Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

Už je pozdě. Vyzývám k obraně hranic.

…..takto se vyjádřil Martin Koller a já k tomu dodávám, už je dávno pozdě. Záměrně jsme byli oklamáni sluníčkáři, prolhanými mediálními sračkomety a zrazeni celou zaprodanou vládou. Nemějte obavy, ani na ostrovech a jinde v jižní americe se nebudou mít politici, až utečou, kde schovat.

14:54

Martin Koller: Už je pozdě. Vyzývám k obraně hranic. Zde jsou naše slabá místa

1. 3. 2016 8:01

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Pokud Bavorsko zavře hranice s Rakouskem, bude nutné bránit některá riziková místa našich hranic. Pokud jde o Slováky, vzhledem k terénu to budou mít jednodušší, uvádí v reakci na poslední vývoj vojenský analytik Martin Koller. Vyjadřuje se též ještě k policejnímu hodnocení nedávných demonstrací proti islámu v Praze, které osobně pozoroval. A zastává se službu konajících policistů.

Martin Koller: Už je pozdě. Vyzývám k obraně hranic. Zde jsou naše slabá místa
Foto: ČT
Popisek: Martin Koller
[wp_ad_camp_1]
Bavorská vláda uvažuje o uzavření hranic. Byť jde zatím jen o předběžné úvahy, zdá se, že napětí mezi spolkovou vládou a Bavorskem narůstá. Do jaké míry bychom pak z hlediska migračního toku byli ohroženi my?Tady můžeme jen závidět Slovákům a jejich statečnému premiérovi. Jsou ohroženi balkánskou trasou ilegálů, ale nalézají se až ve druhé linii. Navíc slušnou část hranice Slovenska tvoří na jihu prudký Dunaj a na východě hory. Takže stačí pár člunů a vrtulníků a něco zátarasů a islámská invaze bude končit jako u hranic Makedonie. Nejslabším článkem z hlediska ohrožení Slovenska je hranice s Ukrajinou. Ilegálové táhnoucí přes Bulharsko, Rumunsko a Moldavsko to mají přes Ukrajinu k východní slovenské hranici kousek. A z majdanovské Ukrajiny ovládané ziskuchtivými oligarchy a všeho schopnými fašisty opravdu nelze čekat nic dobrého. Zvláště, když chudí ilegálové mohou mimo cestovních nákladů zaplatit v přepočtu 68 000 korun za jeden falešný pas. Je vidět, že rozstřílené domy v Sýrii, hliněné domky v Africe či kamenné haluzny v Afghánistánu jdou na dračku.Skutečným problémem jsou z hlediska balkánské trasy islámské státy Albánie a především Bosna a Kosovo, které vytvořili evropští a američtí demokraté jak na objednávku pro islamizaci Evropy. Zničení Jugoslávie nám přichází draho nejen finančně, ale i z hlediska bezpečnosti. O kriminalitě všeho druhu, především proudu drog směřujících dlouhodobě z těchto islámských demokracií do civilizované Evropy dobře vědí policejní odborníci.Z hlediska obrany Slovenska však nejsou důležité jen přírodní hranice, ale především statečná srdce vlastenců a nezpochybnitelné osobnosti, které v naší vládě evidentně chybí. Náš pozdrav proto míří i ke dvěma slovenským rotám ČS vojáků v záloze.

Na druhé straně pohled na mapu ukazuje z hlediska naší republiky stále ještě pozitivní situaci. Proto se mohou naši politici tvářit statečně. Pokud by uzavřely svoje hranice Rakousko, Maďarsko a Slovinsko, byla by v podstatě uzavřena cesta z Balkánu na sever. V zásadě bychom tím byli kryti z velké části i proti islámskému tažení z Itálie. Tento směr přehrazuje kromě Rakouska a Slovinska ještě Švýcarsko se svými horami, které lze pohodlně uzavřít. Italská trasa ilegálů by proto směřovala do Francie a teprve odtud do Německa. Němci by se mohli dostat do prazvláštní situace, kdy by uzavírali hranici s Francií.

My se můžeme jen modlit, aby Bavoři hranici neuzavřeli, pokud by zůstalo průchodné Rakousko. Na druhé straně je v zásadě jedno, kdy to udělají. Protože naši politici s výjimkou prezidenta a několika viditelných vlastenců budou slibovat, že islámská invaze nebude, dokud nebude pozdě na jakákoli opatření. Ono je na ně v podstatě pozdě už dnes. V případě uzavření hranic Bavorska a průchodného Rakouska můžeme čekat islámskou invazi se všemi průvodními jevy jednostranné multikulturní prezentace islámské kultury od používání křesťanských hřbitovů jako záchodů přes krádeže k znásilňování.

Z tohoto hlediska by byl nejvíce ohrožen jižní úsek hranice od slovenských hranic po Lipno, kde je minimum přírodních překážek. Lipno a Šumava jsou už průchodné méně. Nejvíce ohrožené by byly jižní Morava, jižní a jihozápadní Čechy. Ovšem Šumava je obtížně průchodná i z české strany do Německa. Bavorsko by těch několik přechodů lehce uzavřelo, takže ilegálové by mohli zůstávat na naší straně hranic a přibývat s nadšenou pomocí současné vlády a politických neziskovkářů za radostného potlesku Berlína i Bruselu.

Zde je třeba zdůraznit, že jižní hranici ochrání pouze ozbrojení policisté a vojáci, kteří budou schopni zabránit ilegálům ve vniknutí na naše území! Jakmile budou u nás, máme je na krku i z právního hlediska. Proto se pravděpodobně nevyhneme ani budování ženijních zátarasů z žiletkového plechu a plotů, jaké vidíme jinde, pokud bude Rakousko průchodné a Bavorsko uzavře hranice. Senzory a bezpilotní letouny mohou sehrát jen pomocnou roli z hlediska monitorování situace, a to jen za dobrého počasí a viditelnosti.

Dosud žádná kamera, senzor či dron nikoho nechytily a nevykoply zpět za hranici. Chytat někoho na našem území, to je už pozdě. Zde je opravdu třeba apelovat na veřejnost a politiky, aby urychleně zapojili do ochrany hranice i občanské iniciativy, především osoby, které absolvovaly vojenský výcvik. Můžeme jen připomenout iniciativu Stráže obrany státu.

Policistů je zoufale málo a mají plno jiných starostí s kriminalitou. A ta se v případě islámské invaze zvýší, což ukazuje praxe Německa, Švédska i dalších zemí. K jejímu potírání jsou třeba právě policejní odborníci, zatímco ostrahu terénu v prostoru hranic mohou pomáhat zabezpečit vojáci jak v činné službě, tak v záloze.

„Naši“ političtí „vůdcové“ se navíc stále spoléhají na to, že ilegálové se k nám nepohrnou, protože v naší žebrácké zemi je stejně jako v ostatních východních koloniích nic dobrého nečeká. Ubohé platy a ještě žebráčtější sociální systém, který mají obšancovaný jiní, a navíc hrozba práce. Doklad našeho ekonomického zázraku za posledních 25 let. Za ten můžeme poděkovat všem politickým stranám a hnutím, které tu v posledním čtvrtstoletí vládly.

Moc pěkně se k tomu vyjádřil vděčný křesťanský uprchlík z Iráku. A taky jsme viděli tu pravdu a svobodu, kterou předvedli naši senátoři, když napadli TV Prima za to, že odvysílala pravdu. Ne, že by Prima lhala, nebo něco korektně upravovala, jen odvysílala pravdu. Pánům demokraticky zvoleným politikům (podívejte se z kterých jsou partají) ani nevadí, že vybízejí k porušení Ústavy. Ani se nedivím, že do takové „demokracie“ (politiky nařízené a prosazované lži cestou takzvané politické korektnosti) se nikdo nehrne. Chudoba a nakomandované lži místo pravdy. To mohou uprchlíci rovnou zůstat v Islámském státě.

Proč ten arogantní Arab se svými vysmátými mladíky a oplácanými děvčaty evidentně trpícími hlady nevzali do ruky kalašnikovy a nebrání spolu s iráckou armádou nebo Kurdy svoji vlast? Za ně bojuje ruské letectvo a nejraději by tam někdo poslal i naše vojáky, případně i záložáky a nezkušené brance, bojovat za takové dezertéry a zbabělce bez rozdílu vyznání. Něco takového podporují naši vládní politici. Zase jedna špinavá komedie v režii cizích zájmů. Nezapomínejte na to při volbách.

Je to paradoxní, ale v případě, že by Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Slovensko a Švýcarsko, případně další státy uzavřely hranice, hrozí nám největší nebezpečí přísunu ilegálů ze strany Merkelovského Německa a jeho kvót, o nichž tamní politici stále melou jak chovanci z psychiatrické kliniky.

Z uvedeného hlediska se lze obávat ještě jednoho tvrzení německých politiků. Předpokládají příchod dalších 2,5 milionu ilegálů. Jak je to možné, jestliže cpeme miliardy eur Turecku, které má ilegály zadržovat, a bude nás chránit slavný FRONTEX? Řeči berlínských a bruselských papalášů si trapně odporují. To znamená, že oni již předem počítají s tím, že ilegálové potáhnou dál, protože celá ochrana schengenského prostoru zůstane komedií jako doposud! Nanejvýš se z ilegálů stanou legální migranti plnící úkol islamizace Evropy za peníze evropských daňových poplatníků. Tedy další zločinná komedie ze strany Německa a hnědých rasistických multikulturalistů z Bruselu.

Proto se musíme, chtě nechtě, připravit na uzavření hranic, ovšem nikoli řečmi našich „vlasteneckých“ politiků bezuzdně podlézajích cizím zájmům!

V českých politických kruzích, ale také v řadě médií se probírá činnost české policie v době konání několika demonstrací, především na Pražském hradě. Názory se různí, ministr Chovanec svoje podřízené brání. Vy jste spíše specialista na vojenské záležitosti, ale jaký je váš názor?

Jako bývalý voják z povolání, dnes se říká profesionální, mohu mít trochu zkreslený pohled. Já jsem v době těch demonstrací chytal pod starými zámeckými schody lidi, kteří po nich chtěli jít nahoru. Přitom by se zastavili před zavřenou hradní bránou a mohli vyrazit zpět. Já jsem to absolvoval, protože jsem se chtěl podívat na demonstraci Úsvitu a Bloku proti islámu. Když jsem viděl ten dav, bez ohledu na to, ke které demonstraci lidé patřili, začal jsem je zastavovat a posílat na průchodnou trasu. Bylo tam dost starších lidí i zahraničních turistů včetně tří výprav, někteří šli na jakousi výstavu. Mával jsem tam rukama a řídil dopravu ve čtyřech jazycích jak dopravák na křižovatce hodinu a půl. Leckdo dojde k názoru, že jsem úplný pitomec a měl jsem se starat o sebe. Jenže na to nejsem dost moderní. Ještě jsem se musel hádat se dvěma důležitými opilci, které jsem nakonec poslal nahoru s tím, že sport je zdravý a udělá jim dobře. Takže můj názor je, že toto někdo opravdu nezvládl, mohl tam dát aspoň nějakou tabuli a můžeme to hodnotit jako ukázku pohrdání občany i zahraničními turisty.

Co se týká policejního zásahu, musíme vycházet z faktu, že policisté jsou povinni plnit rozkazy, pokud nejsou vyloženě zločinné. To je stejné jako u armády. Hlavním úkolem policie je udržování pořádku a bezpečnosti, aspoň v normálních zemích to tak bývá. Zde musíme odlišit náčelnictvo sedící na Policejním prezidiu, které vydalo základní rozkaz a nařídilo podřízeným zablokovat určité trasy. Ministr vnitra může dát nějaký obecný úkol, ale z odborného hlediska je do značné míry mimo. Od známých jsem dostal informaci člověka, který pozoroval a fotil demonstrace SPD v dolní části Václavského náměstí a demonstraci Úsvitu a Bloku proti islámu na Hradčanském náměstí. Podle počtu osob na metr čtverečný odhadl účast u SPD na 6000 lidí, zatímco u Bloku a Úsvitu na minimálně 15 000 lidí. Už z tohoto hlediska média vedená ČT lžou.

