeny v kamionech, které minulý týden parkovaly před ústředím FEDu New Yorku.

http://www.zerohedge.com/news/2016-09-29/just-spotted-front-new-york-fed-again

O tři měsíce později jsou padělatelé zpátky …

 

… A tentokrát jsou kontaktováni přáteli: dodávka patřící profesionální demoliční a demontážní službě, který je mimochodem zaparkované přímo před hlavními nákladními dveřmi NY Fedu, který mimo jiné do místa, které vede v NY Fedu dál ke zlatým rezervám.

Nemůže být pochyb o tom, že banka New York Federal Reserve je místo kriminálního činu a důkazy jsou průběžně ničeny.

Pentagon mezitím vydal další podrobnosti o novém finančním systému, který nahradí podvodnou a zaniklou Společnost Federálních Rezerv, a to možná již tento měsíc. Hlasovací práva v novém systému budou rozdělena takto:

Čína získává 20,09%, Republika Spojených států amerických 17,89%, EU 11,61%, v Rusko 7,53%, Indie 4,1% a Japonsko 3,79%. Jedná se o stejné proporce jako uhlíková práva vydaná na základě dohody COP21, která byla více o novém finančním systému, než o samotném uhlíku. Kompletní seznam hlasovacích podílů jednotlivých zemí si můžete prohlédnout zde:

https://en.wikipedia.org/wiki/Paris_Agreement

Dohoda Paříž – Wikipedie, otevřená encyklopedie

en.wikipedia.org

Dohoda o Paris (French: L’accord de Paris) je dohoda v rámci Rámcové úmluvy OSN o změně klimatu (UNFCCC) zabývající se skleníkovými plyny …

Dohoda se stane zákonem, když bude ratifikována 55 zeměmi ve výši nejméně 55% z celkových emisí uhlíku. Tato hranice budou předány, kdy Evropská unie dohody ratifikuje, což jejich vláda slibuje udělat do konce tohoto měsíce.

„Nový říjnový fiskální rok se shoduje s židovským Novým rokem, národním dnem Číny, a kolapsem Deutschebank a jüan se stává postupně zlatem podloženou a plně konvertibilní mezinárodní rezervní měnou v novém finančním systému,“ říkají zdroje z Pentagonu. I jiné zdroje nám potvrzují, že to je to, co je opravdu za oficiálním začleněním, počínaje dnem 1. října, čínských juanů do SDR MMF měnového koše.

Jakmile bude nový systém v provozu, tak budou mít americká armáda a agentury mnohem volnější ruku, aby mohli zakročit proti Chazarské mafii, protože již se nebudou muset starat o získání peněz na zaplacení svých platů, benzínu, atd.. Současně si chazaři již nebudou moci dovolit platy pro jejich ISIL, Boko Haram a další žoldnéřské zabijáky.

V každém případě je nyní zcela evidentní, pro každého člověka s normálně fungujícím mozkem, že americká armáda neposlouchá příkazy mafiánských chazarských otroků na ministerstvu zahraničí nebo v Bílého domě. Kápo Skull and Bones Chazarské mafie, americký ministr zahraničí John Kerry byl nucen přiznat veřejně minulý týden, že armáda nebyla ochotna podpořit jeho hrozby aby se přijala opatření proti Rusku v Sýrii.

http://english.alarabiya.net/en/News/middle-east/2016/10/01/Kerry-said-he-lost-argument-to-back-Syria-diplomacy-with-force-.html

Kerry řekl, že „ztratil argumenty“ ve věci Sýrie , aby podpořil svou diplomacii silou.

english.alarabiya.net

Americký ministr zahraničí John Kerry, minulý týden na schůzce s malým počtem syrských civilistů ..(..).

Skutečným důvodem pro bouřlivé hrozby z Ministestva zahraničí US týkající se Sýrie je, že Rusové a jejich spojenci systematicky ničí izraelské a ropné společnosti ISIL a žoldnéřské armády, které tam působí, říkají zdroje z Pentagonu. Dodávají, že ničení zahrnuje vícero izraelských a saúdských velicích center.

Právní útok proti Chazarské mafii začal také. Zdroje Pentagonu říkají, že: „Armáda stojí za prvním soudem proti Saúdské Arábii a je na straně vdovy po námořním veliteli zabitém v Pentagonu v 9/11 tak, aby při úniku informací o zapojení Izraele do 9/11 nastala situace, kdy budou kolektivní soudní požadavky a spory zaměřeny na finanční likvidaci židovské mafie, která se tím pádem dostane na mizinu.“

Zdroje dodávají, že: „Za marným Obamovým vetem zákona o 9/11, přišla chazarům velká rána jeho anulací oběma komorami, a to, jak Sněmovnou reprezentantů, tak Senátem, stáli neocon Ash Carter a saudophilní šéf CIA John Brennan.“

Další ranou Chazarské mafii byla „dlouholetá Rockefellerova loutka, Josef Verner Reed“, který byl minulý týden „mezi eliminovanými kabalistickými agenty“, jak informovaly naše zdroje z Pentagonu.

https://www.washingtonpost.com/local/obituaries/joseph-verner-reed-jr-diplomat-and-white-house-protocol-chief-dies-at-78/2016/10/01/d94639f4-87e7- 11e6-AC72-a29979381495_story.html

Josef Verner Reed Jr., diplomat a šéf protokolu Bílého domu, zemřel ve věku 78

www.washingtonpost.com

Mr. Reed byl velvyslancem, vedoucí protokolu George H. W.Bushova kabinetu a dlouholetý úředník U.N..

Clinton Bush mafie udělala minulý týden další trik, když se šel Bill Clinton ukázat veřejně na pohřeb bývalého izraelského lídra Šimoa Perese. „Bill šel na pohřeb jen proto, aby Hillary mohla dosáhnout více židovských finančních dárců,“ řekly vojenské zdroje, které sledovali jeho návštěvu. Zdroje pak dodaly, že Hillary, byla mezitím zaznamenána FBI kamerami, jak uzavřela dohody s izraelským premiérem Benjaminem Netanjahuem aby US zdvojnásobily americkou pomoc Izraeli výměnou za více peněz do její nadace.

Byl také mnoho protichůdných informací pocházejících ze zdrojů, které autorovi tohoto článku řekly, že Hillary Clintonová je mrtvá. Jeden zdroj tvrdí, že je mrtvá, a že debata Clinton / Trump byl zaznamenána v předstihu. Další zdroj říká, že Hillary byla zabita a nahrazen klonem, a protože klony mají omezenou inteligencí, potřebovala sluchátka a mikrofon a teleprompter, aby bylo možné diskutovat. Je také možné, že byl použito tělo dvojnice která by také potřebovala teleprompter a sluchátka tak, aby ji její manipulátoři mohl říct, co má říkat. Také nyní existuje technologie, která používápočítačovou grafiku k vytvoření projednávání Hillary.

Co je však jasné v každém případě je to, že někdo se opravdu obtěžoval rozšířit, že jak se zdá, zemřela, včetně uvedení snímků s jejím pádem na světových televizních obrazovkách a také televizních stanic vysílajících zprávy, že zemřela. Také zrušila celou řadu živých vystoupení. Může to být provedeno proto, aby se zabránilo její popravě za zločin masové vraždy tím, že by si kati mysleli, že už je mrtvá.

Ať tak či onak, i kdyby to byla skutečná Hillary, on-line průzkumy veřejného mínění v drtivé většině souhlasí s tím, že ztratila diskusi s velkým odstupem.

K dispozici je také probíhající lavina zveřejňování trestné činnosti Clinton Foundation patřící Hillary a Billu Clintonovým. Zapomeňte na příběhy při zakládání, kdy mávajíce rukama prodávali nefunkční léky proti AIDS a podobně. Skutečným příběhem je to, že jsou to dva masoví vrazi zapojení do nukleárních útoků, které vyvolali tsunami na Haiti a v Japonsku.

K dispozici je také stále více důkazů, která přichází, že lidé za Společností Federalních Reserv jsou uctívači Satana. Poslední má prozrazovat jedno důkazní video, kde Angelina Jolie popisuje přátelům její účast na satanských rituálech.

https://www.youtube.com/watch?v=vkXS946P4sQ

Angelina Jolie se přiznává k satanského rituálu, který se dělá, aby vstoupila do Řádu Iluminátů v nově vynořivším se videu s tajnými záběry, kde mluví ke dvěma c …

Jolie bylo poré nabídnuto pracovní místo v Rockefellerovou Radě pro zahraniční vztahy a dalších výkonných pozicích.

Také bylo odhalení bývalých Clintonových asistentů, že Hillary Clintonová se podílela na čarodějnických rituálech. Hillary uniklé e-maily ukazují, že dělala oběť Molochovi, což je jen jiný název pro Satana.

Tyto objevy se sbíhají s tím, co mi bylo řečeno, když jsem navštívil zednářský zámeček lóže P2 v Itálii, kde jsem se dozvěděl o tom, jak vnitřní skupina na nejvyšších úrovních výkonává v praxi lidské oběti, a prováděním tajemných rituálů přivolává „entity“ a spouští tak světové události v souladu s pohyby hvězd a planet. Během této návštěvy jsem byl otráven, abych nemohl žít a vyprávět světu o nich a jejich činnostech.

Nyní jsou však, podle informátorů, zpravodajských agentur a dalších, už exponovány na několika frontách. Jakmile budou tito lidé zbaveni peněz „Majick“. Potom, až konečně ztratí I poslední zbytky jejich moci, budou systematicky loveni a neutralizováni. To je důvod, proč je útočeno na Federální rezervní radu.

Níže uvedené dokumenty, zaslané Bílými klobouky, jsou konkrétní důkazy toho, že Společnost Bílého Draka a její spojenci jsou už zainteresováni na jednotlivých případech. Říjnové kanóny začaly svou kanonádu. Další přijde ještě v listopadu. Tyto útoky budou pokračovat, dokud to neskončí a lidstvo nebude osvobozeno. Pokud na tom budeme všichni pracovat, vítězství přijde možná na Vánoce.

McCall-Offer-to-Saurin-Indo-Gold-SKMBT

The SWIFT Transfers of the Indonesia Au 2009


Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

[wp_ad_camp_1]
Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.