Teal Swan, rozvíjející se vůdkyně kultu prohlašuje, že je multidimenzionální arkturiánský mimozemšťan, který spolupracuje s jedenácti dalšími mimozemšťany v organizaci typu „intergalaktický Green Peace“. Prohlašuje o sobě, že má rentgenové vidění a slyšení, že se může vpravit do lidského mozkového kmene aby ho oživila a že slyší pohyb tektonických desek.

[wp_ad_camp_2]

Má obrovskou hromadu následovníků, mnozí si říkají „Tealers“ a tetují se společným symbolem. Teal tvrdí, že sebevražda je „resetovací tlačítko“ a že „smrt je vynikající“. Minimálně dva členové tohoto kultu již spáchali sebevraždu.

Říká, že trpěla 13 let zneužíváním v mormonském satanském kultu vraždícím děti, kde byla rutinně mučena, že byla zašitá do mrtvoly po dobu 12 hodin (je to vůbec fyzicky proveditelné? – samozřejmě, že není) a nucena mučit další děti.

Gucci znamená cool, nebo honosné. ,,Gucci Guru” je v zahraničí její přezdívka, protože se takto vystavuje.

,,Věděla jsem, že chci být slavná a chci být na televizních obrazovkách a stát na pódiu. Na buněčné úrovni jsem věděla, že jsem předurčena jako hvězdná umělkyně. “

Teal Swan se opravdu stala hvězdou. Je to sexy žhavý duchovní New Age živel, který bere svět útokem. Z Prahy do LA zaujala diváky svými úvahami. Tato mudrlantka je pěkná liška a ví to. Zahalující šaty, nebo skromnost pro ni neplatí. Teal Swan chodí na jehlách a nosí kožené těsné sukně.
Rychlá auta, zdobné klenoty a báječné hotely jsou nutností. Její mantra je makeup. Její režim je digitální. Světová spása je v její kabelce. Sláva je v její krvi.

[wp_ad_camp_2]

Buďte však na pozoru drazí hledači, zdání totiž klame. Teal Swan mistrovsky využívá svou sexualitu a smyslnou přitažlivost ve službách svých kultovních ambicí. Je mocná, svůdná a nebezpečná. Gucci Guru je tady.

Teal je součástí neustále se měnící tváře moderní spirituality. Je nažhavená a ustaraná ze všech správných důvodů – záchrana světa a osobní transformace. To, co podle ní postrádala duchovní Amerika, byla okouzlující hvězdička ochotná obětovat vše za svou věc. Teal se zapojila a uspěla.

[wp_ad_camp_2]

Její charakter používá přitažlivost touhy vytvořit globální duchovní hnutí. A nyní podala výkon svého života. Publikum to miluje: ,,Je to skvělá herečka. Je tak uvěřitelná, zranitelná a skutečná,” volá publikum. A Oscar jde k … Teal Swan a jejímu dílu Jak ukrást mysl. Je to loupež tisíciletí.

,,Pro mě není nic, co by se dalo srovnat s autoritativním pocitem hrdé chůze po chodbě na dokonalém páru jehel.”

,,Miluji oblečení. Moje skříň je plná těch nejsmyslnějších látek v nejzářivějších a nejbohatších barvách. Jsou součástí veřejného obrazu, který vykresluji, když létám po celém světě, abych se tam předvedla.“

Pokračování zde: Aluška.org – Uvnitř kultu Teal Swan: Gucci Guru 1.díl

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.