Dále zjistil, že policie zatarasila většinu průchodů na Hradčanské náměstí, takže bylo obtížné se tam vůbec dostat. Z toho lze dovozovat, že na demonstraci Úsvitu a Bloku se nedostaly stovky až tisíce lidí. Zda to byl záměr někoho z Policejního prezidia, nebo ministra vnitra zůstává otázkou. Faktem je, že demonstrace na podporu premiéra Sobotky a jeho party se rozplynula ve srovnání s Úsvitem/Blokem i SPD v ubohou komedii velikosti komorního divadla ve výtahu. Pokud chtěl někdo z resortu vnitra zlikvidovat demonstrace vlasteneckých stran, dosáhl pravděpodobně přesně opačného efektu. Lidé byli naštvaní na policii, potažmo na vládu.

Není zcela jasné, kdo atakoval vozidlo českého rozhlasu. Za toto médium bych se rád přimluvil. Na rozdíl od ČT umožňuje aspoň občas diskuzi a vystoupení lidem, kteří nemají názory podle rozkazů z Bruselu a říkají pravdu. Mohu to říci z vlastní zkušenosti.

Podle pozorovatelů byli policisté a jejich velitelé u zátarasů silně vystresovaní. Tomu se nelze divit, protože v případě konfliktu by je početný dav mohl zašlapat do dlažby. Zlost občanů nad stupidními zátarasy určitě dobře pociťovali. Ale zde je třeba opět zdůraznit, že za ty zátarasy nemohli policisté u nich, ale ti, kteří se tam pravděpodobně vůbec neukázali. Možná to mysleli i dobře. Každopádně by se policie měla starat o udržování pořádku, nikoli se míchat do politiky.

Z tohoto hlediska bych se ovšem postavil na stranu policistů v terénu. Především zastavili různé agresivní provokatéry, pravděpodobně placené neziskovkami a zabránili jim vyvolat rvačky. Média vedená ČT se to samozřejmě snažila popsat jako akce extrémistických konvičkovců. Zda se na organizaci provokací podílel či podíleli nějací policisté v civilu, zůstane akutálně otázkou, ale pravda nakonec vyjde najevo jako vždy. Zde nelze vyloučit ani politické tlaky, osobní kontakty a korupci jednotlivých policistů, kteří mohli konat i bez vědomí nadřízených, nebo porušili rozkazy. Všude se najde plevel. Každopádně nedošlo ke rvačkám a ničení majetku. Z tohoto hlediska lze hodnotit přítomnost policistů na Hradě i v podhradí jednoznačně pozitivně. A určitě se jim do práce v sobotu moc nechtělo s vidinou multikulturně-demokratických nebo nacisticko-extrémistických létajících kamenů a zápalných lahví.

Zároveň je třeba ocenit práci pořadatelů Úsvitu a Bloku, kteří rovněž zabránili střetům, a především civilizované chování všech vlasteneckých demonstrantů, kteří se nenechali agresivními neziskovkáři vyprovokovat k primitivnímu násilí. Jejich nepřátelům tak opět unikla možnost označit je za extremisty, s výjimkou ČT, jejíž signál končí tam, kde začíná pravda, a jí podobných médií. Zároveň zmizela další možnost k zásahům, postihům a politickým opatřením ze strany vlády. Takže vlastenci vydržte, volby se blíží.

 

Pravděpodobně ještě divočejší téma než demonstrace jsou nové tarify, které podle mnoha občanů povedou ke zdražování elektrické energie. Je to podle vás spravedlivé opatření, které má rozložit náklady distributorů, nebo jen tah vlády na získání dalších peněz z kapes občanů?

Nové tarify nejsou nic nového, jen nová forma obírání občanské většiny. Vláda se snaží získat peníze všemi způsoby. Vždyť podporuje miliardami soukromé firmy při pěstění řepky, což ničí krajinu a ovzduší víc než spalování benzínu; stamiliony, možná rovněž miliardami podporuje různé politické i jiné neziskovky sloužící cizím zájmům, záplavu umělců, kteří se nedokážou sami uživit, a proto mnozí opět beze studu slouží cizím zájmům, byrokraty v Bruselu, nesmyslné akce v zahraničí, rasistický jednostranný protievropský multikulturalismus a přispívá rovněž 800 miliony na vyděračské úplatky EU Turecku, živí ČT, která chrlí jednostrannou propagandu v rozporu s Ústavou, a v neposlední řadě podporuje solární zlodějnu. Vše ze státní kasy plněné z našich daní.

