Dnes byla zveřejněna 3. aktualizace nejčerstvějších údajů k očekávané Změně Systému (Systemwechsel): https://hartgeld.com/media/pdf/2019/Art_2019-403_In-Sicherheit.pdf.

Je nazvána „Aktualizace č. 3: Je to tady! (Es ist so weit!)“ A ty údaje, přestože jsou neúplné, jsou varovné. Týkají se především německy mluvícího prostoru Evropy (D – A – CH: Německo, Rakousko, Švýcarsko). Ale na můj dotaz asi před třemi roky, do jaké míry se tamní údaje týkají Česka, mi tehdy bylo sděleno, že „i tam (tedy v Česku) se vše zhroutí“.

Aktualizace č. 3 začíná slovy majitele a šéfredaktora zpravodajské internetové stránky Hartgeld.com: „Nyní už znám termíny a předpokládaný průběh Změny Systému. Nejen já. Nesmím to ale zveřejnit. Jen tolik: Příští týden je to tady. Možná, že (předtím) ještě přijde Velký teror.“

Slovy „Velký teror“ (Grossterror) autor patrně myslí buď nějaký silný úder teroristů na nějaký jednotlivý cíl, nebo hromadný ozbrojený útok teroristů na běžné občany. Jako teroristé budou hromadně použiti muslimští arabové a černoši a radikální levicoví a ultralevicoví kraválníci a „antifašisté“, zločinci, zaměstnanci mafiánských „soukromých bezpečnostních služeb“ a ostatní pakáž. Takový úder nebo útok tedy podle těch údajů může té Změně Systému předcházet, ale nemusí. Každopádně, pokud by k němu došlo, byl by znamením, že Změna Systému pravděpodobně začala.

Údaje upřesňují, že první 3 měsíce po zahájení Změny Systému bude každý odkázán jen sám na sebe. První zárodky nějakých nově vznikajících, nouzových záchranných struktur se prý možná začnou objevovat potom.

Autor si stýská, že těmto jeho zprávám bohužel nikdo nevěří, nikdo si to nedovede představit. Prý je nyní ale smích brzy přejde. Patrně to tedy skutečně, jak se stále upozorňuje, pro nemyslící, tupou lidskou masu přijde jako zcela neočekávaný blesk z čistého nebe.

Také ze dvou dalších směrů z mnoha, v nichž naslouchám, přišly v posledních dnech naprosto katastrofální zprávy, které se do této souvislosti bohužel dobře hodí. Hlava Církve katolické, náměstek Boží na Zemi, kardinál Bergoglio (takzvaný papež František), se v průběhu takzvané Amazonské synody, která skončila 27. října 2019, už zcela nepochybně stal odpadlíkem (apostatou), odpadl od Víry křesťanské, viz např. tady: https://petrabostlova.wordpress.com/2019/11/14/vyzva-kardinalum-a-biskupum-v-case-po-pseudosynode/. Takže nynější stav dvojpapežství, kdy jeden papež (Benedikt) odstoupil a papežem „už není“, je završen tím, že druhý z nynějších papežů od své víry odpadl!

Varovná výzva připravit se, udělat si zásoby jídla, přišla 12. listopadu 2019 od samotné Nejvyšší autority, od Boha Otce, v Poselství zbytku č. 988: http://www.poselstvi-zbytku.org/html1/988.html. Kdo ještě má zdravý rozum, nechť si to přečte a uváží.

Pro ty, co už raději dál nic číst nebudou a chtějí už jen rozjímat, přikládám hudební odkaz. Hilary Hahn, Američanka s německými kořeny, fenomenální houslistka, hraje Capricio č. 24 Nicola Paganiniho: https://www.youtube.com/watch?v=gpnIrE7_1YA.

Kocour Mourek, 16.11.2019, 18.54 hodin

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.