Zprávy o situaci: se bohužel dál jen zhoršují a vyhrocují. Velký zvrat Systému se podle nich očekává „imminent“ (bezprostředně). Kromě jiného prý bezprostředně hrozí, že muslimové, kteří se nyní hojně vyskytují v Itálii, se na rozkaz pokusí ovládnout střední Itálii a v ní ležící město Řím, respektive hlavně tam se nacházející světové centrum křesťanství: Vatikánský stát. Aby především to světové centrum křesťanství pokáleli a znesvětili. A to se jim prý, dočasně, bohužel také podaří. Papež Benedikt je prý proto připraven přesunout se do Německa. Při svém útěku z Vatikánu, loďkou přes řeku Tiberu, se stařičký papež podle proroctví zraní. Do Německa se papež musí přesunout, protože tam bude, nejspíš v jednom ze dvou tradičních korunovačních měst Německa (Špýr/Speyer a Cáchy/Aachen), pravděpodobně na jaře roku 2020 korunovat císaře obnovené (přesněji: stále existující) Velkoněmecké říše.

 

Zásoby pro nouzové situace: je lepší pořizovat roky před nimi, než minutu poté, co nouzové situace vzniknou. Pokud mezi vámi a někým, kdo má větší sílu než vy, nebo nabitou zbraň, dojde ke sporu o to, komu patří vaše zásoby, pak přesvědčivější argumenty a vlastně i pravdu určitě bude mít ten, kdo má tu nabitou zbraň! A vy s ním v tom sporu ještě rádi budete souhlasit.

Počítejte s tím, že: se žádnou pomocí počítat nemůžete a že budete nejspíš odkázáni jen sami na sebe, a na to, co budete mít. Počítejte s tím, že nejspíš ani to, co by mělo být připraveno a mělo by fungovat, nebude připraveno a nebude fungovat. Co se může pokazit, to se pokazí, co může nefungovat, to nebude fungovat, a co může selhat, to selže. Při přípravě proto spoléhejte jen sami na sebe a pokud možno jen na taková řešení, která se nemohou pokazit, nemohou nefungovat, nemohou selhat.

Počítejte s tím, že: dodávka vody bez elektřiny bude fungovat snad jen tam, kde je samotížný vodovod. Pokud jsou někde ve větším množství ustájena hospodářská zvířata, bez elektřiny je nebude možné napájet, krmit, dojit, uklízet jejich výkaly. Ta zvířata okamžitě hromadně onemocní a zahynou a jejich mrtvoly nebude možné odklidit. Stanou se zdrojem zápachu, hlodavců a hlavně choroboplodných zárodků.

 

Počítejte s tím, že: nouzové zásoby si pravděpodobně především neobstarají kuřáci a alkoholici a ti, co zneužívají ještě horší omamné látky. Ti, co jsou zvyklí si svůj „chlast a cigára“ běžně obstarávat uprostřed noci vedle ve večerce nebo u čerpací stanice. Počítejte s tím, že i večerky a čerpačky přestanou (nebudou mít co) prodávat a že narkomani nejspíš jako první začnou být z nedostatku své drogy dotěrní a agresivní. Je radno mít pro ně aspoň cigarety a lihoviny, abyste se jich obdarováním podle možnosti aspoň dočasně zbavili. Respektive, pokud jsou to vaši blízcí, s nimiž žijete ve společné domácnosti, tak aby vám podle možnosti aspoň dočasně dali pokoj.

Počítejte s tím, že: pro telefonické spojení možná bude déle fungovat pevná telefonní síť, také poslední zbývající veřejné telefonní budky! Přinejmenším pro telefonické volání na tísňové linky. Udělejte si seznam čísel linek pevné telefonní sítě, která byste mohli potřebovat a použít, a mějte dostatečně nabitou telefonní kartu pro veřejnou telefonní budku. Počítejte s tím, že už jen kvůli té kartě vás někdo může napadnout, aby vám ji vzal. Pokud mlhavě vím, na tísňové linky telefonní sítě se z veřejných budek a asi i z ostatních pevných telefonů dá volat bezplatně. A každá veřejná telefonní budka má taky svoje vlastní telefonní číslo (zjistěte si ho), takže vás do ní může někdo telefonicky zavolat, pokud se předem nějak domluvíte, v kolik hodin má volat. Například denně ve 13 hodin…

 

Pokud jste dobří lidé: myslete na děti, které se vám naskytnou a jejichž rodiče buď pro ně neobstarali zásobu vhodných potravin, nebo už jim ta zásoba došla, nebo umřeli. Pro svůj klid a spásu prosím předem nakupte zásobu i kojeneckých a batolecích potravin, a ty děti nebo jejich rodiče vyhledejte a včas je těmi svými zásobami obdarujte, nebo se těch dětí ujměte.

Kocour Mourek, 2.12.2019, 19:54 hodin

 

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.