Na zdravotnictví, kvalitní školství bez rasistických jednostranných multikulturních komedií a důchody se samozřejmě nedostává. Daně dře vláda především ze zaměstnanců, živnostníků a malopodnikatelů. Zároveň pokračuje plíživá privatizace a rozprodej státu, což výrazně snižuje jeho příjmy. Zahraniční investoři mají daňové prázdniny, zisky odcházejí do zahraničí a daně z platů většinou mizerně placených českých, případně cizích zaměstnanců státní kasu nezachrání. Výsledkem takové politiky rozhazování a zároveň omezování příjmů je neustálé zadlužování. Je otázka, zda se jedná o dlouhodobou systémovou, možno říci ideologickou hloupost, nebo lumpárnu odklánějící peníze od občanské většiny k úzkým zájmovým skupinám, mnohdy zahraničním.

Proto se vymyslela EET (s miliardovými náklady a nejistými výsledky, výhodná jen pro někoho) a jako novinka mediální lež o spravedlivých tarifech podle jističů. Je zajímavé, že chystá-li se v naší republice nějaká špinavost vůči občanské většině, mluví se hlasitě o spravedlnosti a všichni se odvolávají na EU. Výsledkem nových tarifů prosazovaných především ČSSD za tiché podpory ANO bude plošné zdražení elektřiny pro většinu odběratelů. Přesně řečeno, ČSSD a státní správa vykoná špinavou práci a ministr financí cudně mlčí, přestože mu to má plnit kasu. Zdražení elektřiny nepostihne především velké firmy typu Agrofertu, těm se naopak náklady sníží. Takže klasické obrání občanské většiny ve prospěch úzké zájmové skupiny velkoprůmyslníků, zahraničních investorů a solární lobby.

Neexistuje jakýkoli důvod k podpoře soukromých solárních podniků. Kdo chce vydělávat na solárních panelech, ať si to platí ze svého. Přispíváme snad kadeřnicím, instalatérům, nebo maloobchodníkům na jejich podnikání? A to po nich nezůstanou zničené plochy kvalitní orné půdy a hromady obtížně likvidovatelných bloků křemíku. Opravdová evropská ekologie v praxi, na náklady se nehledí. Panstvo z Bruselu a Berlína to ze svých kapes platit nebude. A ministr Mládek (ČSSD) se tradičně vymlouvá na EU a potřebu podporovat solárníky, kteří zatěžují svými kšefty přenosové soustavy. Ať si to zaplatí ze svých zisků. Za cenu té slavné ekologické elektřiny bychom ji mohli vyrábět levněji parními stroji z osmnáctého století pohánějícími liščí ocasy na ebenových tyčích. A trestat se budou ti, kteří šetří. Stejně jako u vody! V tomto případě porušování směrnic EU zaměřených na šetření kupodivu nevadí. Občanská většina má zase zaplatit přes státní kasu soukromé kšefty a zisky. To u nás vidíme již dlouhá léta. Nakonec se to prohlásí za hospodářský zázrak z dílny ministra financí.

K tomu se tiše rozjíždí zdražování pitné vody. Chudáci cizí distributoři mají patrně malé zisky. Proto se mají opravy distribuční sítě platit z kapes občanů cestou navýšení cen už tak předražené vody. Vodní zdroje, stejně jako výroba a distribuce elektřiny neměly být nikdy privatizovány ani částečně. Jsou to strategické bezpečnostní faktory, bez nichž obyvatelé nemohou přežít. Stát tak ztratil zisky z těchto odvětví a roztočila se spirála neustálého zdražování pro občanskou většinu. Když jsem studoval v Británii, rozčilovali se tam nad osminásobným růstem cen pitné vody díky hospodářské politice Margarety Thatcherové. U nás zdražila voda od roku 1990 v průměru osmdesátkrát! Pamatujte si to při volbách!! V této zemi jsou i jiné problémy, než islámská invaze!

V Sýrii zatím platí příměří, nicméně zejména Spojené státy vyjadřují pochybnosti o jeho trvání. Jaký je váš odhad délky trvání příměří či případně ohledně dalšího vývoje války?

Na stabilitu příměří v Sýrii moc nevěřím. Oficiálně tam bojuje více než 100 subjektů. Na Ukrajině jsou dvě strany (a další dvě americké NATO s EU vs. Rusko), měla by to být civilizovaná země, a příměří se stejně nedodržuje. Důvodem je především zarytý odpor ukrajinského vedení k vytvoření bezpečnostního pásma kontrolovaného mezinárodními silami. Něco takového naše demokraticko-propagandistická média vedená politicko-korektní ČT zamlčují a snaží se vytvářet představu, že příměří porušují pouze separatisté.
Z těch více než 100 subjektů v Sýrii lze více než 90 označit bez nadsázky za islámské teroristy podporované především z Turecka a Saúdské Arábie. A jak známo, mají muslimové právo lhát, jestliže bojují za víru. Oni za ni bojují vždy a všude, což můžeme vidět i na nezáviděníhodném osudu mnoha hloupých Evropanek.
K problematice stability příměří můžeme doplnit snahu Turecka po další genocidě Kurdů s podporou Saúdské Arábie a USA. Bez hlavních hráčů z hlediska syrského bojiště, konkrétně Islámského státu a jeho sponzora a spolubojovníka Turecka, je celé příměří jen teorie, nebo spíš komedie. Pokud přestanou bojovat vojáci prezidenta Asada, převléknou teroristé z takzvané umírněné opozice kabáty a budou bojovat pod vlajkou Islámského státu, pro nějž příměří neexistuje.
K turecké komedii můžeme doplnit další zajímavou informaci. Reprezentanti NATO se vzrušili nad tím, že Rusko postavilo v Arménii baterii protiletadlových raket. Označili to za druh agrese stejně jako ruské protiletecké rakety v Sýrii. Protiletecké rakety jsou, jak známo, obranná zbraň proti útoku letectva. Vyjdeme-li z této rétoriky NATO, musíme konstatovat, že americké protiletecké a protiraketové systémy v Polsku a Rumunsku či Pobaltí jsou aktem agrese proti Rusku.
Bez ohledu na gumový metr propagandistů NATO, který měří podle potřeby jak cinknuté váhy socialistických řezníků, musíme se podívat na arménskou realitu. Malé chudá horská republika Arménie je prostor, kde se zachránily zbytky Arménů po třetí z genocid, které inscenovalo Turecko v 19. a 20. století. Hlavní z nich v průběhu první světové války je poměrně známá. Ke třetí došlo po vystoupení Ruska z první světové války a podepsání dohod v Brestu Litevském. Bylo povražděno 400 000 Arménů. Zbytek prchl na ruské území. Podle mezinárodních dohod z dvacátých let minulého století měla být původní arménská území v Turecku okolo města Kars základem pro mezinárodně garantovanou republiku Arménii.
Hlavním garantem jsou dodnes USA. Uplynulo pomalu sto let a garant ohánějící se svobodou, demokracií a lidskými právy (mezi něž patří i právo národů na sebeurčení) neudělal nic. Ta slavná lidská práva se holt používají jen když se to hodí. Arméni, Kurdové, obyvatelé Krymu a Donbasu, Abcházci či Osetinci, křesťané a alavité v Sýrii na ně evidentně právo nemají, zatímco islámští teroristé z Kosova nebo Turecka ano.
V současnosti reprezentanti NATO, tedy organizace ovládané USA, napadají Rusko za to, že staví protiletecké rakety v Arménii, která hraničí s agresivními islámskými státy Tureckem a Ázerbájdžánem. Nějaká další genocida Arménů by jim asi moc nevadila stejně jako pokračující turecká genocida Kurdů. V nejhorším případě se Kurdové ve vzorových demokratických médiích typu ČT označí za teroristy nebo komunisty stejně jako u nás vlastenci za xenofoby a služebníky Kremlu. Prý pravda a láska. Nemohu se zbavit dojmu, že se naše kvetoucí demokracie samou pravdou a láskou propadá do pekel.

Celý článek převzat z následujících stránek.

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
10 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře