tm aktualizováno: část článku smazána. Nevhodná zavádějící část s posestvím údajného zbytku byla smazána. Kocourka mourka jsem v minulosti vícekráte žádal, aby žádné náboženské témata na tadesco nedával. Čtenáři nejsou na tyhle zavádějící nesmysly zvyklí. Asi zapomněl. A nyní děkují redaktoři tadesca za pochopení…..

Moje včerejší Úvahy Kocoura Mourka ze 17. listopadu 2019 v rozpravě o nich přinesly některé podnětné úvahy a užitečné údaje čtenářů! Děkuji!

 

Bohužel, jak to nyní vypadá, vývoj událostí – nehledě na to, že o tom někteří čtenáři a většina běžných lidí neví – pokročil tak daleko, že už je nebezpečné to ignorovat a odkládat kamsi do budoucna. Hrozí, že místo dosavadního přešlapování na místě a tápavých kroků různými směry dojde k nějakému rychlému Zvratu, který bude možná následován dalšími, ještě rychlejšími zvraty.

Běžní lidé se v tak rychlém sledu pro ně nepochopitelných událostí nebudou schopni orientovat. Po dosažení určité hodnoty zatížení nečekanými a nepochopitelnými událostmi jejich mozek a myšlení vypne. Aby přežili, budou se muset omezit jen na základní přežívání a v něm budou potřebovat mít aspoň nějaké nápoje, nějaké jídlo, teplo a útočiště, kde budou ukryti před zločinci.

Do vývoje událostí totiž budou významně zasahovat entity natolik vševědoucí (o všem naprosto přesně informované) a tak rychle myslící, že myšlení běžných lidí nemá žádnou šanci kroky, které budou dělat, sledovat a pochopit, natož jim třeba klást nějaký odpor.

Ty základní potřeby nutné pro přežití je nutné mít převážně předem, obstarávat si je až během těch zvratových událostí zřejmě nebude možné. Hrozí, že přijde hladová zima, kdy běžní lidé budou trpět žízní, hladem, zimou a nemocemi. Zásoby potravin a léků v České republice žádné nejsou, to vše se zde už nevyrábí, nýbrž se pro okamžitou spotřebu dováží ze zahraničí, většinou dalekého. Například léky se už v Evropě nevyrábějí, evropští výrobci léků mají svoje výrobní stanoviště v Číně a v Indii. Potraviny se mnohdy dovážejí až ze Španělska (vepřové maso), ba dokonce až z Argentiny (hovězí maso).

tm dodává: Nevhodná zavádějící část s posestvím údajného zbytku byla smazána. Kocourka mourka jsem v minulosti vícekráte žádal, aby žádné náboženské témata na tadesco nedával. Čtenáři nejsou na tyhle zavádějící nesmysly zvyklí. Asi zapomněl a nyní děkuji za pochopení…..

tm

Kocour Mourek, 18.11.2019, 12.54 hodin

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.