Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

Uvědomujete si to vůbec? Sníh nás zabíjí!

…..možné gigantické destruktivní následky umělého sněhu!!!!! Veškerý sníh, který netaje, ale sublimuje, dostává se pomocí slizu a jiné chemie z chemtrailů přes „umělou“ vodu do půdy. Z půdy do rostlin a také do stromů. Největší problém začne právě s vymíráním stromů, keřů a jiných porostů díky tomu, že přestane fungovat kapilární vztlak. Ano ďábelské chemtraily začínají likvidovat prvně zeleň, a stromy a také zvířata a lidi…. 

06:54Lidé vdechováním chemtrailů a sublimovaného sněhu si způsobují poškozování plic, snižuje se jejich kapacita a hlavně začíná chemie proudit do těla, kde způsobuje postupné houstnutí krve, vysoký krevní tlak. Likviduje postupně játra. V poslední době je veliký počet plicních embólií. Psal jsem minulý rok několik článků právě o problému plicních embólií. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPOVOLUJTE DĚTEM DÁVAT SNÍH DO ÚST!!!!!

[wp_ad_camp_1]

Je tedy důležité dýchat sůl a hlavně pít dostatek vody. V každém případě doporučuji lidem dělat jaterní očistu, dle návodu v rubrice zdraví.

V níže uvedeném videu o CERNU se od 8 minuty můžete podívat na manipulovaný chemický sníh, který vůbec netaje. Sublimuje. Dostává se do ovzduší a lidem do plic…..

Rád bych přidal komentářm nicku Maroš, který o problémech se sněhem a jeho destruktivních účincích na přírodu a následně na lidské tělo hovoří:

Maroš

Ten sublimujúci sneh – na You Tube – Chemtrails Snow – po zadaní sa otvorí stránka s viacerými video. V čom je problém?
Voda má o. i. dve charakteristické vlastnosti – 1/ kohézne vlastnosti, teda súdržnosť molekúl, ktoré zabezpečujú tzv. spojitosť toku a plasticitu vody, a 2/ adhézne vlastnosti, teda priľnavosť k povrchu – zmáčavosť. Vďaka týmto dvom vlastnostiam voda v pôde vzlína kapilárami ku koreňom rastlín. Je to extra dôležité v čase sucha, keď obsah vody v pôde klesne na hranicu, keď ju rastliny len ťažko dokážu osmózou /tzv. „zrieďujúce“ prúdenie vody do prostredia hustejšieho – teda s nižším obsahom vody a vyšším obsahom minerálov a cukrov – konkrétne v bunečných šťavách – pre laikov najlepší pojem – miazga/ vstrebávať.
Pre zaujímavosť – osmóza, osmotický tlak /pre niekoho prijateľnejší skôr pojem „podtlak“ – lebo voda sama je priťahovaná fyzikálno-chemickými silami do prostredia/, tak táto osmóza má v podmienkach na Zemi potenciál distribuovať vodu až do výšky 150 metrov – exaktne je to dokázané – viď mamutie sekvoje a tropické stromy, ktoré dosahujú približne takúto výšku. Už tušíte celé to svinstvo?! Lebo porušením kohéznych síl sa jednak začne trhať vodný stĺpec v pôde, ale i v samotných rastlinách. Voda sa prestane distribuovať do periférie koruny stromu – strom, resp. obrovské plochy porastov, ktoré zabezpečujú klimatické podmienky na Zemi, začnú miznúť. Zvýši sa teplota na slnku o 20-30 stupňov Celzia oproti zeleným plochám. Vznikne púšť. Zákernosť celého javu spočíva v tom, že voda si zdanlivo bude zachovávať svoj kolobeh – vyparovaním a zrážkami, ale kumuláciou toho svinstva v pôde sa bude stávať pre rastliny nedostupnou. A ďalší problém – tzv. koloidné /glejové/ roztoky v pôde, ktoré vďaka slizu, rôsolov, kvázi všetkej tej mikrobiálnej „huspenine“, udržiavajú pôdnu štruktúru v optimálnej – hrudkovitej forme, sa stratou kohéznych síl začnú rozpadať, mikroorganizmy pôdy začnú hynúť, pretože samotná bioplazma funguje práve vďaka kohéznym silám vody. Pôda sa začne tzv. rozplývať, čo sa prejaví vyplavením živín, ale i jej zasolením a úplným rozpadom štruktúry a zničením prostredia nevyhnutného pre život mikroorganizmov. Pôda odumrie. Aby bolo jasno – na Zemi v pôde do hĺbky 35 cm, je viac biomasy, ako na povrchu Zeme a v moriach dohromady. Navyše – suma všetkých organizmov v pôde vytvára to skutočné energetické biopole planéty – tú žiaru. Pôda je živý organizmus. Celá zákernosť spočíva v tom, že my definujeme planétu Zem ako planétu Voda, aj keď niekto používa termín Planéta Život. Čiže – vody je dosť. Vody je dosť aj v žumpe – napijete sa z nej?
Ďalej – aj plazma živočíchov /krv/ funguje vďaka kohéznym silám vody. Predstavte si takú
bielu krvinku – základ imunitného systému. Biela krvinka v akcii vyzerá, akoby sa obrovský vankúš prepchal cez kľúčovú dierku do druhej izby – tak prechádzajú biele krvinky medzi buňkami organizmu. Bez kohéznych síl si však nedokážu zachovať celistvosť – spojitosť. Rozpadnú sa. Mám pokračovať ďalej? Ale naspäť k tomu snehu. Snehové zrážky predstavujú základnú zásobu vody v pôde v našom pásme. Jarný štart rastlín je veľmi rýchly a jar zároveň predstavuje vďaka nízkym zrážkam najsuchšie obdobie roka. Tiež je definovaná, ako obdobie so zvýšeným nebezpečenstvom požiarov – lebo príroda čerpá len zo zimnej vlahy. A tak si dajte do hromady ten sneh, ktorý sa nerozteká, ale rovno vyparuje. Máme veľmi vážny problém!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tm: bylo by dobré tlačit co nejvíce na vládu a úřady s prosbou o vysvětlení chemtrailů a trávení lidí posypem z letadel. Nechte si udělat rozbor sněhu či vody a zhrozíte se výsledků. Ve Švýcarsku jsme dělali rozbor a raději neuvedu ani výsledky Hrozné!!!!!….

 

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
3 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře